Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 26
Pronájem, kancelářské prostory, 48 m2, Děčín

Pronájem, kancelářské prostory, 48 m2, Děčín

Děčín IV-Podmokly, Děčín

Nabízíme pronájem dvou místností vhodných jako kancelářské prostory v ulici Divišova v centru Děčína a v blízkosti Magistrátu města. Dispozici tvoří 2 velké místnosti, kuchyňský kout a koupelna. Vytápět lze přes plynové topidla nebo krbové kamna. Kauce je ve výši jednoho nájmu. Energie si nájemník hradí sám. Pro bližší informace volejte makléře.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 12 hod. 7
Pronájem, kancelář, 25 m2, obec Chotiměř

Pronájem, kancelář, 25 m2, obec Chotiměř

Chotiměř, Chotiměř

Pronajímáme kanceláře s možností parkování v obci Chotiměř. Pronajmout je možné samostatně, několik pod jedním uzavřením nebo celý komplex. Elektřina hrazena paušálem. V celém areálu je kamerový systém a celý areál je oplocen.

2 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 15
Pronájem, kanceláře, 200 m2, Chotiměř

Pronájem, kanceláře, 200 m2, Chotiměř

Chotiměř, Chotiměř

Pronajímáme kanceláře + parkovací stání na okraji obce Chotiměř. Jedná se o 15 kanceláří. Je možno je pronajmout po celcích pod jednotlivým uzavřením, tedy i několik firem. V každém podlaží je sociální zařízení včetně sprch. Venku mohou parkovat i nákladní auta. Elektřina se hradí paušálem. V areálu kamerový systém.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 15
Pronájem, kancelářské prostory, Litvínov, ul. náměstí Míru

Pronájem, kancelářské prostory, Litvínov, ul. náměstí Míru

Horní Litvínov, Litvínov

Pronájem kancelářských prostor o velikosti 13 m2 na náměstí Míru v Litvínově. Kancelář se nachází v 1. patře domu s kamerovým systémem. Součástí pronájmu je sociální zařízení. Parkování za domem na vlastním parkovišti. Veškerá občanská vybavenost v těsném dosahu. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléře RK.

3 700 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 10
Pronájem, kancelářský dům, 652 m2, Štětí, ul. Litoměřická

Pronájem, kancelářský dům, 652 m2, Štětí, ul. Litoměřická

Štětí

Nabízíme pronájem komerčních prostor ve Štětí ul. Litoměřická. Možnost pronajmutí celého objektu a suterén o celkové podlahové rozloze 652 m2. Cena je stanovena za m2/měs. ve výši 77,- Kč , bez energii. V prostorách dříve sídlila banka - v suterénu jsou trezory. Prostory prošly celkovou rekonstrukcí, v kancelářích klimatizace, v přízemí a v patře vybavená kuchyňská linka a sociální zařízení. Strategické je umístění budovy, která přímo sousedí s areálem společnosti MONDI a je propojena s hlavní budovou MONDI. Budova prošla rekonstrukcí v polovině 90 let a v roce 2002 došlo k modernizaci interiérů a nátěru fasády a střechy. V témže roce bylo v budově zřízeno záložní výpočetní centrum MONDI.

77 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Pronájem , kanceláři, Štětí, ul. Litoměřická

Pronájem , kanceláři, Štětí, ul. Litoměřická

Štětí

Nabízíme pronájem komerčních prostor ve Štětí ul. Litoměřická. Možnost pronajmutí 2NP + poroví o celkové rozloze 354m2. Cena za pronájem je stanovena za m2/měs. ve výši 102,- Kč bez energii. V prostorách dříve sídlila banka Prostory prošly celkovou rekonstrukcí, v kancelářích klimatizace, vybavená kuchyňská linka a sociální zařízení. Strategické je umístění budovy, která přímo sousedí s areálem společnosti MONDI a je propojena s hlavní budovou MONDI. Budova prošla rekonstrukcí v polovině 90 let a v roce 2002 došlo k modernizaci interiérů a nátěru fasády a střechy. V témže roce bylo v budově zřízeno záložní výpočetní centrum MONDI.

102 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 9
Pronájem, kancelářské prostory, Štětí, ul. Litoměřická

Pronájem, kancelářské prostory, Štětí, ul. Litoměřická

Štětí

Nabízíme pronájem komerčních prostor ve Štětí ul. Litoměřická. Možnost pronajmutí 1NP a suterénu o celkové rozloze 287m2. Cena za měsíční nájemné je stanovena za m2/měs. ve výši 87,- Kč. V prostorách dříve sídlila banka - v suterénu jsou trezory. Prostory prošly celkovou rekonstrukcí, v kancelářích klimatizace, v přízemí a v patře vybavená kuchyňská linka a sociální zařízení. Strategické je umístění budovy, která přímo sousedí s areálem společnosti MONDI a je propojena s hlavní budovou MONDI. Budova prošla rekonstrukcí v polovině 90 let a v roce 2002 došlo k modernizaci interiérů a nátěru fasády a střechy. V témže roce bylo v budově zřízeno záložní výpočetní centrum MONDI.

87 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 12
Pronájem, kancelářský prostor, Louny

Pronájem, kancelářský prostor, Louny

Louny

Nabízíme k pronájmu tři kanceláře o celkové velikosti 60 m2 v 1. patře domu s výhledem na frekventovanou ulici. Z kanceláří vedou jedny dveře do chodby v 1. patře domu, kde je přístup do kuchyňky a na WC. Chodba je oddělena od schodiště domu. V případě zájmu, je možné si pronajmout samostatně kanceláře po 21 m2 a mezi nimi bude společný prostor 18m2, který nebude předmětem nájmu.

9 600 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 8
Pronájem, kancelářský prostor, 21 m2, Louny

Pronájem, kancelářský prostor, 21 m2, Louny

Louny

Nabízíme k pronájmu dvě samostatné kanceláře po 21 m2 v 1. patře domu. Mezi nimi je společný prostor 18 m2, který není předmětem nájmu. Z něho vedou dveře do společné chodby v 1. patře domu, kde je přístup do kuchyňky a na WC. Chodba je oddělena od schodiště domu. V případě zájmu, je možné si pronajmout obě kanceláře a společný prostor, vše přístupné jedním vchodem z chodby. Cena nájmu je za jednu samostatnou kancelář + energie.

4 200 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 8
Pronájem, kancelářské prostory, Ústí nad Labem

Pronájem, kancelářské prostory, Ústí nad Labem

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu špičkové kancelářské prostory v moderní a dobře dostupné administrativní budově v centru Ústí nad Labem, se zázemím mnoha obchodů a služeb kancelářsko-obchodního komplexu City Center. Kancelářské prostory o výměře 200 m2 se nachází ve čtvrtém patře, a v současnosti jsou v nedokončeném stavu. Kanceláře budou dokončeny dle požadavků klienta, nicméně je známo, že budou disponovat zdvojenou podlahou, otevíratelnými okny, klimatizací sloužící i pro účely vytápění, pasivními chladícími trámy, žaluziemi a vnějšími roletami. Veškerá kabeláž a elektrifikace bude rozvedena podlahovými krabicemi. V budově je centrální recepce, moderní výtahy, centrální EPS a EZS, a dvě patra podzemních garáží. Zabezpečení je řešené přístupem přes magnetickou kartu a centrálním kamerovým systémem. Velkou výhodou jsou dostupné dieselové generátory elektřiny, venkovní kuřárna, dostatek zeleně v odpočinkové zóně, a skvělý výhled. Pro cenovou nabídku nás, prosím, kontaktujte.

100 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 7

Doporučené realitní kanceláře