Pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 754
Prodej, pozemek, 7441 m², Kozlovice - Záluží

Prodej, pozemek, 7441 m², Kozlovice - Záluží

Kozlovice, Záluží

K prodeji pozemek o rozloze 7441 m² na břehu Labe u obce Kozlovice, okr. Litoměřice. Součástí pozemku je 200m dlouhé kotviště vhodné i pro nákladní lodě. Na hranici pozemku se nachází nová cyklostezka spojující Roudnici nad Labem s vodáckým a veslařským kanálem u zatopeného pískového lomu Dobříň, vhodného ke koupání. Nedaleký sjezd z dálnice, hora Říp a další kulturní památky činí z tohoto pozemku ideální místo pro turistické zázemí a investiční využití.

1 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 50 min. 15
Prodej, pozemek k bydlení, 2411 m², Bystřany

Prodej, pozemek k bydlení, 2411 m², Bystřany

Bystřany

Pozemek o celkové výměře 2411 m² se nachází v převáženě rovinatém a částečně mírně svažitém terénu. Je situován při kraji lesa na konci obce. Dle platného územního plánu je parcela zastavitelná s funkčním využitím plochy čistě obytné území, sloužící především k bydlení. Příjezd je zajištěn po obecní nezpevněné komunikaci. Inženýrské sítě prozatím nejsou zavedeny, nicméně poblíž se plánuje výstavba rodinných domů, čehož lze využít a napojit se spolu s nimi. Dopravní dostupnost je kromě příjezdu osobním automobilem zabezpečena autobusem a vlakem. Obě zastávky jsou vzdáleny 20 minut pěšky od pozemku. Obec Bystřany má pestrou historii, kulturní památky, plnou občanskou vybavenost, umožňuje i sportovní vyžití, pěší i cyklistické turistické výlety. Vše, co by zde scházelo, najdeme v nedalekém lázeňském městě Teplice. Pozemek je vhodný pro náročného klienta, který pro své bydlení hledá klidné prostředí, krásné okolí a soukromí. Financování zajistíme, Vaše dotazy zodpovíme. Stačí jen zavolat.

624 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 6
Prodej, louka, 4189 m2, Blatno okr. Louny

Prodej, louka, 4189 m2, Blatno okr. Louny

Blatno, Blatno

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 4189 m2 v obci Blatno okr. Louny. Pozemek je veden jako zemědělská plocha na které je povoleno stavět stavby pro zemědělské hospodaření (stáje pro dobytek, stavby pro uskladnění zemědělských surovin a produktů atd.). Pozemek je rovinný a přístup je po obecní komunikaci. Do budoucna se uvažuje o změně územního plánu, kde bude převod zemědělské půdy na stavební pozemek. Vhodný jako dlouhodobá investice. Blatno leží 3 km od silnice 1. třídy Praha (87 km) - Karlovy Vary (48 km). Plzeň vzdálena 57 km a Most 58 km. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomohou naši hypotéční specialisté.

678 350 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 6
Prodej, zahrada, 4030 m², Děčín

Prodej, zahrada, 4030 m², Děčín

Děčín XV-Prostřední Žleb, Děčín

Nabízíme zalesněnou plochu, travnatý porost, k prodeji o velikosti 4030 m2, k.ú. Prostřední Žleb okres Děčín. Dojezdová vzdálenost do Děčína 10 minut. Pozemek je svažitý. Nejzajímavějším zdejším turistickým místem je protékající řeka Labe a potok zvaný Čertova voda. Pro více informací a prohlídku, volejte makléře. V případě zájmu zajistíme také financování. Územně-plánovací informace je k nahlédnutí u makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 5
Prodej, ostatní pozemky, 3 534 m2, Vysoká Pec

Prodej, ostatní pozemky, 3 534 m2, Vysoká Pec

Vysoká Pec

Nabízíme pozemek o výměře 3 534 m2 v katastrálním území Podhůří u Vysoké pece. Pozemek je rovinatý s příjezdovou cestou. Nabídka se skládá ze dvou pozemků a oba jsou vedeny jako trvalý travnatý porost. Více informací u makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem.

7 994 800 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 384 m2, Benešov nad Ploučnicí

Prodej, stavební pozemek, 384 m2, Benešov nad Ploučnicí

Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí

Nabízíme pozemek určený k výstavbě o výměře 384 m2 v klidné části obce Benešov nad Ploučnicí, ul. Heřmanovská. Pozemek je rovinatý, nestíněný a přístupný z obecní komunikaci (v komunikaci vodovodní a kanalizační řad pro napojení), situovaný v zástavbě rodinných domů. Přípustné využití dle územního plánu obce: bydlení v rodinných domech, drobná vybavenost a podnikání v obytném objektu. Podmínečně přípustné využití: nerušící zařízení drobné vybavenosti a podnikatelských aktivit v samostatných objektech, zařízení technické vybavenosti nadřazených systémů. Pozemek nemá procentuální limit zastavitelnosti.

390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 14
Prodej, stavební pozemek, 438 m2, Rumburk - Dolní Křečany

Prodej, stavební pozemek, 438 m2, Rumburk - Dolní Křečany

Rumburk 3-Dolní Křečany, Rumburk

Nabízíme stavební pozemek o výměře 438 m2 v části obce Rumburk - Dolní Křečany. Pozemek je rovinatého tvaru s několika vzrostlými stromy a náletovými dřevinami při hlavní komunikaci Rumburk - Šluknov. Dle územního plánu je pozemek situován v zastavěném, stabilizovaném území, funkčně vymezeném pro plochy bydlení nízkopodlažního. Veškerá občanská vybavenost v dosahu v centru obce Rumburk.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 9
Prodej, pozemek, 311 m2, Staré Křečany - Brtníky, okr. Děčín

Prodej, pozemek, 311 m2, Staré Křečany - Brtníky, okr. Děčín

Brtníky, Staré Křečany

Nabízíme pozemek (zbořeniště) o výměře 311 m2, který je pozůstatkem po historické usedlosti na samotě v blízkosti lesa v obci Staré Křečany - Brtníky, okr. Děčín. Součástí pozemku je krásný pískovcový sklep s klenbou. K pozemku vede neudržovaná, nezpevněná obecní cesta. Dle územního plánu je hlavní využití: plochy zemědělského půdního fondu. Přípustné využití: pozemky staveb, zařízení a jiných opatření pro zemědělství, pozemky související dopravní infrastruktury, pozemky staveb a zařízení technické infrastruktury. Pozemek je v ochranném pásmu lesa. Z pozemku je krásný výhled do okolí a díky jeho umístění je zde i zaručený klid.

185 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 19
Prodej, stavební pozemek, 958 m2, Velká Bukovina, okr. Děčín

Prodej, stavební pozemek, 958 m2, Velká Bukovina, okr. Děčín

Velká Bukovina

Nabízíme pozemek určený pro výstavbu o výměře 958 m2 v klidné okrajové části obce Velká Bukovina, okr. Děčín. Pozemek je mírně svažitý, obdélníkového tvaru a přístupný po nezpevněné obecní cestě. Díky umístění zaručuje celodenní sluneční svit. Dle územního plánu je hlavní využití: pozemky staveb pro bydlení, pozemky staveb a zařízení občanského vybavení a veřejných prostranství a dále pozemky související dopravní a technické infrastruktury. Přípustné využití: Pozemky staveb pro rodinnou rekreaci, pozemky dalších staveb a zařízení, které svým provozováním a technickým zařízením nenarušují užívání staveb a zařízení ve svém okolí a nesnižují kvalitu prostředí souvisejícího území, například nerušící výroba a služby, zemědělství a areály mající multifunkční charakter vybavenosti (rodinná hospodářství, školní a školící zařízení, stavby pro chov a výcvik koní, pro vzdělávání, kulturu, ubytování, stravování apod.), které svým charakterem a kapacitou nezvyšují nadměrně dopravní zátěž v území.

340 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 15
Prodej, orná půda, 15402 m2, Ústí nad Labem-Dělouš

Prodej, orná půda, 15402 m2, Ústí nad Labem-Dělouš

Ústí nad Labem

Prodej pozemku o výměře 15402 m2 v katastru obce Ústí nad Labem - Dělouš na úpatí Jedlové hory. Jedná se o ornou půdu, louku a ostatní plochu s dubovým porostem. Možno těžit v souladu s předpisy, není lesní pozemek. Obecní cesta vede až k pozemku. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

36 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 5

Doporučené realitní kanceláře

-->