Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace, Nová Ves v Horách - Mníšek

Prodej, restaurace, Nová Ves v Horách - Mníšek

Mníšek, Nová Ves v Horách

Předmětem prodeje je zavedená restaurace s ubytováním v hezké a klidné lokalitě Nová Ves v Horách - Mníšek v Krušných horách s pozemkem o celkové rozloze 1667 m2. V přízemí se nachází vybavená restaurace s kuchyní a salonkem s 55 místy, sociální zařízení pro hosty, krb. V patře se nachází pokoje s vlastním sociálním zařízením (20 lůžek). Možno pořádat firemní akce, hostiny a oslavy, kdy lze využít venkovní terasu s grilem na přilehlé zahradě. Objekt je možno po stavebních úpravách též k bydlení a zároveň k podnikání v hostinské činnosti. Parkování na vlastním pozemku u objektu. Nedaleko lyžařský vlek na Klínech a hraniční přechod do Německa. S financováním koupě vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 35
Prodej, restaurace, stravování, Dolní Podluží

Prodej, restaurace, stravování, Dolní Podluží

Dolní Podluží, Dolní Podluží

Nabízíme k prodeji dům s restaurací a pozemky v obci Dolní Podluží. Restaurace byla v provozu do 31. 12. 2018 a měla převážně zahraniční klientelu vzhledem k její poloze v blízkosti hranic s Německem. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2013, nová plastová okna, rozvody elektřiny a vody, nová fasáda, hydroizolace odkopáním a chemickou injektáží. Vytápění celého objektu je zajištěno krbovými kamny s akumulační nádrží, ohřev vody el. bojlerem, případně lze použít kombinovaný plynový kotel. Pitná voda z veřejného řádu, na užitkovou vodu je u domu 1000l nádrž, kterou do domu rozvádí čerpadlo. V zatepleném podkroví se nachází obytná místnost a koupelna s toaletou. U domu se nachází zahrada 1241m2, na které je možné stavět. V blízkosti ski areál Horní Podluží a Jedlová, spousta běžeckých stop, v létě cyklostezky, houbaření, turistika. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 22
Prodej, obchod a služby, 55 m2, Most, ul. Jana Kubelíka

Prodej, obchod a služby, 55 m2, Most, ul. Jana Kubelíka

Most

Nabízíme Vám k prodeji nebytový prostor, doposud využívaný a zkolaudovaný jako prodejna potravin, o celkové ploše 55 m2, situovaný v přízemí zatepleného panelového domu na sídlišti města. Do prodejny je bezbariérový vstup s výlohou přímo z ulice, kde se dá i parkovat. Jsou zde plastová okna, kuchyňský kout s linkou, sociální zázemí s WC a umyvadlem a vybavená kancelář. Prostor má přiřazené číslo jednotky, které je v osobním vlastnictví. V případě zájmu Vám můžeme zařídit financování prostřednictvím vlastního hypocentra. V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost. Daň z nabytí nemovitosti 4% hradí kupující, (není součástí kupní ceny).

699 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 11
Prodej, obchod a služby, Jirkov, ul. K. Marxe

Prodej, obchod a služby, Jirkov, ul. K. Marxe

Jirkov

Prodej komerčního objektu, který byl využívaný jako restaurace, bar a disco. Skládá se z přízemí, které má vlastní sociální zařízení, velkou restauraci, disco bar a skladové místnosti. V prvním nadzemním podlaží je druhá restaurace s barem a samostatné sociální zázemí. Ve druhém nadzemním podlaží jsou další místnosti určené k rekonstrukci. Zadním vchodem se dostaneme do dalších prostor, které dříve sloužily jako bar a dokonce zde bylo i řeznictví. Objekt je vhodný k přestavbě na bytové jednotky, skladové prostory, výrobnu nebo i na penzion. Přepis energií je v rámci servisu. Více informací u makléře RK.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 18
Prodej, obchodní objekt, Most, ul. Višňová

Prodej, obchodní objekt, Most, ul. Višňová

Most

Předmětem nabídky je obchodní prostor, který slouží jako prodejna oděvů. Prodejna se nachází v suterénu panelového domu se samostatným vstupem, který tvoří venkovní schodiště. Je umístěna na frekventované části se zavedenou klientelou. Celý dům prošel nedávnou rekonstrukcí včetně zateplení. Nízké měsíční náklady na prodejnu jsou výhodou. V případě zájmu financování zajistíme.

599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, nebytový prostor, 37 m2, Ústí nad Labem, ul. A.České

Prodej, nebytový prostor, 37 m2, Ústí nad Labem, ul. A.České

Krásné Březno, Ústí nad Labem

Nabízíme prodej nebytového prostoru 2+1 v osobním vlastnictví o ploše 37 m2 v ulici Anežky České v Ústí nad Labem - Krásné Březno. Nebytový prostor o ploše 37 m2 se nachází v přízemí revitalizovaného panelového domu a je po částečné rekonstrukci a je vhodný k využití jako např. kancelář, sklad a podobně. Nebytový prostor je ihned k dispozici. Momentálně nejvýhodnější financování pro Vás zajistí naše úvěrové centrum.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, nájemní dům, 703 m², Cítoliby

Prodej, nájemní dům, 703 m², Cítoliby

Cítoliby, Cítoliby

Prodej zrekonstruovaného bytového domu v Cítolibech v okrese Louny. Roční výnos 516.000,- Kč/rok t.j. 7,94%. Dům je po kompletní rekonstrukci včetně zateplení pláště, plastových oken, elektrických rozvodů, v tuto chvíli je tedy bez nutných investic. Celkem 8 bytových jednotek. Sedm jich je po rekonstrukci, dispozice 2+1. Jedna před rekonstrukcí, dispozice 1+kk. Celý pozemek je oplocený a nabízí možnost bezpečného parkování. Více informací rád poskytnu na prohlídce.

6 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 16
Prodej, výrobní areál, 75352 m2, Dolní Jiřetín, Most

Prodej, výrobní areál, 75352 m2, Dolní Jiřetín, Most

Dolní Jiřetín, Horní Jiřetín

Prodej výrobně komerčního areálu, celkové ploše 75.352 m2 a zastavěné ploše 10.230 m2. Most - Dolní Jiřetín. Součástí je prodej vlastní vlakové vlečky napojené na trat Litvínov - Most - Německo. Pravidelné revize. K prodeji náleží mostový jeřáb do 3 tun a soubor nemovitostí: kanceláře, šatny, jídelna, administrativní budovy, technické zázemí, sklady, dílny, haly, strojovna, bytový dům. Vytápění zajišťuje vlastní kotelna na tuhá paliva. Ústřední topení a kanály pro horkovod. Každý závod má svůj vlastní vodoměr a elektroměr. Vlastní čistička odpadních vod, elektřina příkon 200 kV, silnice a venkovní osvětlení. a ruční jeřáb do 10 tun. Částečně oploceno. Specifický a členitý prostor. Některé části šachet jsou zabetonovány. Možnost využití na těžkou výrobu, slévárnu, zpracování kovů apod. V areálu se dá postavit téměř jakákoliv stavba, omezení není. Více variant až do plochy 103.000 m2. Doporučuji prohlídku. Další info v RK.

34 660 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, čerpací stanice, Chřibská

Prodej, čerpací stanice, Chřibská

Chřibská

Prodej čerpací stanice na hlavním tahu Rumburk - Děčín, situovanou na okraji města Chřibská, jež se nachází v samotném srdci Českého Švýcarska. Byla vybudována v roce 2005. Součástí stanice je částečně vybavená prodejna, ve které je podlahové topení a klimatizace. Stanice má 3 výdejní místa ve dvou stojanech. Pro více informací volejte makléře.

3 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej, nájemní dům, 366 m2, Žatec, ul. Komenského alej

Prodej, nájemní dům, 366 m2, Žatec, ul. Komenského alej

Žatec

Nabízíme k prodeji nemovitost, která dříve sloužila jako sušárna chmelu, nyní je nevyužívána. Stavba je vedená jako objekt k bydlení, je tedy možnost vybudování bytových jednotek. Budova je podsklepena, má jedno patro a suchou prostornou půdu. Zastavěná plocha je 183 m2 avšak užitná plocha je 366 m2 + sklep. Nachází se zde funkční nákladní výtah, dva průmyslové ohřívače vzduchu a nová elektrická i plynová přípojka. Nemovitost stojí na frekventovaném místě s výbornou občanskou vybaveností. Doporučujeme osobní prohlídku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum.

3 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9