Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zahrada, 586 m², Most - Vtelno

Prodej, zahrada, 586 m², Most - Vtelno

Vtelno, Most

Prodej zahrady s chatičkou o velikosti 16 m2, vhodná k rekreaci nebo zahradničení. Klidná lokalita s dostatkem světla, na které se nachází ovocné stromy, květiny, záhony. Plocha zahrady je 570 m2, prakticky nevyužívaná. K zahradě je přiveden elektrický proud, užitková voda. V případě zájmu vám zajistíme vhodné financování přes naše hypocentrum. Pro bližší informace kontaktujte uvedeného realitního makléře.

549 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 8
Prodej, pozemek, Chomutov

Prodej, pozemek, Chomutov

Chomutov, Chomutov

Nabízíme soubor stavebních pozemků v Chomutově u kamencového jezera. Jedná se o jednu z nejvyhledávanějších lokalit s obrovským potenciálem nejen oblíbeností k rekreačním účelům. Soubor pozemků je o celkové výměře 63 931 m2 stavební plochy určené z části k zástavbě rodinných domů a hlavně ke komerční výstavbě, konkrétně stavba velkého obchodního centra, které se v Chomutově v takovém měřítku nikde nenachází. Dále je část pozemku určená k výstavbě hotelu popřípadě penzionu. V docházkové vzdálenosti se nachází nově vybudovaný letní stadion, zoo park, vodní sporty. Z pozemků je výhled na vodu, která je z nejvzdálenějšího konce vzdálená do 10 min chůzí. Rovinatý pozemek s ideální dispozicí pro zasíťování. Prodává se společnost, která má tyto pozemky v portfóliu, čímž je prodej osvobozen od 4% daně z nabytí nemovitých věcí. Podrobnější informace u makléře.

56 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před hodinou 3
Prodej, pozemek k bydlení, 4224 m², Chotiněves

Prodej, pozemek k bydlení, 4224 m², Chotiněves

Jištěrpy, Chotiněves

Pozemek v obci Jištěrpy, okres Litoměřice se nachází na klidném místě mezi obcemi Polepy a Liběšice, přibližně 60 km od Prahy. Jedná se o pozemek vel 4224 m2 z toho 1403 m2 stavební parcely. Vedle pozemku je vodní nádrž obce, ze které protéká maličký potůček přes tento pozemek - možné využít protékající vodu. Voda i elektřina jsou přivedeny k hranici pozemku.Rovinatý pozemek s krásným výhledem na České středohoří vhodný i ke stavbě rekreační chalupy.

343 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 9
Prodej, stavební parcela, 7 378 m2, Kadaň - Prunéřov

Prodej, stavební parcela, 7 378 m2, Kadaň - Prunéřov

Prunéřov, Kadaň

Nabízíme k prodeji pozemek v oblíbené lokalitě u Prunéřovského koupaliště kousek od Kadaně, vhodný k výstavbě domů nebo chat, lze i rozparcelovat na více částí. Část pozemku je orná půda, ale lze vyjmout z půdního fondu. Veškeré sítě na okraji pozemku. Jsou to jedny z posledních dostupných stavebních pozemků v této lokalitě ve velmi krásném a klidném prostředí. Doporučujeme také developerům a investorům jako vynikající příležitost k výstavbě. V případě zájmu kontaktujte makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 3
Prodej, zahrada, OV, 750 m2, Ústí nad Labem, Církvice

Prodej, zahrada, OV, 750 m2, Ústí nad Labem, Církvice

Církvice, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji zahradu o velikosti 750 m2, v zahrádkářské kolonii v Církvicích. Zahrada je poměrně velká a momentálně je rozdělená na dvě části - část pro pěstění a část pro odpočinek. Zahrada se nachází na okraji kolonie a sousedí pouze s jedním pozemkem, nabízí tedy soukromí. Na pozemek je přivedená pitná i užitková voda, elektřina je na hranici pozemku. S financováním Vám pomůže nás hypotéční specialista.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 6
Prodej, stavební parcela, 1071 m2, Budyně nad Ohří

Prodej, stavební parcela, 1071 m2, Budyně nad Ohří

Budyně nad Ohří

Exkluzivně vám nabízíme stavební parcelu o výměře 1071 m2 včetně inženýrských síti. Parcela se nachází na rovinatém terénu, na klidném místě obce, s příjezdovou vlastní komunikací a obecní komunikací z ulice K Trávníku. Není v záplavové zóně - vyjádření z Povodí Ohře. Z inženýrských sítí zde budou vybudovány a jsou zpracovány projekty na tyto inženýrské sítě: elektrický proud, veřejný vodovod a veřejná kanalizace. Inženýrské sítě budou vybudovány nejpozději do konce roku 2020. V obci se nachází základní občanská vybavenost - mateřská školka, základní škola, městský úřad, česká pošta, obchody a restaurace. Obec je také známá svou památkou Vodním hradem, kde jsou provozovány různé společenské aktivity. je zde také dobrá dopravní dostupnost - směr Litoměřice , Roudnice nad Labem a opačný směr Slaný. Dále je cca 10 minut na dálnici D8 - směr Teplice, Ústí nad Labem a Německo. A opačný směr Praha cca 40 km. Hypotéku vám zařídíme.

1 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 8
Prodej, pozemek, Chomutov

Prodej, pozemek, Chomutov

Chomutov, Chomutov

Prodej zastavitelné parcely o celkové výměře 1328 m2, která je jednou z nejlukrativnějších v Chomutově. Pozemek se nachází 500 m od Kamencového jezera, které slouží převážně ke koupání a rekreaci a 100 m od Otvického rybníka, kde je i vodní vlek. Dále se nachází v blízkém okolí zimní i letní stadion, atletický stadion, kino a multifunkční aréna, dále se v okolí nacházejí pozemky pro výstavbu obchodního centra a komerce. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, ideální pro rodinné bydlení.

890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 5
Prodej, pozemek, Chomutov

Prodej, pozemek, Chomutov

Chomutov, Chomutov

Prodej rovinatého pozemku, který je územním plánem určený k zastavění budovou pro komerční účely. Pozemek je o velikosti 3851 m2 a nachází se v lukrativní lokalitě v blízkosti Kamencového jezera a všech sportovních stadionů v Chomutově. Jedná se o velmi vyhledávanou a klidnou lokalitu.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, pozemek, 1933 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 1933 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice, s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta k parcele je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. Zatím je možné koupit i jen polovinu pozemku, který je rozdělen na parcely o výměře 957 m² a 976 m². Pro více informací kontaktujte makléře. Financování zajistíme naším hypotečním centrem. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Při rychlém jednání možná výrazná sleva.

4 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 13
Prodej, stavební parcela, 4188 m2, Bělušice u Mostu

Prodej, stavební parcela, 4188 m2, Bělušice u Mostu

Bělušice

Prodej pozemku o výměře 4188 m2 v obci Bělušice u Mostu. Na pozemku je dřevěná chata, ovocné stromy, okrasné keře, japonské topoly, zaveden veřejný vodovod a elektřina 220/380 V, celý pozemek je oplocen. V územním plánu je určen pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je možné rozděit na 2 části. Výhodné financování zajistíme.

1 075 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 10
-->