Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní hala, Teplice, ul. Gagarinova

Prodej, výrobní hala, Teplice, ul. Gagarinova

Trnovany, Teplice

Prodej výrobní haly o zastavěné ploše 755 m2. Objekt se nachází v Teplicích ul. Gagarinova ( za BD MÍR ). Dříve tato výrobní hala sloužila jako truhlárna. K této hale dále náleží přístřešek z boku haly pro uskladnění materiálu atd. Dále k hale náleží boxy o celkové zastavěné ploše 100 m2. Součástí prodeje je i pozemek pod halou a okolo haly. Před halou je parkoviště, které patří k hale s kapacitou pro 12 aut. Pozemek okolo haly je cca 1386 m2. K této výrobní hale jsou dvě přístupové komunikace a obě přístupové komunikace mají své vjezdové brány. Hala je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci. K vytápění haly slouží vlastní výměníková stanice. V objektu jsou dvě sociální zařízení včetně sprchového koutu. Celý objekt je rozčleněný na hlavní dílnu a několik menších dílen, kancelář a sociální zařízení. Veškeré vybavení v objektu je součástí prodeje. Objekt lze využít pro výrobu, sklad, prodejnu, kryté parkoviště a pro další podnikatelské záměry.

6 950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 40
Prodej, obchod a služby, Ústí nad Labem, ul. Na Vantrokách

Prodej, obchod a služby, Ústí nad Labem, ul. Na Vantrokách

Předlice, Ústí nad Labem

Podnikáte nebo se chystáte podnikat a dosud nemáte pro svůj záměr vhodné prostory - jeden takový tu pro vás máme. Třípodlažní obchodní objekt, kdy se v přízemí a prvním patře nachází prostory, které jsou určené spíše k podnikání a druhé podlaží je možné využít k bydlení - prostorná koupelna, kuchyň, byt 2+1. V případě, že budete chtít také v tomto domě bydlet, je možné si 1. nebo 2. patro zrekonstruovat dle vašich potřeb a třeba tak, jak vám ukazujeme prostřednictvím vizualizace. Každé patro má plochu 100 m2, první a druhé podlaží je po rekonstrukci - nové odpady, nová elektřina v mědi, voda, plastová okna, dveře, vytápění je elektrickým kotlem rozvedené ústředním topením. K domu patří okrasná zahrada se sklípkem. S financováním koupě a případných úprav vám pomůže náš hypoteční specialista. Veškerá občanská vybavenost v místě, dostupnost MHD, 5 minut do centra města.

1 980 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 34
Prodej, nájemní dům, Ústí nad Labem, ul. Na Vantrokách

Prodej, nájemní dům, Ústí nad Labem, ul. Na Vantrokách

Předlice, Ústí nad Labem

Podnikáte nebo se chystáte podnikat v oblasti pronajímání domů, bytů a dosud nemáte pro svůj záměr vhodné objekty - jeden takový tu pro vás máme. Třípodlažní nájemní dům, kdy se v přízemí a prvním patře nachází prostory, které jsou určené spíše k podnikání, ale po menších úpravách je možné každé z nich využít jako byt a druhé patro je možné využít k bydlení - prostorná koupelna, kuchyň, byt 2+1. Každé patro má plochu 100 m2, první a druhé podlaží je po rekonstrukci - nové odpady, nová elektřina v mědi, voda, plastová okna, dveře, vytápění je elektrickým kotlem rozvedené ústředním topením. Pro vaši inspiraci, jak je možné zrekonstruovat jednotlivé byty vám nabízíme ukázku - vizualizaci, jaké byty lze vystavět a navíc vám nabízíme pomoc při rekonstrukci, kterou jsme schopni vyhotovit. K domu patří okrasná zahrada se sklípkem. S financováním koupě a případných úprav vám pomůže náš hypoteční specialista. Veškerá občanská vybavenost v místě, dostupnost MHD, 5 minut do centra města.

1 980 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 34
Prodej, obchodní objekt, Ústí nad Labem, ul. Na Vantrokách

Prodej, obchodní objekt, Ústí nad Labem, ul. Na Vantrokách

Předlice, Ústí nad Labem

Podnikáte nebo se chystáte podnikat a dosud nemáte pro svůj záměr vhodné prostory a nebo jste velká rodina, která chce bydlet společně - jeden takový tu pro vás máme. Třípodlažní dům, kdy se v přízemí a prvním patře nachází prostory, které jsou určené spíše k podnikání a druhé podlaží je možné využít k bydlení - prostorná koupelna, kuchyň, byt 2+1, ale není problém si dům zrekonstruovat dle vašich představ a potřeb a třeba právě tak, jak vám ukazujeme naší vizualizací a navíc jsme schopni vám celou rekonstrukci zhotovit tak, jak budete potřebovat. Každé patro má plochu 100 m2, první a druhé podlaží je po rekonstrukci - nové odpady, nová elektřina v mědi, voda, plastová okna, dveře, vytápění je elektrickým kotlem rozvedené ústředním topením. K domu patří okrasná zahrada se sklípkem. S financováním koupě a případných úprav vám pomůže náš hypoteční specialista. Veškerá občanská vybavenost v místě, dostupnost MHD, 5 minut do centra města.

1 980 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 39
Prodej, penzion, Chřibská, okres Děčín

Prodej, penzion, Chřibská, okres Děčín

Chřibská

Nabízíme zprostředkování prodeje penzionu na náměstí v obci Chřibská. Objekt se stává ze dvou rodinných domů, které tvoří jeden funkční celek a oplocené zahrady se zázemím pro uživatele domu. Menší dřevěná roubenka vystavěná ke konci 19. století a větší zděný dům po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2012. Nyní jsou oba domy využívané pro bydlení a pronájem samostatných apartmánů. Celkem je zde jeden prostorný byt, pět apartmánů a nebytové prostory, kde je hospoda, salonek, hala a sauna se zázemím. Apartmány byly stavěny tak, aby se daly využívat jako samostatné jednotky. Každý má několik pokojů, vlastní kuchyni a koupelnu s WC. Při rekonstrukcích se dbalo na kvalitu odvedených prací, což je patrné i při detailní prohlídce. Nové rozvody elektřiny, vody, odpadů. Zateplení střechy, obvodových stěn zděného domu, odizolování od zemní vlhkosti. Nyní není zapotřebí jakýchkoliv rekonstrukcí. Objekt může sloužit jako nájemní dům, rodinné sídlo nebo penzion.

10 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 44
Prodej, pension, Chřibská - Horní Chřibská

Prodej, pension, Chřibská - Horní Chřibská

Horní Chřibská, Chřibská

Prodej zavedeného pensionu, který se nachází v malebné krajině Českosaského Švýcarska v obci Horní Chřibská. Pension má čtyři apartmány s maximální kapacitou šest lůžek a každý apartmán má vlastní koupelnu s WC. Zároveň je vybaven kuchyňským koutem se vším příslušenstvím, keramickou varnou deskou, digestoří a ledničkou. Pokoje jsou rozmístěny do dvou nadzemních podlaží. V suterénu je umístěna jídelna, kterou lze využívat jako společenskou místnost. U domu je prostorná rovinatá a oplocená zahrada. Parkování je u domu. Vytápění je zde řešeno elektrickými přímotopy. U pensionu je další obyvatelná budova s bytem pro provozovatele pensionu. Zde je řešeno topení elektrokotlem a krbovými kamny. Jedná se o velice pěkné a klidné místo pro rekreaci. Pro více informací volejte makléře.

5 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 23
Prodej, diskotéka s restaurací a bytem, Hrdly u Litoměřic

Prodej, diskotéka s restaurací a bytem, Hrdly u Litoměřic

Hrdly, Bohušovice nad Ohří

Prodej kulturního domu s pozemkem v obci Hrdly u Litoměřic. Jedná se o velmi známou diskotéku, která je kompletně zařízená včetně světelné a zvukové aparatury, má kapacitu 600 lidí. Nachází se zde bar, taneční parket, mixážní pult pro DJ a sezení pro 225 osob. V objektu je restaurace pro 35 osob, skladové prostory, sklep, v 1. patře je byt 3+1 s přísl. o výměře 72 m2 a 4 pokoje s přísl. jako zázemí pro účinkující. Sál je po rekonstrukci v roce 2016. Objekt lze využít i k jiným účelům. Dobrá dostupnost do Prahy, nájezd na dálnici D8 je 5 km. Kulturní dům lze vyměnit za dům nebo byt s doplatkem. Výhodné financování zajistíme.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 23
Prodej, restaurace, 580 m2, Štětí

Prodej, restaurace, 580 m2, Štětí

Štětí

Prodej komerčního objektu využívaného jako restaurace o celkové výměře 771 m2, který se nachází poblíž centra města Štětí. Součástí restaurace je velký salonek, který je využíván na svatby, rauty, kulečníková herna, salonek, kuchyně a sklady. Objekt je podsklepen, má terasu s venkovním posezením, vlastní rampu a parkoviště. V roce 2007 byla provedena rekonstrukce. Restaurace je stále v provozu, nízké náklady na provoz. Objekt je možno využít na jakékoli podnikání, mateřskou školku, kanceláře firmy, prodejnu, byty, rehabilitační zařízení-bezbariérový vstup, ubytovnu apod. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

6 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 15
Prodej, nájemní dům, 962 m2, Ústí nad Labem - Předlice

Prodej, nájemní dům, 962 m2, Ústí nad Labem - Předlice

Předlice, Ústí nad Labem

Podnikáte v oblasti pronajímání bytů, nebo hledáte prostory pro svůj podnikatelský záměr a nemáte vhodné prostory pro tuto činnost - nevadí, máme tu pro vás nabídku domu určený k rekonstrukci. Dům se nachází v lokalitě Ústí nad Labem - Předlice a v minulosti tento objekt sloužil jako fara a následně jako sídlo s kancelářemi Kulturního střediska. Veškeré inženýrské sítě jsou zavedeny na pozemku, samotný dům je v současnosti ve stavu, kdy ho můžete zrekonstruovat dle vašich představ a přání tak, aby vám dobře sloužil k provozování vámi zvolené podnikatelské činnosti - pronájem bytů, sídlo firmy, ordinace, školka, taneční, studio, umělecké centrum-škola, apod. K domu patří pozemek o rozloze 664 m2, který je možno využívat jako dvůr, zahradu, dětské, či sportovní hřiště s možností zřízení parkoviště. S financováním koupě a případné rekonstrukce vám pomůže náš hypoteční specialista úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 5
Prodej, nájemní dům, Ústí nad Labem - Střekov

Prodej, nájemní dům, Ústí nad Labem - Střekov

Střekov, Ústí nad Labem

Dvoupodlažní, nájemní dům s menší zahradou o celkové ploše 246 m2 v Ústí nad Labem - Střekov. Dům je po rekonstrukci rozvodů vody, odpadů, televize a vysokorychlostního internetu, rozvody topení, koupelen, omítek, rozvody elektřiny, podlah, plastová okna. Dům je vytápěn vlastní plynovou kotelnou - kondenzační kotel a akumulační zásobník na horkou vodu 600 litrů - zajišťuje ohřev teplé vody. Jsou zde připraveny také rozvody na instalaci slunečního ohřevu teplé vody - celý systém vytápění je na tento způsob ohřevu připraven, zbývá jen zakoupit a nainstalovat střešní kolektory a vše zapojit a nastavit kotel. Dům má jeden plynoměr a jeden elektroměr na vstupu s několika podružnými elektroměry a vlastními vodoměry pro každý byt. V domě jsou tyto byty: 2x 3kk, 2x 2+1, 1x 1+1, 1x 2kk. Naše nabídka je vhodná také jako investice v případě, že podnikáte v pronájmech bytů. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. S financování koupě vám pomůže náš hypoteční specialista.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 18