Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční prostory, 155 m2, Litoměřice, ul. Dómská

Prodej, komerční prostory, 155 m2, Litoměřice, ul. Dómská

Předměstí, Litoměřice

Nabízíme k prodeji komerční prostory o výměře 155 m2 + 60 m2 historických sklepů, vše ve výborném stavu, v Dómské ulici v Litoměřicích, I.NP, OV. Objekt se nachází v historické části města. K využití je možné jako kanceláře, lékařské ordinace atp, tyto prostory jsou zkolaudovány jako kavárna - vinárna. Veškerá infrastruktura je v docházkové vzdálenosti do 10 minut, náměstí je vzdáleno 250 m. Nájezd Na D8 Lovosice do deseti minut. Veškeré další informace u makléře.

3 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před hodinou 17
Prodej, obchod a služby, 55 m2, Most, ul. Jana Kubelíka

Prodej, obchod a služby, 55 m2, Most, ul. Jana Kubelíka

Most

Nabízíme Vám k prodeji nebytový prostor, doposud využívaný a zkolaudovaný jako prodejna potravin, o celkové ploše 55 m2, situovaný v přízemí zatepleného panelového domu na sídlišti města. Do prodejny je bezbariérový vstup s výlohou přímo z ulice, kde se dá i parkovat. Jsou zde plastová okna, kuchyňský kout s linkou, sociální zázemí s WC a umyvadlem a vybavená kancelář. Prostor má přiřazené číslo jednotky, které je v osobním vlastnictví. V případě zájmu Vám můžeme zařídit financování prostřednictvím vlastního hypocentra. V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost. Daň z nabytí nemovitosti 4% hradí kupující, (není součástí kupní ceny). Přepis energií zajistíme v rámci našeho servisu.

599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 12
Prodej, nájemní dům, 549 m2, Žatec, ul. Komenského alej

Prodej, nájemní dům, 549 m2, Žatec, ul. Komenského alej

Žatec

Nabízíme k prodeji nemovitost, která dříve sloužila jako sušárna chmelu, nyní je nevyužívána. Stavba je vedená jako objekt k bydlení, je tedy možnost vybudování bytových jednotek. Budova je celkově podsklepena, má jedno patro a suchou prostornou půdu. Zastavěná plocha je 183 m2 avšak užitná plocha je 549 m2 + sklep. Nachází se zde funkční nákladní výtah, dva průmyslové ohřívače vzduchu a nová elektrická i plynová přípojka. Nemovitost stojí na frekventovaném místě s výbornou občanskou vybaveností. Doporučujeme osobní prohlídku. V rámci servisu za Vás zajistíme přepis energií. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. V rámci servisu za Vás zajistíme přepis energií.

1 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 7
Prodej, obchod a služby, 281 m², Chomutov, ul. Legionářská

Prodej, obchod a služby, 281 m², Chomutov, ul. Legionářská

Chomutov, Chomutov

Hledáte prostror pro malou firmu? Nábízíme k prodeji dům po částečné rekonstrukci nedaleko centra města Chomutov. V přízemí se nachází velká místnost, ideální jako dílna, nebo dle Vašich představ, dvě menší místnosti, kancelář, sprchový kout a toaleta. V patře je 5 místností, kde je nutné dodělat celkovou rekonstrukci. Financování zajistíme vlastním hypocentrem. Převod energií Vám zařídíme zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 500 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 6 hod. 7
Prodej, stáčírna minerálních vod s pozemkem, 1560 m2, Očihov

Prodej, stáčírna minerálních vod s pozemkem, 1560 m2, Očihov

Očihov, Očihov

Prodej výrobního objektu - stáčírny minerálních vod s pozemkem o celkové výměře 1560 m2 v obci Očihov. Jedná se o budovu vybavenou výrobní linkou, skladovací místnost, koupelna, kancelář, vrt 42 m hluboký. Veškerá potřebná povolení možno doložit. Celý pozemek je oplocen, parkování na pozemku. Podrobné informace budou sděleny při prohlídce. Výhodná investice. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

12 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 19
Prodej, restaurace, 580 m2, Štětí

Prodej, restaurace, 580 m2, Štětí

Štětí

Prodej komerčního objektu využívaného jako restaurace o celkové výměře 771 m2, který se nachází poblíž centra města Štětí. Součástí restaurace je velký salonek, který je využíván na svatby, rauty, kulečníková herna, salonek, kuchyně a sklady. Objekt je podsklepen, má terasu s venkovním posezením, vlastní rampu. V roce 2007 byla provedena rekonstrukce. Restaurace je stále v provozu, nízké náklady na provoz. Objekt je možno využít na jakékoli podnikání, mateřskou školku, kanceláře firmy, prodejnu, byty, rehabilitační zařízení-bezbariérový vstup, ubytovnu apod. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výhodné financování zajistíme.

6 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 15
Prodej, nájemní dům, 411 m², Dubí, stomatologická ordinace

Prodej, nájemní dům, 411 m², Dubí, stomatologická ordinace

Dubí

Prodej, nájemní dům, suterén – sauna, společenská místnost, soc. zař., dílna, v přízemí nebytový prostor, v prvním patře zařízená stomatologická ordinace se zázemím, v provozu s velkou klientelou a dvě kanceláře, stávající stomatolog by rád ordinaci s klientelou předal do konce tohoto roku, druhé patro byt 1+1 a garsoniéra a dvě místnosti jako sklad a archiv. Za objektem možnost parkování pro šest aut a garáž pro dvě auta. Bližší informace v RK, s financováním rádi pomůžeme.

5 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 37
Prodej, zemědělské usedlosti, Holedeč, Holedeček, 11 586 m2

Prodej, zemědělské usedlosti, Holedeč, Holedeček, 11 586 m2

Holedeček, Holedeč

Prodej komplexu tří budov, stavební parcely a přilehlé louky. Součástí prodeje je rodinný dům o dispozici 4+kk, který má užitnou plochu 299 m2, stodola s garáží se zastavěnou plochou 216 m2, stáje s chlévy o celkové ploše 207 m2. K budovám patří stavební parcela o velikosti 1.565 m2, a louka, která je vedená jako trvalý travnatý porost a má plochu 10.021 m2. Celý objekt je oplocený. Rodinný dům je po kompletní rekonstrukci, a je částečně podsklepený. Dispozice obytného domu - v přízemí je prostorná kuchyň s jídelnou, odkud je francouzským oknem vstup na zastřešenou terasu a vchod do udržované zahrady, napravo od vstupu do domu je obývací pokoj s krbem, koupelna, toaleta, technická místnost a vstup do sklepa. V patře domu jsou dvě prostorné ložnice, chodba se šatnou a vstupem na půdu. Nemovitosti se nachází na okraji doupovských hor, v obci Holedeček v blízkosti Žatce. Je zde široké uplatnění pro podnikatelský záměr, chovu koní, podnikání v zemědělství a nebo vybudování wellness pobytu.

7 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 43
Prodej, restaurace, stravování, 200 m², Kadaň, ul. Komenského

Prodej, restaurace, stravování, 200 m², Kadaň, ul. Komenského

Kadaň

Nabízíme k prodeji zavedenou jídelnu v těsné blízkosti centra města. Jídelna má k dispozici 90 míst k sezení. Skládá se z výdejního prostoru, tří jídelních místností, kuchyně a skladů. Ve sklepních prostorách jsou šatny pro zaměstnance a skladové prostory na potraviny a na nápoje. Jídelna je kompletně zařízená a stále v provozu. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií zajišťujeme zdarma.

7 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 17
Prodej, komerční objekt, Varnsdorf, ul. Žitavská

Prodej, komerční objekt, Varnsdorf, ul. Žitavská

Varnsdorf

Prodej dvou domů ve Varnsdorfu. Oba domy mají tři nadzemní podlaží. Větší dům je po částečné rekonstrukci, nové rozvody topení, rozvody vody, elektřina, výměna oken. Nová střecha je u obou domů. V přízemí je prostor vhodný pro podnikání, anebo předělání na bytové jednotky, stejné prostory jsou i v druhém a třetím nadzemním podlaží. Dům je vhodný jako investice. Možnost slevy. Pro více informací volejte makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
-->