Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemní dům, 549 m2, Žatec, ul. Komenského alej

Prodej, nájemní dům, 549 m2, Žatec, ul. Komenského alej

Žatec

Nabízíme k prodeji nemovitost, která dříve sloužila jako sušárna chmelu, nyní je nevyužívána. Stavba je vedená jako objekt k bydlení, je tedy možnost vybudování bytových jednotek. Budova je celkově podsklepena, má jedno patro a suchou prostornou půdu. Zastavěná plocha je 183 m2 avšak užitná plocha je 549 m2 + sklep. Nachází se zde funkční nákladní výtah, dva průmyslové ohřívače vzduchu a nová elektrická i plynová přípojka. Nemovitost stojí na frekventovaném místě s výbornou občanskou vybaveností. Doporučujeme osobní prohlídku. V rámci servisu za Vás zajistíme přepis energií. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. V rámci servisu za Vás zajistíme přepis energií.

1 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 8
Prodej, bytový dům, 771 m2, Žatec, ul. Kovářská

Prodej, bytový dům, 771 m2, Žatec, ul. Kovářská

Žatec

Nabízíme k prodeji bytový dům, který je vhodný ke kompletní rekonstrukci dle vyhotoveného projektu přímo na míru, s možností čerpání dotací. Podle projektu se zde dá vybudovat nejméně 8 bytových jednotek, přičemž k jedné z nichž náleží zimní zahrada, bazén a malá zahrada. Dům stojí na velmi strategickém místě, je zde dobrá občanská vybavenost. Nemovitost má velký potenciál, velmi dobrá investiční příležitost. Do domu je přivedena elektřina, plyn a veřejný vodovod. Teplá voda je zde řešena bojlery. Dům je suchý, podsklepený, půda je velmi prostorná a též vhodná k vybudování bytových jednotek. Dále k domu náleží garáž, dílna a dvůr. Doporučujeme osobní prohlídku. Financování zajistíme našim hypocentrem. V rámci servisu za Vás zajistíme přepis energií.

5 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 20
Prodej, obchodní objekt, 281 m², Chomutov, ul. Legionářská

Prodej, obchodní objekt, 281 m², Chomutov, ul. Legionářská

Chomutov, Chomutov

Hledáte prostror pro malou firmu? Nábízíme k prodeji dům po částečné rekonstrukci nedaleko centra města Chomutov. V přízemí se nachází velká místnost, ideální jako dílna, nebo dle Vašich představ, dvě menší místnosti, kancelář, sprchový kout a toaleta. V patře je 5 místností, kde je nutné dodělat celkovou rekonstrukci. Financování zajistíme vlastním hypocentrem. Převod energií Vám zařídíme zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 600 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 10 hod. 10
Prodej, obchodní objekt, 1441 m2, Teplice, ul. Celní

Prodej, obchodní objekt, 1441 m2, Teplice, ul. Celní

Teplice

Nabízíme komerční objekt vhodný jako sklad, prodejna, výrobní prostory nebo kanceláře. Dům má dvě patra, každé o rozloze 800 m2. V přízemí budovy je prodejní prostor, kancelář a dvě prostorné místnosti, WC a nakládací rampa. V patře je prodejní prostor, čtyři kanceláře, dvě šatny, dvě WC a sprcha. K přepravě zboží slouží nákladní výtah. Dále je uprostřed obchodního prostoru točivé schodiště, další schodiště na chodbě. K domu patří i tři garáže. Vytápění je plynovým kotlem, na podlahách beton. Více informací u makléře. Přepis energií zajišťujeme zdarma.

11 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 16
Prodej, zemědělský objekt 2323 m2, Lišany

Prodej, zemědělský objekt 2323 m2, Lišany

Lišany, Lišany

Nabízíme prodej zemědělského objektu s rodinným domem s celkovou zastavěnou plochou 590 m2 v obci Lišany. Objekt je určen ke kompletní rekonstrukci. Zdroj vody je zajištěn veřejným řádem, odpady septikem. V domě se nachází 5 místností, kuchyně, dvě koupelny s jednou toaletou, sklep a půda. V přízemí je podlaha z betonu, v patře ze dřeva, okna po celém domě jsou původní dřevěná. Střecha a krovy jsou v dobrém stavu. V mezi patře je vchod do prostoru využívaný dřív jako sýpka. Součástí objektu jsou chlévy, dílny a kůlny, různých velikostí. Na pozemku stojí holubník, rostou zde ovocné stromy, u domu se vzpíná letité hroznové víno. Doporučujeme osobní prohlídku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum.

1 770 000 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 18
Prodej, penzion, 749 m², Janov u Hřenska

Prodej, penzion, 749 m², Janov u Hřenska

Janov, Janov

Prodej zavedeného, nově zrekonstruovaného penzionu se stálou klientelou v srdci Českého Švýcarska. Místo nedaleko Hřenska, Pravčické brány a Německých hranic vyniká především úchvatnou neporušenou přírodou a nízkou hustotou osídlení, která láká turisty z ČR i sousedních zemí. V přízemí penzionu se nachází restaurace s terasou a barem, vybavenou kuchyní, dále jídelna, toalety pro hosty a technické místnosti. V prvním patře se nachází 6 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastním soc. zařízením. V podkroví je umístěn velmi prostorný byt pro majitele o dispozici 7+1. Součástí prodeje je i garáž, využívaná jak pro parkování aut, tak i jako úschovna kol. Další parkovací místa jsou před domem. Od penzionu vedou turistické trasy po okolí, do Hřenska, na Pravčickou bránu. Obě vyhlášená turistická místa jsou z Janova dobře dostupná pěšky. Přímo před penzionem se nachází autobusová zastávka. Na příznivce golfu čeká přímo v Janově golfové hřiště. Pro více informací nás kontaktujte.

6 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 32
Prodej, obchodní areál, Terezín

Prodej, obchodní areál, Terezín

Terezín

Ve městě Terezín nabízíme k prodeji plně funkční výrobní komerční areál vybudovaný v roce 1996 s pozemkem 9209 m2. Na pozemku jsou tři zděné budovy, sloužící jako výrobně - skladové prostory, vrátnice, garáž, dílna, budova s chladícím zařízením, silo na sypký materiál a plechové haly. Největší, dvoupodlažní budova o ploše 653 m2 má v přízemí kromě výrobních a skladovacích prostor zázemí pro zaměstnance - šatny, kuchyňku soc. zařízení, patro je využito pro kanceláře firmy. Manipulační plocha mezi budovami je zpevněná betonovými panely a pojízdná pro kamiony. Celý areál je oplocen a zajištěn proti záplavám protipovodňovým opatřením zbudovaným městem Terezín. Nájezd na dálnice D8 8 km.

22 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 28
Prodej, restaurace, stravování, 200 m², Kadaň, ul. Komenského

Prodej, restaurace, stravování, 200 m², Kadaň, ul. Komenského

Kadaň

Nabízíme k prodeji zavedenou jídelnu v těsné blízkosti centra města. Jídelna má k dispozici 90 míst k sezení. Skládá se z výdejního prostoru, tří jídelních místností, kuchyně a skladů. Ve sklepních prostorách jsou šatny pro zaměstnance a skladové prostory na potraviny a na nápoje. Jídelna je kompletně zařízená a stále v provozu. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií zajišťujeme zdarma.

6 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 17
Prodej, nájemní dům-penzion, 580 m2, Žatec

Prodej, nájemní dům-penzion, 580 m2, Žatec

Žatec

Prodej patrového domu s užitnou plochou 580 m2 poblíž centra města Žatce. Dům má novou střechu, je po celkové vnitřní rekonstrukci, má plastová okna, nové rozvody vody, elektřiny, plynu, vytápění plynovým kotlem. V přízemí je recepce a 8 pokojů s příslušenstvím, v patře je zařízený byt 1+kk, 5 pokojů a malá terasa s výhledem na okolí. Dům je podsklepen, na prostorné půdě je možno udělat další místnosti. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Nemovitost je zkolaudována jako ubytovací zařízení-penzion. Výhodná investice, neboť v okolí je malá kapacita ubytovacích míst. Financování zajistíme vlastním hypocentrem.

10 920 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 25
Prodej, zemědělský objekt, 3810 m², Toužetín-Donín

Prodej, zemědělský objekt, 3810 m², Toužetín-Donín

Donín, Toužetín

Prodej bývalého statku s pozemkem o celkové výměře 3810 m2 v obci Donín. Objekt se nachází v centru obce, hlavní budova je patrová s garáží, podsklepená, v přízemí je kancelář, chodba, kuchyně, pokoj, koupelna, WC, spíž a cca 100 m2 rozpracovaný prostor na bydlení, v patře jsou 4 pokoje, komory a společná chodba, půdní prostor je nevyužitý. Zavedena elektřina 220/380 V, vlastní studna, příp. vody, žumpa. Na pozemku je dále stodola, která slouží k uskladnění materiálu, dvůr je rozdělen zdí, má 2 vjezdy, na prostorném nádvoří jsou po celé délce chlévy. Za stodolou je zahrada oplocená původní kamennou zdí. Nemovitost je vhodná jak k rekreaci, tak k bydlení a podnikání, chov koní-vybudování ranče (možno přikoupit pozemek cca 500 m od domu o výměře 2413 m2), dvougenerační bydlení. Dobrá dostupnost do Prahy, nájezd na dálnici 4 km. Výhodné financování zajistíme.

5 460 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 27
-->