Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace s rodinným domem, 1108 m2, Velké Březno

Prodej, restaurace s rodinným domem, 1108 m2, Velké Březno

Velké Březno

Nabízíme k prodeji restauraci U Dubu v centru střediskové obce Velké Březno. Restaurace má stálou a zavedenou klientelu a v létě je velmi vyhledávaným podnikem zejména pro rodiny s dětmi. V přízemí se nachází výčepní část s restaurací pro 70 lidí a kuchyň. V 1. patře - bar se sálem pro 50 lidí. Před restaurací umístěna venkovní zahrádka s krbem a kapacitou 80 míst. Restaurace má vlastní parkoviště. S restaurací se dále prodává i rodinný dům 5+kk s garáží pro 4 vozidla a zahradou. Teplo a teplou vodu zajišťují dva plynové kotle, jeden je určený pro komerční část, druhý pro soukromé bydlení. Nemovitost se prodává jako jeden celek. V dané lokalitě je veškerá, běžně dostupná infrastruktura, včetně dobrého parkování. Financování vám pomůže zajistit náš hypoteční specialista.

8 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 13
Prodej, restaurace, 393 m2, Jimlín

Prodej, restaurace, 393 m2, Jimlín

Jimlín, Jimlín

Prodej restaurace a patrového rodinného domu s pozemkem o celkové výměře 393 m2 v klidné lokalitě obce Jimlín. Objekt je rozdělen na dvě části, každá má vlastní vchod. Jednu část tvoří restaurace, druhá část o výměře 98 m2 je obytná. Půdní prostor lze využít k další vestavbě. Dům je částečně podsklepený. Součástí objektu je i menší zahrádka s kotelnou a prostorem pro uskladnění uhlí. Stavební řešení umožňuje oddělený provoz bydlení a restaurace. Součástí objektu je prostorná terasa s posezením a venkovním krbem. V obci je dobrá dopravní dostupnost, v blízkosti je autobusová i vlaková zastávka. Veškerá občanská vybavenost je v obci Zeměchy - školka, škola, lékař, obchod. Nemovitost lze ihned užívat, po úpravě lze využít na dvougenerační bydlení. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

1 349 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 19
Prodej, Nájemní dům, 324 m2, Jílové, ul. Mírové nám.

Prodej, Nájemní dům, 324 m2, Jílové, ul. Mírové nám.

Jílové

Exkluzivně nabízíme krásný bytový dům přímo na náměstí obce Jílové, okres Děčín. Dům má 5 bytových jednotek, 2x garsoniera, 1x 2+1, 1x 3+1 a v podkroví možnost exkluzivní bytové jednotky 4+1. Celý dům je určený k rekonstrukci dle Vašich představ. Přízemí lze využít namísto garsonier i jako komerční prostory. Dům má plastová okna, novou střechu z pálených tašek, je napojený na veškeré inženýrské sítě, je cele podsklepený. Vzhledem k exkluzivnímu umístění a velmi klidné lokalitě vřele doporučujeme jak k rodinnému bydlení, tak ke komerčnímu využití. Možné využít i jako sídlo firmy. Strategická poloha mezi Ústím nad Labem, Děčínem a Teplicemi s dojezdovou vzdáleností do Drážďan. Ojedinělá nabídka, exkluzivní nemovitost, která v současné době nemá obdoby. Vzhledem k ceně a lokalitě vřele doporučujeme. Financování zajistíme.

2 629 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 12
Prodej, zemědělská usedlost, Koštice - Vojničky

Prodej, zemědělská usedlost, Koštice - Vojničky

Vojničky, Koštice

Prodej zemědělské usedlosti s nádvořím na pozemku o celkové výměře 1560 m2. Rodinný dům, který je dispozičně 5+1, je patrový v přízemí 3+1, soc.zařízení, spíž a v 1.NP dva pokoje s balkonem. Topení je na tuhá paliva. Dále jsou součástí stodola, chlévy, kurník, dřevník, kůlna se sklepením, dílna, garáže, 2 užitkové zahrady. Usedlost je vhodná pro chovatele domácích zvířat, drůbeže, ale i koní. Občanská vybavenost v Košticích. Financování zajistíme naším hypocentrem.

1 415 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 24 hod. 33
Prodej, restaurace, Vrbice, Mšené lázně

Prodej, restaurace, Vrbice, Mšené lázně

Vrbice, Mšené-lázně

Nabízíme k prodeji restauraci v lázeňském městě Mšené lázně - Vrbice, s venkovním posezením. Restaurace disponuje 30 místy uvnitř a 20 místy na venkovním posezení. V půdních prostorách je provedena částečná příprava k vybudování podkrovního bytu . Vytápění objektu je ústřední plynové s přípravou na osazení krbových kamen s výměníkem . Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a je po celkové rekonstrukci od základů až po střechu , Původní záměr majitele byl zde provozovat restauraci. Jedná se o místo které je součástí města Mšené lázně, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Prohlídku této nemovitosti vřele doporučuji. Nemovitost vhodná i k dalšímu podnikatelskému záměru. S financováním koupě vám pomůže náš hypoteční specialista.

2 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 19
Prodej, výrobní objekt, Vilémov

Prodej, výrobní objekt, Vilémov

Vilémov, Vilémov

Nabízím k prodeji výrobní objekt ve Vilémově u Šluknova, okres Děčín. Jedná se o zděnou halu o rozměru 21m x 9m, sloužící jako skladovací či výrobní prostor. Pravá část haly od hlavních dveří slouží jako denní místnost s kuchyňkou, samostatné WC, sprchový kout s umývadlem a šatna. Vytápí se plynovým kotlem a topení je podlahové teplovodní. Elektrika 220V a 380V. Voda je řešena kopanou studnou s čerpadlem. U budovy je vlastní ČOV. Před budovou je zpevněný příjezd. Je zde možné zřídit sklad, výrobu i autodílnu. Vnitřní výrobní prostor má 8m x 15m a výška je 3,8m. Sekční vrata mají rozměr 3,5m x 3,5m. Dostupnost do měst a obcí: Velký Šenov 3km, Mikulášovice 4km, Dolní Poustevna 5km, Šluknov 11km. Sebnitz vzdálené 6km je státem uznanou rekreační oblastí ve východním Sasku na okraji Národního parku Saské Švýcarsko. Pro prohlídky a další informace k prodeji volejte makléře. Finance zajistí naše profesionální hypocentrum.

1 370 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 10
Prodej, zemědělská usedlost, 1561 m2, Krásný Dvůr-Němčany

Prodej, zemědělská usedlost, 1561 m2, Krásný Dvůr-Němčany

Němčany, Krásný Dvůr

Prodej zemědělské usedlosti s pozemky o celkové výměře 11196 m2 v klidné části obce Němčany. Objekt tvoří dvě stodoly, chlév a obytný dům, který prošel v roce 2017 rekonstrukcí. K bydlení je 2+1 s příslušenstvím, další dvě místnosti lze předělat na bydlení. Dům je částečně podsklepený, na půdě je možná vestavba. Mezi domy je prostorné nádvoří, celý pozemek je oplocen. Na pozemku je vlastní studna, možno napojit i veřejný vodovod, elektřina 220/380 V, jímka, vytápění krbovými kamny. Za domem jsou pozemky o výměře 9635 m2, které přímo navazují na nemovitost (lze prodat i bez pozemků). Veškerá občanská vybavenost je v Maštově nebo Krásném Dvoře, dobrá dostupnost do Podbořan, Žatce i Chomutova. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

1 380 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 17
Prodej, komerční objekt, 580 m2, Štětí

Prodej, komerční objekt, 580 m2, Štětí

Štětí

Prodej komerčního objektu o celkové výměře 771 m2, který se nachází poblíž centra města Štětí. V současné době zde funguje zavedená restaurace, součástí je velký salonek, který je využíván na svatby, rauty, kulečníková herna, salonek, kuchyně a sklady. Objekt je podsklepen, má terasu s venkovním posezením, vlastní rampu a parkoviště. V roce 2007 byla provedena rekonstrukce, zateplení, nízké náklady na provoz. Objekt je možno využít na jakékoli podnikání, mateřskou školku, kanceláře firmy, prodejnu, byty, rehabilitační zařízení-bezbariérový vstup, ubytovnu apod. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny

6 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 18
Prodej, restaurace, 580 m2, Štětí

Prodej, restaurace, 580 m2, Štětí

Štětí

Prodej komerčního objektu využívaného jako restaurace o celkové výměře 771 m2, který se nachází poblíž centra města Štětí. Součástí restaurace je velký salonek, který je využíván na svatby, rauty, kulečníková herna, salonek, kuchyně a sklady. Objekt je podsklepen, má terasu s venkovním posezením, vlastní rampu a parkoviště. V roce 2007 byla provedena rekonstrukce. Restaurace je stále v provozu, nízké náklady na provoz. Objekt je možno využít na jakékoli podnikání, mateřskou školku, kanceláře firmy, prodejnu, byty, rehabilitační zařízení-bezbariérový vstup, ubytovnu apod. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny

6 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 18
Prodej, obchodní objekt, Most - Čepirohy

Prodej, obchodní objekt, Most - Čepirohy

Čepirohy, Most

Nabízíme k prodeji obchodní objekt určený k různorodému využití. Objekt je rozdělen na skladovou část a část, v níž najdeme kancelářské prostory, sociální zázemí a bývalou prodejnu modelářského zboží. Volné po dohodě. Pro bližší informace volejte makléře.

4 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8