Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rekreační areál, 2510 m2, Černá Hora, Vukovci

Prodej, rekreační areál, 2510 m2, Černá Hora, Vukovci

Chomutov, Chomutov

Nabízíme rekreační areál v Černé Hoře, v oblasti Vukovci, obec Ponari, cca 15 km od hlavního města Podgorica a v těsné blízkosti Skadarského jezera ležícího na hranicích s Albánií. V areálu nalezneme 4 dřevěné chaty o dispozici 1+1 s vlastním sociálním zázemím, kuchyňkou a ložnicí a dále 4 chaty o dispozici 3+1 rovněž s vlastním sociálním zázemím, kuchyňkou a třemi ložnicemi. Každá chata má svou terasu. K areálu patří zařízená restaurace s kapacitou cca 50 osob. A dále jsou zde připraveny základy na další rekreační chatu. U areálu je vlastní přístav na řece. V chatkách je klimatizace. Je zde i velký bazén. Celý areál je oplocený a nachází se v turisticky vyhledávané lokalitě. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

10 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 18
Prodej, nájemní dům, Teplice, ul. Pod Doubravkou

Prodej, nájemní dům, Teplice, ul. Pod Doubravkou

Teplice

Nabízíme do prodeje pěknou, prvorepublikovou vilu se zahradou v atraktivní vilové čtvrti v Teplicích. Dům je v dobrém technickém stavu. Obsahuje tři samostatné bytové jednotky o dispozici 3+1 vždy s malou centrální halou, koupelnou a toaletou. Byty jsou prostorné, prosluněné, některé místnosti mají atraktivní výklenek. Interiérové dveře a obložky z pravého dřeva jsou původní a majitelé je zachovali, což interiéru prospělo. Dům má velkou půdu, připravenou na zbudování podkrovního bytu a je podsklepen. Na půdě je veliká terasa s překrásným výhledem na lázeňský park, je tak dům předurčen k pronajímání hotelovým hostům, zahrada s altánkem zaručí klid a pohodu. Veškeré instalace a odpady byly rekonstruovány. U domu je udržovaná zahrada s pergolou. Za zmínku jistě stojí klidná lokalita, za domem jsou situované lázně a je tak dostatek příležitostí pro relaxaci.

9 300 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 28
Prodej, nájemní dům, Teplice, ul. U Hadích lázní

Prodej, nájemní dům, Teplice, ul. U Hadích lázní

Teplice

Exkluzivně nabízíme k prodeji nájemní dům v klidné části lázeňského města Teplice. Obsahuje pět bytových jednotek, vždy s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Byty jsou o velikostech 2+1, 2x 3+1, 2x 4+1, jsou prosluněné, prostorné a plně vybavené. Dům je v dobrém technickém stavu a je bezbariérový. Veškeré instalace a odpady byly rekonstruovány. V přízemí domu je možno vybudovat restauraci a poskytnout tak zázemí lázeňským hostům nebo lze rozprodat po bytech s vysokým zhodnocením. Za zmínku jistě stojí klidná lokalita, ihned vedle lázeňského domu, historický park je přímo před okny krasné historické budovy, která je k prodeji, a mít tak dostatek příležitostí pro relaxaci. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Prohlídku domu velmi doporučujeme.

9 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 39
Prodej, obchodní prostor, 82 m2, OV, Most, ul. Pionýrů

Prodej, obchodní prostor, 82 m2, OV, Most, ul. Pionýrů

Most

Nabízíme k prodeji nebytový prostor o velikosti 82 m2. Prostor je rozčleněn na tři části. Hlavní část provozovny je řešena do L, druhá část je menší pokoj vhodný jako zázemí provozovny a v třetí části je chodba, ze které je přístupná samostatná toaleta a umyvadlo. Nyní je zde sklad zboží. Při předání provozovny bude objekt zcela vyklizen. Dům, ve kterém se nebytový prostor nachází je na frekventovaném a dobře přístupném místě. Je možné zde mít např. obchod, kadeřnictví či kancelář. Vhodné financování zajistíme. Doporučujeme osobní prohlídku.

549 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, nájemní dům, Duchcov, ul. Hrdlovská

Prodej, nájemní dům, Duchcov, ul. Hrdlovská

Duchcov, Duchcov

Hledáte možnost investovat do nemovitosti. Právě pro vás máme nabídku prodeje nájemního domu v Duchcově v klidné lokalitě u zámecké zahrady. V domě jsou tři stavebně oddělené byty se samostatnou přípojkou elektriky vody i topením. Byty v přízemí mají ohřev teplé vody bojlery a byty v prvním patře a v podkroví kombinovaným plynovým kotlem. Dům prošel celkovou rekonstrukcí která je před dokončením. Nové rozvody elektriky, plynu, vody, nové odpady. Vašim nájemníkům budete moci nabídnout Nadčasové řešení koupelen s kvalitní sanitární technikou, i dispozice bytu které uspokojí i velmi náročnou klientelu. Ve stejném duchu je i velmi pečlivě udržovaná zahrada s možností grilování, třeba i v zahradním domku, nebo bezpečnou hru dětí každého věku. Na pozemku může pohodlně parkovat několik automobilů.

5 800 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 40
Prodej, stodola, zahrada,160 m2, Hřivice

Prodej, stodola, zahrada,160 m2, Hřivice

Hřivice, Hřivice

Prodej stodoly se zahrádkou o celkové výměře 389 m2 v obci Hřivice. Stodola je patrová, vhodná k přestavbě na bydlení, zahrádka je okrasná, podél stodoly vede schodiště na horní zahrádku, kde je kůlna, skleník, záhonky a ovocné stromy. Zavedena elektřina, voda a kanalizace jsou na hranici pozemku. Celý pozemek je oplocen. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

549 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 17
Prodej, výrobní objekt, 15219 m2, OV, Most, ul. Skyřická

Prodej, výrobní objekt, 15219 m2, OV, Most, ul. Skyřická

Velebudice, Most

Nabízíme prodej komerčního objektu, který se nachází na okraji obce Most - Vtelno. Jedná se o objekt, který tvoří administrativní budova 700 m2, jež prošla kompletní a vkusnou rekonstrukcí, dále výrobní hala o rozloze 700 m2 a sklad o rozloze 3000 m2. Na střeše administrativní budovy se nachází solární panely, jenž jsou schopny zásobovat výrobní halu až 60% energie. Administrativní budova je tvořena managerskou částí a částí pro zaměstnance. V managerské části se nachází 5 kanceláří, 1 zasedací místnost, sociální zařízení a garsoniera. V části pro zaměstnance je dalších 5 kanceláří, sociální zařízení, technická a zasedací místnost. Výrobní hala prošla rovněž renovací a má rozlohu 700 m2. Sklad se nachází v budově, která není v současné době zateplená a je přímo navazující na budovu administrativní. Objekt je vhodný pro výrobu a distribuci v jakémkoliv odvětví. Prostorná manipulační plocha zajišťuje přístup kamionové i jiné zásobovací dopravě. Více info při prohlídce s makléřem.

35 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 33
Prodej, komerční objekt, 346 m2, Mrzlice

Prodej, komerční objekt, 346 m2, Mrzlice

Mrzlice, Hrobčice

Prodej dvoupodlažního objektu občanské vybavenosti, bývalá škola v Mrzlicích. Po rekonstrukci možno využít komerčně nebo jako vícegenerační rodinný dům, vhodné k přebudování na penzion, výrobní a obchodní prostory, startovací byty, domov důchodců. V domě byla započata rekonstrukce. V přízemí rozvody elektřiny, do domu je přivedena voda z vodovodního řadu. Dům má mnoho menších místností a komor. Základní občanská vybavenost je v Hrobčicích, vzdálených 2 km. Financování koupě a případné rekonstrukce nebo stavby vám zajistí náš hypoteční specialista úvěrem za výhodných úrokových sazeb. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

699 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 týdny 44
Prodej, restaurace, 78 m2, Chomutov, ul. Cihlářská

Prodej, restaurace, 78 m2, Chomutov, ul. Cihlářská

Chomutov, Chomutov

Nabízíme přenechání nájmu zavedené pivnice se stálou klientelou v přízemí budovy s veškerým vybavením. Provozovna má jednu hlavní místnost a druhou menší. Pivnice má kapacitu pro cca 30 hostů, bar. WC a rampa jsou společné s další restaurací. Dále je k dispozici sklad přímo u baru a další skladové prostory v zázemí. Více informací získáte u makléře.

79 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, hotel, penzion, Krásný Buk

Prodej, hotel, penzion, Krásný Buk

Krásný Buk, Krásná Lípa

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji objektu o třech nadzemních podlažích v krásném prostředí s přilehlými pozemky. Jedná se o objekt na lukrativním místě Krásná Lípa - Krásný Buk. Nemovitost je možno využit jako penzion, rodinný dům s restaurací a ubytováním. Objekt je před rekonstrukcí a je napojen jak na veřejný vodovod, tak na přírodní studánku s užitkovou vodou. V 1NP se nachází kuchyně, restaurace, toalety, kotelna a sklad, ve 2NP 6x pokoj toalety a sprchové kouty, ve 3NP možnost 4 pokojového bytu + dva další pokoje se sociálním zařízením. Příjezd je možný autem až k objektu, s možností parkování na vlastním pozemku. Tato nabídka určitě potěší milovníky přírody a každého, kdo vyhledává celoroční turistiku. Více informací u realitního makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 24