Pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 414
Prodej, stavební parcela, 922 m², Slavětín

Prodej, stavební parcela, 922 m², Slavětín

Slavětín

Nabízíme prodej stavebního pozemku 922 m2 v nově vznikající výstavbě v části obce Slavětín. Na hranici pozemku se nachází elektřina, plynovodní řád, kanalizace a vodovodní rozvody. Majitel doloží měření radonu, vody a geodetické zaměření. K dispozici jsou regulativa a územní plán. K pozemku vede zpevněná obecní cesta, leží v klidné části obce, nachází se zde mateřská a základní škola prvního stupně, obchod a pošta. Financování zajistíme naším hypocentrem.

1 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 54 min. 4
Prodej, vodní plocha, 65980 m2, Most - Vtelno

Prodej, vodní plocha, 65980 m2, Most - Vtelno

Vtelno, Most

Chcete vlastnit kus přírody a zároveň mít místo, kde budete v klidu rybařit, nebo provozovat na principu vodních sportů své podnikání? Nabízíme Vám vodní plochu, nedaleko Mostu která k tomu vybízí. Jedná se o vodní nádrž Betynka, která Vás okouzlí na první pohled. Když zjistíte, že na hranici pozemku je jak vodovod, tak odpad, a elektřina je též k připojení, můžete uvažovat v delším horizontu o bydlení. Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho makléře.

3 120 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 8
Prodej, zahrada, 586 m², Most - Vtelno

Prodej, zahrada, 586 m², Most - Vtelno

Vtelno, Most

Prodej zahrady s chatičkou o velikosti 16 m2, vhodná k rekreaci nebo zahradničení. Klidná lokalita s dostatkem světla, na které se nachází ovocné stromy, květiny, záhony. Plocha zahrady je 570 m2, prakticky nevyužívaná. K zahradě je přiveden elektrický proud, užitková voda. V případě zájmu vám zajistíme vhodné financování přes naše hypocentrum. Pro bližší informace kontaktujte uvedeného realitního makléře.

549 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 8
Prodej, pozemek, Chomutov

Prodej, pozemek, Chomutov

Chomutov, Chomutov

Nabízíme soubor stavebních pozemků v Chomutově u kamencového jezera. Jedná se o jednu z nejvyhledávanějších lokalit s obrovským potenciálem nejen oblíbeností k rekreačním účelům. Soubor pozemků je o celkové výměře 63 931 m2 stavební plochy určené z části k zástavbě rodinných domů a hlavně ke komerční výstavbě, konkrétně stavba velkého obchodního centra, které se v Chomutově v takovém měřítku nikde nenachází. Dále je část pozemku určená k výstavbě hotelu popřípadě penzionu. V docházkové vzdálenosti se nachází nově vybudovaný letní stadion, zoo park, vodní sporty. Z pozemků je výhled na vodu, která je z nejvzdálenějšího konce vzdálená do 10 min chůzí. Rovinatý pozemek s ideální dispozicí pro zasíťování. Prodává se společnost, která má tyto pozemky v portfóliu, čímž je prodej osvobozen od 4% daně z nabytí nemovitých věcí. Podrobnější informace u makléře.

56 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 3
Prodej, pozemek k bydlení, 4224 m², Chotiněves

Prodej, pozemek k bydlení, 4224 m², Chotiněves

Jištěrpy, Chotiněves

Pozemek v obci Jištěrpy, okres Litoměřice se nachází na klidném místě mezi obcemi Polepy a Liběšice, přibližně 60 km od Prahy. Jedná se o pozemek vel 4224 m2 z toho 1403 m2 stavební parcely. Vedle pozemku je vodní nádrž obce, ze které protéká maličký potůček přes tento pozemek - možné využít protékající vodu. Voda i elektřina jsou přivedeny k hranici pozemku.Rovinatý pozemek s krásným výhledem na České středohoří vhodný i ke stavbě rekreační chalupy.

343 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 9
Prodej, stavební parcela, 7 378 m2, Kadaň - Prunéřov

Prodej, stavební parcela, 7 378 m2, Kadaň - Prunéřov

Prunéřov, Kadaň

Nabízíme k prodeji pozemek v oblíbené lokalitě u Prunéřovského koupaliště kousek od Kadaně, vhodný k výstavbě domů nebo chat, lze i rozparcelovat na více částí. Část pozemku je orná půda, ale lze vyjmout z půdního fondu. Veškeré sítě na okraji pozemku. Jsou to jedny z posledních dostupných stavebních pozemků v této lokalitě ve velmi krásném a klidném prostředí. Doporučujeme také developerům a investorům jako vynikající příležitost k výstavbě. V případě zájmu kontaktujte makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 3
Prodej, zahrada, OV, 750 m2, Ústí nad Labem, Církvice

Prodej, zahrada, OV, 750 m2, Ústí nad Labem, Církvice

Církvice, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji zahradu o velikosti 750 m2, v zahrádkářské kolonii v Církvicích. Zahrada je poměrně velká a momentálně je rozdělená na dvě části - část pro pěstění a část pro odpočinek. Zahrada se nachází na okraji kolonie a sousedí pouze s jedním pozemkem, nabízí tedy soukromí. Na pozemek je přivedená pitná i užitková voda, elektřina je na hranici pozemku. S financováním Vám pomůže nás hypotéční specialista.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 6
Prodej, stavební parcela, 1071 m2, Budyně nad Ohří

Prodej, stavební parcela, 1071 m2, Budyně nad Ohří

Budyně nad Ohří

Exkluzivně vám nabízíme stavební parcelu o výměře 1071 m2 včetně inženýrských síti. Parcela se nachází na rovinatém terénu, na klidném místě obce, s příjezdovou vlastní komunikací a obecní komunikací z ulice K Trávníku. Není v záplavové zóně - vyjádření z Povodí Ohře. Z inženýrských sítí zde budou vybudovány a jsou zpracovány projekty na tyto inženýrské sítě: elektrický proud, veřejný vodovod a veřejná kanalizace. Inženýrské sítě budou vybudovány nejpozději do konce roku 2020. V obci se nachází základní občanská vybavenost - mateřská školka, základní škola, městský úřad, česká pošta, obchody a restaurace. Obec je také známá svou památkou Vodním hradem, kde jsou provozovány různé společenské aktivity. je zde také dobrá dopravní dostupnost - směr Litoměřice , Roudnice nad Labem a opačný směr Slaný. Dále je cca 10 minut na dálnici D8 - směr Teplice, Ústí nad Labem a Německo. A opačný směr Praha cca 40 km. Hypotéku vám zařídíme.

1 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 8
Prodej, pozemek, Chomutov

Prodej, pozemek, Chomutov

Chomutov, Chomutov

Prodej zastavitelné parcely o celkové výměře 1328 m2, která je jednou z nejlukrativnějších v Chomutově. Pozemek se nachází 500 m od Kamencového jezera, které slouží převážně ke koupání a rekreaci a 100 m od Otvického rybníka, kde je i vodní vlek. Dále se nachází v blízkém okolí zimní i letní stadion, atletický stadion, kino a multifunkční aréna, dále se v okolí nacházejí pozemky pro výstavbu obchodního centra a komerce. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, ideální pro rodinné bydlení.

890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 5
Prodej, pozemek, Chomutov

Prodej, pozemek, Chomutov

Chomutov, Chomutov

Prodej rovinatého pozemku, který je územním plánem určený k zastavění budovou pro komerční účely. Pozemek je o velikosti 3851 m2 a nachází se v lukrativní lokalitě v blízkosti Kamencového jezera a všech sportovních stadionů v Chomutově. Jedná se o velmi vyhledávanou a klidnou lokalitu.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 8

Doporučené realitní kanceláře

-->