Domy, rodinné domy na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 217
Prodej, rodinný dům, 1280 m2, Dolní Ročov

Prodej, rodinný dům, 1280 m2, Dolní Ročov

Ročov

Prodej RD s hospodářskými budovami a pozemky o výměře 1860 m2 v obci Dolní Ročov. Jedná se o bývalý pivovar, který se nachází poblíž Kláštereckého potoka obklopen lesy. Budovy jsou v gotickém stylu s klenbami, patrová obytná část 5+1 s přísl., patrová provozní část s prostornou půdou a dále přízemní hala, která je využívána jako pila. Naproti hlavní budově je sklad a garáže. Vstupní brána je památkově chráněná, na rekonstrukci objektu možno získat dotace. V obci je škola, školka, pošta, restaurace a obchod. Dobrá dostupnost do Loun, Rakovníka, Prahy i Karlových Varů. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

3 140 000 Kč

Stav: Dobrý

před 37 min. 33
Prodej, rodinný dům, 568 m2, Vejprty, ul. Nerudova

Prodej, rodinný dům, 568 m2, Vejprty, ul. Nerudova

Vejprty

Nabízíme dům, který se nachází v blízkosti centra a příhraničního pásma s Německou republikou. Možnost využití nemovitosti na bydlení, penzion a drobné podnikání. V přízemí technické zázemí a další tři místnosti. V prvním patře je šest místností včetně koupelny a WC. Ve druhém patře jsou další tři místnosti, prostorná koupelna a WC. Dům je podsklepen. Byla zde započata rekonstrukce, kterou je nutno dokončit dle vlastních představ. Je zde nová střecha, ve druhém patře jsou již některé místnosti částečně vyštukovány, dány plastová okna. Více informací u makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 43 min. 15
Prodej, rodinný dům, 180 m2, Pnětluky

Prodej, rodinný dům, 180 m2, Pnětluky

Pnětluky

Prodej 2 rodinných domů na pozemku o výměře 803 m2 v klidné lokalitě obce Pnětluky. Domy jsou patrové, po částečné rekonstrukci, jeden je 2+kk s příslušenstvím, kotelnou, dílnou a prostornou terasou, ústřední topení na pevná paliva. Druhý dům je 3+1 s příslušenstvím, na půdě je možná vestavba. Zaveden veřejný vodovod i vlastní studna, elektřina 220/380 V, septik. Na dům navazuje stodola se sklepem a garáž. Pozemek je celý oplocený, parkování na pozemku. V okolí jsou lesy, domy jsou vhodné jak na trvalé bydlení tak k rekreaci, lze využít i jako dvougenerační bydlení. Dobrá dostupnost do Loun, Rakovníka i Prahy. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

1 030 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 46 min. 25
Prodej, rodinný dům, Žatec, ul. Třebízského

Prodej, rodinný dům, Žatec, ul. Třebízského

Žatec

Nabízíme dům vhodný k investici v centru města. V přízemí domu jsou tři garsonky, každá má své sociální zázemí. V prvním patře se nachází dva byty 2+1 a v podkroví je prostorný byt 4+1. Topení zajišťuje v přízemí plynový kotel v patře gamaty. Okna jsou plastová, na podlahách keramická dlažba a PVC. Všechny byty jsou obsazené nájemníky. Více informací u makléře. Financování Vám zajistíme vlastním hypocentrem.

4 799 000 Kč

Stav: Dobrý

před 54 min. 5
Prodej, rodinný dům, 7600 m2, Vykmanov

Prodej, rodinný dům, 7600 m2, Vykmanov

Vykmanov, Perštejn

Nabízíme dům se započatou rekonstrukcí. V přízemí je počítáno s kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou, WC a kotelnou. V prvním patře jsou čtyři pokoje z nichž jeden má vstup ven na zahradu. V podkroví lze vybudovat další pokoje. Dům má tříkomorová dřevěná okna, v přízemí bezpečnostní sklo. Podlahy jsou zateplené. K domu je veškerá projektová dokumentace, schválení vlastní ČOV. Součástí pozemků jsou i další dvě stavební parcely. Více informací u makléře. Financování Vám zajistíme vlastním hypocentrem. O ceně lze jednat.

2 990 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před hodinou 12
Prodej, vila, 624 m2, Kovářská, ul. Nádražní

Prodej, vila, 624 m2, Kovářská, ul. Nádražní

Kovářská, Kovářská

Nabízíme k prodeji krásnou prvorepublikovou vilu, která původně sloužila pro bydlení rodiny továrníka Antonína Kally, tzv. Kallova vila. Uvnitř v suterénu se nachází technické schodiště s centrální chodbou, 13 místnostmi a skladovacími prostorami, včetně výtahové šachty. V přízemí je zádveří, chodba s technickým schodištěm do podkroví a do suterénu, původní centrální hala s dřevěným schodištěm do patra a dalších 6 místností. V I. patře je ochoz (galerie) se schodištěm, chodba s technickým schodištěm do přízemí a podkroví, nachází se zde 6 místností. V podkroví se nalézá chodba s technickým schodištěm, 6 místností a malé půdní skladové prostory. Budova je celá podsklepená. Vila prošla částečnou rekonstrukcí, má novou střechu z plechových šablon, okna a fasádu. Vila má přípojku el. proudu, vody, kanalizace svedené do veřejného řadu. Interiér je před rekonstrukcí. Vila je situována v klidné lokalitě. Nedaleko se nachází lyžařský areál Klínovec. Daň z nabytí není součástí kupní ceny.

5 160 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před hodinou 20
Prodej, rodinný dům, 2x 2+1, 335 m2, Žatec, ul. Dukelská

Prodej, rodinný dům, 2x 2+1, 335 m2, Žatec, ul. Dukelská

Žatec

Výhradně nabízíme k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě na ulici Dukelská. Jedná se o 2 bytové jednotky o dispozici 2+1, 2x 65 m2, která se nachází v 1. a ve 2. NP. Dům je vhodný pro vícegenerační rodinu, nebo investora, který bude byty pronajímat se společnými prostory tzn. půdou, sklepem, schodištěm, zahradou a dvorem. Byt ve 2. NP je možné upravit na větší mezonet. Celý dům je v udržovaném stavu, ihned obyvatelný, ale také ideální k modernizaci dle vlastních představ. Ve dvoře jsou dvě samostaté garáže náležící k bytům. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Pro zájemce zajistíme výhodné financování přes naše hypoteční centrum. Bližší info u makléře.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 24
Prodej, rodinný dům, 746 m2, Staňkovice, ul. Sluneční

Prodej, rodinný dům, 746 m2, Staňkovice, ul. Sluneční

Staňkovice, Staňkovice

Nabízíme Vám rozestavěný rodinný dům v klidné lokalitě obce stojící na pozemku o ploše 746 m2 s kompletními inženýrskými sítěmi. V ceně veškerá projektová dokumentace, veškerá povolení od všech úřadů nutná k zahájení stavby. Je zda zamýšleno elektrické podlahové topení. Bližší informace u realitního makléře.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 14
Prodej, rodinný dům, 1754 m2, Bynovec, okres Děčín

Prodej, rodinný dům, 1754 m2, Bynovec, okres Děčín

Bynovec, Bynovec

Prodej zajímavého rodinného domu o ploše 229 m2 v obci Bynovec u Děčína. Třípodlažní dům prošel rekonstrukcí, nacházejí se v něm dvě bytové jednotky 3+kk a 4+kk, které jsou oddělené samostatným vchodem do domu. Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem nebo krbovými kamny. Na pozemku se nacházejí dvě velké garáže s třemi parkovacími místy. Pozemek u domu lze rozdělit na dvě části s možností výstavby dalšího domu. Dům je ihned k dispozici. Dojezd do Děčína je 10 minut. Doporučujeme prohlídku. Nejvýhodnější financování Vám zajistí naše Hypoteční centrum přesně dle Vašich potřeb na klíč.

4 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 8 hod. 22
Prodej, rodinný dům, 300 m2, Proboštov, ul. Na Šindelce

Prodej, rodinný dům, 300 m2, Proboštov, ul. Na Šindelce

Proboštov, Proboštov

Prodej samostatně stojícího rodinného domu s balkonem, o zastavěné ploše cca 150 m2. Součástí domu je i garáž o ploše cca 40 m2. Celková užitná plocha domu činí cca 300 m2. Dům je situován v nově zastavěné a vyhledávané lokalitě obce Proboštov. Dům je před dokončením vnitřku což je výhodou pro nového vlastníka, může si dispozici domu upravit podle svých potřeb a představ. Celý dům je osazen kvalitními hliníkovými okny a celý dům je kompletně zateplený polystyrenem o tloušťce 120 mm. Střešní krytina je pálená taška s glazurou a tak též je zateplena i střecha. Další výhodou tohoto domu je příprava pro výtah. V domě je připravena výtahová šachta, kterou stačí jen osadit výtahem. V pozemku domu je umístěna nádrž na dešťovou vodu o objemu 15 m3. K domu náleží pozemek o ploše 1568 m2, což je dostačující i pro vybudování bazénu atd. Všechny sítě voda, plyn, kanalizace a elektřina jsou dotažené až do domu.

7 590 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 9 hod. 32

Doporučené realitní kanceláře