Domy, rodinné domy na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 206
Prodej, rodinný dům, Budyně nad Ohří, Vrbka u Roudníčku

Prodej, rodinný dům, Budyně nad Ohří, Vrbka u Roudníčku

Vrbka, Budyně nad Ohří

Nabízíme prodej rodinného domu, v obci Vrbka u Roudníčku okr. Litoměřice se dvěma čísly popisnými, o dispoziční velikosti 2+1 a 1+0 se dvěma garážemi naproti domu. Dům stojí na pozemku o celkové výměře 671 m². V přízemí domu se nachází předsíň, obývací pokoj, kuchyň, jeden pokoj a koupelna s WC v druhém domě se nachází jeden pokoj, předsíň, garáž, sklep a krytý dřevník. Oba domy jsou před rekonstrukcí. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva nebo ústředním topením. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Okna jsou plastová. Možnost vjezdu ze silnice přímo na dvorek. Všechna občanská vybavenost je ve městě Budyně nad Ohří vzdáleném 3 km (5 minut cesty) a vjezd na dálnici D8 vzdálené 7,8 km (9 minut cesty). Dům je možno financovat hypotékou, kterou Vám v případě Vašeho zájmu vyřídíme. Pro bližší informace či prohlídku kontaktujte makléře.

1 140 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 22
Prodej, rodinný dům 5+1, Lenešice

Prodej, rodinný dům 5+1, Lenešice

Lenešice, Lenešice

Nabízíme vám k prodeji patrový, zateplený, zrekonstruovaný rodinný dům s novou střešní krytinou, dispozičně 5+1, s letní kuchyní a zahradou, která naskýtá naprosté soukromí v obci Lenešice. Dům má plastová okna. V přízemí jsou dva pokoje kuchyň a koupelna s rohovou vanou i sprchovým koutem, v prvním patře jsou další tři pokoje a samostatná koupelna s toaletou. Ohřev domu zajišťuje kombinovaný kotel se zásobníkem na uhlí nebo pelety. V pokojích jsou plovoucí podlahy, na chodbě, v koupelně a v kuchyni je dlažba. Daň z nabytí nemovitosti není zahrnuta v kupní ceně. Financování zajistí naše hypocentrum.

2 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 31
Prodej, rodinný dům, 962 m2, Ústí nad Labem - Předlice

Prodej, rodinný dům, 962 m2, Ústí nad Labem - Předlice

Předlice, Ústí nad Labem

Nabídka je určena pro toho, kdo uvažuje o koupi velikého domu. Bývalý objekt kulturního střediska města o celkové rozloze 962 m2, zastavěné ploše 298 m2, s velkým pozemkem v lokalitě Ústí nad Labem - Předlice je pro výhodnou polohu vhodný pro podnikatelské záměry, například v oblasti stravování a ubytování - penzion, restaurace, apartmány, nájemní byty, sídlo firmy, soukromé zdravotní ordinace, mateřské školy, jeslí, tanečního studia, galerie, čí různých center a spolků, ale i pro rodinné bydlení, nebo užitných prostor pro vámi zvolené podnikatelské činnosti. Na rozsáhlém pozemku lze vybudovat, například, zahradu, dětské či sportovní hřiště, venkovní posilovnu, parkoviště, mini golf a jiné zajímavé a zábavné prostory. S financováním koupě a rekonstrukce vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem za výhodnou úrokovou sazbu. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 5
Prodej, rodinný dům, 1396 m2, Rybniště - Nová Chřibská

Prodej, rodinný dům, 1396 m2, Rybniště - Nová Chřibská

Nová Chřibská, Rybniště

Nabízíme rodinný dům s velkým nebytovým prostorem s garáží a s pozemkem o celkové výměře 1396 m2 v klidné části obce Nová Chřibská, okr. Děčín. O vytápění se stará centrální kotel na tuhá paliva. Voda z vlastní studny. Dům je kompletně podsklepen. Dům lze využít jak pro vícegenerační bydlení, tak i na investici - je zde možnost jednoduše vytvořit celkem 3 byty a ty následně pronajímat. Pro více informací volejte makléře.

890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 9
Prodej, rodinný dům, Ústí nad Labem, ul. Kojetická

Prodej, rodinný dům, Ústí nad Labem, ul. Kojetická

Střekov, Ústí nad Labem

Pro ty, kteří hledají vhodnou investici, sídlo firmy nebo bydlení pro rodinu, nabízíme rodinný dům v Ústí nad Labem ve vilové čtvrti na Střekově, ul. Kojetická. Dům je vhodný k rekonstrukci. V suterénu se nachází garáž a dvě místnosti. V prvním a druhém podlaží jsou bytové jednotky 2+1, ve třetím podlaží jsou další tři místnosti. Vedle domu je menší zahrada. Centrum města je vzdáleno pouhé 3 kilometry. V městské čtvrti Střekov je veškerá občanská vybavenost - základní a mateřská škola, obchod, lékař. K nabídce jsme přidali i několik vizualizací pro lepší představu jak by mohl interiér domu vypadat po rekonstrukci. S financováním koupě vám pomůže naše hypoteční centrum.

2 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 23
Prodej, rodinný dům 2+1, Kyškovice

Prodej, rodinný dům 2+1, Kyškovice

Kyškovice, Kyškovice

Prodej rodinného domu 2+1 s pozemkem o celkové výměře 1011 m2 v klidné lokalitě obce Kyškovice. Dům je po částečné rekonstrukci, má plastová okna, nové rozvody vody, elektřiny a kanalizace, vlastní kopanou studnu, vytápění kotlem na pevná paliva, přípojka plynu na hranici pozemku. V koupelně je sprchový kout. Celý dům je podsklepený, náleží k němu garáž a dílna. Zahrada je okrasná s několika tůjemi, celý pozemek je oplocen, možno parkovat také na pozemku. Vzhledem k velikosti pozemku je možné postavit další dům. Dobrá dostupnost do Roudnice-3 km, Praha cca 50 km. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

2 730 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 13
Prodej, rodinný dům, Kojetín u Radonic

Prodej, rodinný dům, Kojetín u Radonic

Radonice

Prodej rodinného domu v okrajové části obce Kojetín vzdáleného 5 km od Radonic, obce s občanskou vybaveností nebo 10 km od Kadaně. Do domu se vchází přes prostornou terasu s posezením, dále přes předsíň, odkud vejdeme do kuchyně, následně do dvou pokojů. V přízemí se ještě nachází koupelna s WC a technická místnost. Do patra se dostáváme po pevném dřevěném schodišti, kde nacházíme velký obývací pokoj a ložnici. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, kotelna a sklad otopu s vlastním vchodem ze zadní části. Součástí je garáž, kolna, sklad dřeva, prostorný sklep, předzahrádka, ovocný sad, udržovaná zahrada. Součástí prodeje je vedlejší pozemek, kde lze vystavět další dům, nyní využíván jako zahrada. Financovat lze hypotečním úvěrem, s kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

2 649 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 17
Prodej, rodinný dům, Merboltice

Prodej, rodinný dům, Merboltice

Merboltice, Merboltice

Rodinný dům ve stylu poloroubenky ve vyhledávané lokalitě v obci Merboltice s pěknou, udržovanou zaradou o celkové rozloze 3513 m2. Pokud hledáte pro své bydlení takovou lokalitu, je to nabídka právě pro vás - dvoupodlažní dům, voda zavedena-vlastní vodárna, elektřina zavedena, vytápění-v obývacím pokoji jsou velká kachlová kamna s pecí, ve společenské místnosti krbová kamna na dřevo, žumpa, WC-splachovací-jeden, ale je připraveno na druhé WC, vana zatím v koupelně není, ale je zde vše pro její instalaci připraveno. Dům zůstává zařízen. Sportovní vyžití - v zimním období možnost lyžování na Sněžníku, v Tisé, běžkařské dráhy, cykloturistika, pěší turistika. V případě vašeho zájmu o koupi vám zajistíme financování s výhodnou úrokovou sazbou. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

4 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 18 hod. 42
Prodej, rodinný dům, 372 m2, Povrly, ul. Na Vyhlídce

Prodej, rodinný dům, 372 m2, Povrly, ul. Na Vyhlídce

Neštědice, Povrly

Chystáte se pořídit si rodinný dům, možná máme právě pro vás nabídku jedné takové nemovitosti. Jedná se o dvoupodlažní podsklepený rodinný dům se zahradou o celkové rozloze 372 m2 v klidné obci Povrly - Neštědice u Ústí nad Labem. Přízemí domu řešeno jako byt jednotka 2+1 s koupelnou a toaletou, patro vyřešeno pěti místnostmi s WC. Ve sklepních prostorech se nachází dílna, kotle na plyn a tuhá paliva, která se dají kombinovat na vytápění domu ústředním topením. Teplá voda řešena bojlerem, přívod vody z veřejné sítě, odpadní voda připojena na veřejnou kanalizaci. Na podlahách leží PVC, dlažba, koberce a plovoucí podlahy. Obec má vlastní mateřskou i základní školu, lékaře, poštu, obchody a velmi dobré železniční i silniční spojení na Ústí nad Labem a Děčín. S financování koupě vám pomůže náš hypoteční specialista. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 880 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 21
Prodej, rodinný dům, 7+1, Býčkovice

Prodej, rodinný dům, 7+1, Býčkovice

Býčkovice

V zastoupení majitelů vám nabízíme ke koupi charismatický dům s velkým pozemkem-před rekonstrukcí, původní statek, kde zůstal jen impozantní a prostorný obytný dům o třech podlažích - přízemí, patro a podpůdní patro. Přistavěno bylo hospodářské stavení. První a druhé podlaží má prostornou středovou chodbu se schodišti, na kterou vlevo i vpravo navazují pokoje. Přízemí tvoří tři pokoje, kuchyň, koupelna a toaleta, patro čtyři pokoje. Podpůdní patro v celém půdorysu domu není děleno, nad ním je hambalková půda. Tyto prostory skýtají pestré možnosti využití. Velký pozemek charakteru stavební parcely umožňuje svými rozměry stavbu dalšího domu. Bonusem pro nového majitele může být původní ale neužívaná kopaná studna na pozemku, rovněž s nutnou revitalizací. Zašlou pompéznost domu naznačují reliéfy na hlavicích naznačených sloupů na dvorním průčelí a jihovýchodním štítu. Nemovitost není zatížena žádným závazkem, ihned k dispozici. Bližší informace vám podá makléř společnosti.

1 640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 27

Doporučené realitní kanceláře