Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej stodoly, 700 m², Chožov-Mnichovský Týnec

Prodej stodoly, 700 m², Chožov-Mnichovský Týnec

Mnichovský Týnec, Chožov

Prodej stodoly s pozemkem o celkové výměře 700 m2 na okraji obce Mnichovský Týnec. Budova má kamenné základy, nástavba je cihlová. Elektřinu i vodu je možné připojit. Příjezd z obecní cesty. Stodola je vhodná na sklady, na drobné podnikání - truhlář, automechanik, parkování vozidel, nebo možno předělat na bydlení. Výhodné financování zajistíme.

915 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 3
Prodej penzionu, Telnice

Prodej penzionu, Telnice

Telnice

Nově zrekonstruovaný penzion v rekreačním centru Zadní Telnice ve východní části Krušných hor, na trase Krušnohorské magistrály. V 1.NP se nachází restaurace s barem, kuchyně, společenská místnost, lyžárna, sociální zařízení pro hosty, sklady a venkovní terasa. Ve 2.NP je 5 pokojů, 4 koupelny, kancelář a šatna pro personál. Ve 3.NP naleznete apartmán s obývacím pokojem, kuchyňskou linkou a krbem, 3 ložnice s vlastními koupelnami. Ve 4.NP je apartmán s obývacím pokojem, kuchyňskou linkou a 4 ložnice s vlastními koupelnami. Na dokončení čeká část 2. a 3. podlaží s dalšími místnostmi, které investorovi navýší ubytovací kapacitu. Významnými plusy je také vlastní studna, vodárna, hydranty/protipožární systém. Rekreační centrum nabízí 6 vleků, lanovku, 9 sjezdovek a umělé zasněžování. V letních měsících lze využívat turistické a cyklistické trasy a také přírodní koupaliště Varvažov v blízké stejnojmenné vesnici. Výhodná poloha u dálnice D8, s výbornou dostupností do Prahy a do Drážďan.

12 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 22
Prodej obchod a služby, 200 m², Kadaň, ul. Komenského

Prodej obchod a služby, 200 m², Kadaň, ul. Komenského

Kadaň

Nabízíme obchodní objekt k podnikání v těsné blízkosti centra města. Obchodní prostor lze využít na jakýkoliv podnikatelský záměr. Nyní je zde v provozu jídelna, která se skládá z výdejního prostoru, tří jídelních místností, kuchyně a skladů. Ve sklepních prostorách jsou šatny pro zaměstnance a skladové prostory na potraviny a na nápoje. Jídelna je kompletně zařízená a stále v provozu. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií zajišťujeme zdarma.

6 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 17
Prodej zemědělského objektu, 5215 m², Vilémov, ul. Nádražní

Prodej zemědělského objektu, 5215 m², Vilémov, ul. Nádražní

Vilémov, Vilémov

Exkluzivně nabízíme k prodeji zemědělský objekt se skladovou halou o zastavěné ploše 1596 m2 a okolními pozemky, rozdělené obecní komunikací. Poloha na okraji obce vybízí k různorodému podnikání. Hala je v původním stavu s nutnou pozdější rekonstrukcí. Voda 50 metrů od haly. Po dohodě možno odkoupit pouze halu s menší částí pozemků, kdy by byla cena upravena. Klidná obec Vilémov se nachází mezi městy Kadaň, Žatec, Podbořany a také nedaleko Nechranické přehrady, místa vhodnému ke kempování a rybaření. Financování zajistíme. Bližší informace u makléře.

3 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 16
Prodej, obchodní objekt 120m², Ústí nad Labem, ul. Spojovací

Prodej, obchodní objekt 120m², Ústí nad Labem, ul. Spojovací

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme prodej komerčního objektu o zastavěné ploše 120 m2, v ul. Spojovací, který svým umístěním nabízí mnohočetné využití. Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti centra města Ústí nad Labem nedaleko Mírového náměstí a hlavního vlakového nádraží a je momentálně obsazen solidními nájemníky, kteří zde provozují vodní dýmky. Vhodné i jako investice Pro bližší informace volejte makléře. Financování zdarma zajistí naše úvěrové centrum M&M Finance.

2 620 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 10
Prodej čerpací stanice, 2909 m², Jirkov, ul. Palackého

Prodej čerpací stanice, 2909 m², Jirkov, ul. Palackého

Jirkov

Zprostředkuji Vám prodej nezávislé čerpací stanice pohonných hmot v obci Jirkov, s mnohaletou historií, vč. všech certifikátů a souvisejících povolení (není součástí žádného řetězce). Součástí čerpací stanice PHM je prodejna, sociální zázemí, podzemní tank dvouplášťový (MN 30 m2, BA 30 m2, RE 30 m2 ), digitální infopanel, venkovní posezení, obslužná plocha je zastřešena. Čerpací stanice je v provozu každý den a objekt je ve velmi dobrém technickém stavu s vybavenou prodejnou. Nachází se na vlastních pozemcích. Čerpací stanice je vybavena dvěma oboustrannými stojany BENČ rv 2016 a celý objekt je ve výborném a udržovaném stavu. Pro více dotazů kontaktujte makléře.

11 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 12
Prodej stáčírny minerálních vod, 1560 m², Očihov

Prodej stáčírny minerálních vod, 1560 m², Očihov

Očihov

Prodej výrobního objektu - stáčírny minerálních vod s pozemkem o celkové výměře 1560 m2 v obci Očihov. Jedná se o budovu vybavenou výrobní linkou, skladovací místnost, koupelna, kancelář, vrt 42 m hluboký. Veškerá potřebná povolení možno doložit. Celý pozemek je oplocen, parkování na pozemku. Podrobné informace budou sděleny při prohlídce. Výhodná investice.

12 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 21
Prodej skladu, 5130 m², Libotenice

Prodej skladu, 5130 m², Libotenice

Libotenice, Libotenice

Nabízíme k prodeji skladovací, případně výrobní halu o zastavěné ploše 1394 m2 v blízkosti dálnice D8. Objekt se skládá ze dvou propojených hal, jedna je vybavena regálovým systémem. Elektřina 230 V a 400 V je zavedena a plně funkční v části haly s regálovým systémem. Voda a kanalizace je v obci Libotenice a je možné připojení. Plyn je z důvodu bezpečnosti odpojen a je možné znovu připojit. K objektu náleží okolní pozemky o výměře 3736 m2. Celý areál je oplocen s možností vjezdu vlastní branou pro osobní i kamionovou dopravu. Objekt je hlídán bezpečnostní službou. Pro více informací a prohlídky volejte makléře.

9 503 400 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 18
Prodej, nájemní dům, 310 m2, OV , Žatec, nám. Svobody

Prodej, nájemní dům, 310 m2, OV , Žatec, nám. Svobody

Žatec

Nabízíme k prodeji historický měšťanský dům v lukrativním centru města Žatec na nám. Svobody. V domě jsou dvě bytové jednotky - třetí a čtvrté podlaží, každá o ploše 102 m2, podkroví vhodné k výstavbě dalšího bytu. V přízemí je prostor, lze ho využít jako obchod, kanceláře či sklad. Další prostora je v prvním patře, ochoz patřící ke spodní části domu. Vchod do komerční prostory je přímo z náměstí či boku domu. V zadním traktu se nachází další objekt, se samostatným číslem popisným, který je také součástí nabídky i s pozemkem. Jeho dostavba byla provedena v šedesátých letech minulého století. Jedná se o dílny, kanceláře. Voda, elektřina i plyn zaveden. Po rekonstrukci bude dům výtečnou investicí. Prohlídka nemovitosti možná po dohodě s RK. S případným úvěrem poradí naši specialisté.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 9
Prodej nájemního domu, 502 m², Ústí nad Labem, ul. U Viaduktu

Prodej nájemního domu, 502 m², Ústí nad Labem, ul. U Viaduktu

Brná, Ústí nad Labem

Tato nabídka je určena pro toho, kdo uvažuje o koupi domu ke komerčním záměrům. Objekt o celkové rozloze 502 m2, zastavěné ploše 220 m2, podsklepený se nachází v lukrativní a vyhledávané lokalitě v Ústí nad Labem - Brná, ul. U Viaduktu. Nemovitost o šesti bytových jednotkách (1x3+1,1x2+1, 4x1+1) je pro svou výhodnou polohu vhodná pro podnikatelské záměry-nájemní byty, ubytovnu, penzion, sídlo firmy, zdravotní a rehabilitační, veterinární ordinace, dům pro seniory, mateřské školy, sídlo různých center a spolků, azylový dům, ale i pro rodinné bydlení. V současné době jsou byty obsazeny nájemníky. V dolní části pozemku sousedící s cyklostezkou lze vybudovat, například, dětské hřiště, venkovní posilovnu, parkoviště, mini golf, úschovnu lodí s neopakovatelným výhledem do okolí a na řeku Labe. S financováním koupě vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem za výhodnou úrokovou sazbou.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 25
-->