Domy, chalupy na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 30
Prodej, chalupa, 743 m2, Sukorady - Snědovice

Prodej, chalupa, 743 m2, Sukorady - Snědovice

Sukorady, Snědovice

Nabízíme k prodeji velice pěknou chalupu v obci Sukorady, okres Litoměřice. Jedná se o samostatně stojící, nepodsklepenou přízemní stavbu s podkrovím a půdou. Konstrukce budovy je zděná a dřevěná. K domu patří terasovitá zahrada o celkové ploše 653 m2, která je situována na jih. V přízemí domu je chodba, obývací pokoj, koupelna, kuchyň. V podkroví budovy je chodba a dva pokoje. Na hlavní stavbu navazuje stodola. Dům se nachází v obci Sukorady v dojezdové vzdálenosti 40 minut do Prahy či Mladé Boleslavi. Pro více informací nás kontaktujte.

1 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 29
Prodej, chalupa, Studánka u Rumburka,

Prodej, chalupa, Studánka u Rumburka,

Studánka, Varnsdorf

Nabízíme prodej domu s pozemkem v obci Varnsdorf - Studánka o celkové rozloze 770 m2. V 1NP je obývací pokoj, přes chodbu se nalézá kuchyň. Za kuchyní vedle vstupu do sklepa je místnost, kde se uchovávají potraviny. V 2NP jsou dva velké pokoje a jeden menší pokoj. Je zde půdní prostor, který je možno přebudovat na další tři pokoje, jelikož je půda krásně členěná. Dům může sloužit trvalému bydlení nebo pro rodinnou rekreaci. Pozemek je slunný a je zde vzrostlý ořešák. Ohřev vody bojlerem. Ve sklepě je malá studánka. O další informace volejte RK. V případě zájmu pomůžeme s financováním. VÝRAZNĚ ZLEVNĚNO!!!!

1 286 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 20
Prodej, chalupa, Merboltice

Prodej, chalupa, Merboltice

Merboltice, Merboltice

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej rekreační chalupy v obci Merboltice, okres Děčín. Objekt se nachází v klidné části obce. Je dispozičně řešen jako 5+1, včetně sociálního zařízení , s možností posezení ve vinném sklipku. Chalupa je plně vybavena. Okolí je zejména vhodné pro houbařen. Uvedená cena je za 5/6 nemovitosti.

2 178 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 13
Prodej, chalupa, 150 m2, Mašťov - Dobřenec

Prodej, chalupa, 150 m2, Mašťov - Dobřenec

Dobřenec, Mašťov

Prodej chalupy se stodolou a pozemkem o celkové výměře 397 m2 v obci Dobřenec. Chalupa je patrová, vnitřky jsou po rekonstrukci, v přízemí je 2+1 s příslušenstvím, v patře je jsou 4 pokoje a kuchyňka. Zavedena elektřina 220/380 V, rozvod vody je z vlastní kopané studny-pitná voda, septik, vytápění krbovými kamny. Na chalupu navazuje patrová stodola, dole je garáž na 2 auta a dílna s udírnou. K chalupě náleží zahrádka s posezením, parkování před domem. Možnost přikoupit navazující pozemky o výměře cca 6500 m2. Veškerá občanská vybavenost je v obci Maštov. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 29
Prodej, chalupa 5+2, 206 m2, Dřevce, okres Třebívlice

Prodej, chalupa 5+2, 206 m2, Dřevce, okres Třebívlice

Dřevce, Třebívlice

Nabízíme prodej chalupy k rekreaci s možností využití také jako dvougenerační RD. Chalupa je řešená na dvě bytové jednotky, každá s vlastní kuchyní, obývacím pokojem, WC, krbem a terasou. V patře se nachází 3 pokoje. Zahrada je terasovitá se zahradním domkem, udírnou a 4 kůlnami. Chalupa je umístěna v klidné rekreační obci s dobrou občanskou vybaveností vzdálenou 6 km a s dostatečným pozemkem na rekreaci a umístění tří aut.. Financování zajistíme. Doporučujeme osobní prohlídku.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 27
Prodej, chalupa, Těchobuzice, Ploskovice

Prodej, chalupa, Těchobuzice, Ploskovice

Těchobuzice, Ploskovice

V Českém středohoří, v malé vesnici Těchobuzice, části obce Ploskovice, cca 7 km od města Litoměřice, nabízíme k prodeji dům, vhodný k rekreaci i k trvalému bydlení. V přízemí jsou dvě obytné místnosti, koupelna, WC a kotelna. V patře je kuchyně, dva pokoje, ložnice, koupelna, WC, hala a vstup na terasu s výhledem do zahrady. K domu patří dvě garáže, nad nimiž lze zbudovat další obytnou místnost navazující na dům. Dostatečně velká zahrada umožňuje, kromě pěstební činnosti a místa k relaxaci, také chov hospodářského zvířectva. V přilehlé stodole jsou tři boxy pro koně a prostory pro jiná zvířata. Dům je ihned k nastěhování, a lze ho postupně upravit podle vlastních představ. V současné době se využívá voda z vlastní studny, lze se připojit na veřejný vodovod. V blízkosti domu je dětské hřiště a vodní nádrž, která v létě slouží ke koupání. V 1 km vzdálené obci Ploskovice je pošta, mateřská a základní škola, pohostinství. Daň z převodu hradí kupující. Financování zajistíme.

2 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 32
Prodej, Rodinný dům, 2297 m2, Staré Křečany - Brtníky

Prodej, Rodinný dům, 2297 m2, Staré Křečany - Brtníky

Brtníky, Staré Křečany

Prodej rodinného domu s pozemkem 2297 m2 v obci Staré Křečany části Brtníky. Poloha domu v klidné rekreační lokalitě Česko-saského Švýcarska. Dům po částečné rekonstrukci, s důrazem na zachování původních prvků této historické stavby. Vytápění ústředním topením kotlem na tuhá paliva s kombinací elektrokotle. Možnost i využítí topení v krbových kamnech. Dům je klasickou patrovou roubenou stavbou této lokality. Zahrada svou členitostí poskytuje dostatek soukromí i romantická zákoutí. Za pozemkem navazuje les s kapličkou a křížovou cestou. Vhodné na trvalé bydlení i rekreaci.

1 785 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 45
Prodej, chalupa, 403 m2, Kryry - Stebno

Prodej, chalupa, 403 m2, Kryry - Stebno

Kryry

Nabízíme k prodeji chalupu s vlastním pozemkem o výměře 403 m2, která je díky umístění na samotě jako stvořená pro chvíle relaxace a odpočinku. Do domu zavedena voda z vlastní studny, elektřina řešena benzínovou elektrocentrálou, vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva - topení rozvedeno do všech místností. Dispozice jsou 3+1 a podlahová plocha činní 85 m2. Chalupa je částečně podsklepena - možnost skladování potravin. Možnost rozšíření pozemku o pronájem sousedního a taktéž možnost jeho odkupu od pozemkového fondu. Pronájem je v současnosti cca 500,-/rok. Doporučuji prohlídku a s financováním zdarma pomůžeme.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 16
Prodej, zemědělská usedlost, 2198 m2, Koštice

Prodej, zemědělská usedlost, 2198 m2, Koštice

Koštice

Nabízíme k prodeji bývalou rodinnou zemědělskou usedlost v obci Koštice nedaleko Loun. Usedlost se skládá z obytné části, kde jsou dvě bytové jednotky 2+1, dále navazují bývalé stáje pro hospodářský dobytek a kóje pro drobné hospodářské zvířectvo. Dále je zde veliká stodola a stavení použitelné jako garáže pro techniku a vozidla.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 23
Prodej, chalupa, Úštěk, Rašovice

Prodej, chalupa, Úštěk, Rašovice

Rašovice, Úštěk

Na rozhraní dvou CHKO Kokořínsko a České středohoří, nabízíme k prodeji venkovský dům v krásném prostředí s dosud téměř nedotčenou přírodou. Rašovice jsou malou vískou nedaleko hradu Helfenburk (Hrádek), asi 5 km východně od města Úštěk. V dostupné vzdálenosti dále naleznete rekreační jezero Chmelař. Nabízená dvoupodlažní chalupa se stodolou je určena k rekonstrukci. Je zde zaveden el. proud 220/380 V, voda z veřejného vodovodu. Odpad je sveden do žumpy za domem. Okna jsou původní, dřevěná, špaletová. V přízemí je dům rozdělen vstupní chodbou na dvě části. Vlevo jsou dvě obytné místnosti, (kuchyně a pokoj s umyvadlem), v pravé části, která dříve sloužila k hospodářským účelům, je nyní připraven prostor k vybudování koupelny. V patře jsou čtyři samostatné, neprůchozí pokoje. Další prostory poskytuje rozlehlá půda. Součástí prodej je i pozemek 70 m2 na okraji obce, sloužící k pěstební činnosti. Od roku 1995 jsou Rašovice chráněnou památkovou zónou využívanou hlavně k rekreaci.

2 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 24

Doporučené realitní kanceláře