Pojištění je důležité nejen pro byty v osobním vlastnictví

Kde vlastně bydlíte? Máte rodinný domek, užíváte si výhod družstevního bydlení nebo už jste převedli byt do osobního vlastnictví? Menší obec nebo město, klidnější část nebo periferie, na tom až tolik nezáleží – jde spíše o věc volby.

Pojištění je důležité nejen pro byty v osobním vlastnictví

Důležité je si své bydlení pojistit, pokud možno tak, aby byla kryta všechna rizika. Vlastně nemusí jít o nic těžkého, dnes si takovou pojistnou smlouvu sjednáte i přes internet. Vlastně jde o výhodnější řešení, a to nejen díky časové úspoře, která se s ním pojí…

 

Jednoduchá dohoda, která bude nanejvýš přehledná

Žádné dlouhé jednání, přesně naopak! Dnes už dohodnete veškeré detaily o pojištění nemovitosti doslova za pár minut, nebude zapotřebí skenovat obsáhlou dokumentaci ani se někam dostavit osobně. Klíčový je jen jediný údaj, a sice jakou výměru má vaše nemovitost. Podle počtu metrů čtverečních se vypočítá paušální částka, kterou budete hradit jako roční pojistné. Jednoduše, bez dalších příplatků a nesrovnalostí, jako bonus pak pojistník získá i pojištění občanské odpovědnosti zcela zdarma.

Není třeba kamkoliv spěchat, protože smluvní dokumentaci si můžete promyslet u počítače, není důvod, abyste něco odkliknuli obratem. Nabídka je však velmi přehledná a jistě se rozhodnete správně!

Možnosti jsou velmi různorodé, pojistěte i provozovnu

Když se rozhodnete pojistit nemovitost online, rozhodně není podmínkou, aby šlo o bytovou jednotku či rodinný domek. Může jít třeba i o rekreační domácnost, tedy jinak řečeno vaši chatu nebo chalupu, kam jezdíte jen na víkendy a dovolené. Pojištěná může být i nemovitost, jíž ještě teprve stavíte, bazén, vybavení kanceláře, provozovna pro vaše podnikání a tak podobně, nabídka je velmi široká a vyjde vstříc snad každému. Mimochodem, víte, jaký je rozdíl v pojištění domácnosti a nemovitosti?

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 02. 20 Pojištění je důležité nejen pro byty v osobním vlastnictví

09. 04. 18 Stěhování jako důležitý okamžik života

06. 03. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

12. 02. 18 Virtuální kancelář v Praze a její výhody

Ústecký kraj najdete na severozápadě Čech. Na hranici s Německem tento region lemují známé Krušné hory. I díky tomu si na dovolené v Ústeckém kraji můžete snadno naplánovat výlet do Drážďan. Najdete zde i chráněné území Národní park České Švýcarsko včetně Labských pískovců. Pojďte spolu s námi prozkoumat tyto nádherné lokality a rezervujte si ubytování Krušné hory nebo České Švýcarsko ubytování ještě dnes. V uvedených katalozích najdete pěkné chaty k pronájmu i rodinné apartmány a penziony. Objevte s námi tajuplné krásy těchto českých regionů.

Jaké nové byty na prodej Praha se právě staví? Navštivte stránky developera FINEP a dozvíte se více.

Pokud hledáte jen krátkodobé ubytování, rezervujte si ubytování Ústecký kraj. Na oblíbeném ubytovacím portálu Hauzi cz najdete chaty, penziony i hotely pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce i větší skupiny přátel. Při návštěvě Ústeckého kraje byste neměli určitě vynechat návštěvu Pravčické brány, ZOO Ústí nad Labem či Národního parku České Švýcarsko.

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.

-->