Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rodinný dům, 110 m2, Jirkov, ul. Pod Vodárnou

Prodej, rodinný dům, 110 m2, Jirkov, ul. Pod Vodárnou

Jirkov

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu 4+kk 110m2 užitné plochy,na vlastním pozemku 1233m2, který se nachází v klidné části města Jirkov. Jedná se o samostatně stojící dům, je napojen na přípojku kanalizace, elektřiny, voda přivedena z řádu. Vytápění domu podlahové. V domě se nachází předsíň, dále jsou zde tři prostorné pokoje, technická místnost, koupelna (sprchový kout, rohová vana, umyvadlo, toaleta a bidet). Obývací pokoj propojený s prostornou kuchyní a přímým vstupem na zahradu se zastřešenou terasou. U domu je též kryté garážové stání. V kuchyň je vybavena rohovou kuchyňskou linkou se spotřebiči. V současné době probíhají terenní úpravy, pokládka zámkové dlažby u vjezdu, vstupu a garažového stání a montáž brány. Dřevěné plotové dílce jsou ve výrobě a budou součástí prodeje. Zahrada okolo domu je připravena k úpravě podle vlastních představ. Momentálně je dům před kolaudací.

5 400 000 Kč

Stav: Novostavba

před 10 hod. 21
Prodej, pole, 10306 m2, Hoštka

Prodej, pole, 10306 m2, Hoštka

Kochovice, Hoštka

Nabízíme k prodeji ornou půdu v katastrálním území Kochovice, okres Litoměřice. Jedná se o jednu parcelu, která je zemědělsky využívána. Přístup po městském pozemku.

330 000 Kč

Stav: Dobrý

před 15 hod. 4
Prodej, zahrada, 507 m2, OV, Žatec, ul. Libočanská

Prodej, zahrada, 507 m2, OV, Žatec, ul. Libočanská

Žatec

Nabízíme k prodeji zahradu, která se nachází na okraji Žatce, u Libočan v zahrádkářské kolonii, která je zcela uzavřena. Zahrada je do svahu, vhodná ke kaskádové úpravě. Horní část je uzpůsobena k pěstování plodin, spodní část k rekreaci. Na zahradě se nachází ovocné plodící stromy. Na pozemek je zavedena užitková voda určena k zalévání, pitná voda je k dispozici u vchodu do kolonie. Do zděné chaty, ke které náleží menší pergola je zavedena elektřina. Vedle chaty je menší kůlna a suchá toaleta. Doporučujeme osobní prohlídku. Financování rádi zajistíme.

240 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 10
Prodej, zahrada, 3572 m2, Liběšice - Dolní Chobolice

Prodej, zahrada, 3572 m2, Liběšice - Dolní Chobolice

Dolní Chobolice, Liběšice

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Liběšice, část Dolní Chobolice. Zahrada má výměru 3572 m2. Dle majitele výhledově perspektivní. Více informací u makléře.

1 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 3
Prodej, stavební parcela, 3413 m2, Vilémov - Blov

Prodej, stavební parcela, 3413 m2, Vilémov - Blov

Vilémov

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 3413 m2 v malebné obci Vilémov - Blov, okres Chomutov nacházející se nedaleko Nechranické přehrady a královského města Kadaň. Na pozemku najdeme garáž, dále se zde nachází menší rybník s rybami a karavan. Také je zde možné umístit mobilheim. Pozemek je rozdělen na ornou půdu k pěstování plodin, travnatou plochu, na které se nachází ořešáky a ovocné stromy. Z větší části je oplocen. Daň z nabytí nemovitosti 4% hradí kupující nad rámec kupní ceny. Financování rádi zajistíme naším hypocentrem. Bližší informace u makléře.

999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 9
Prodej, vodní plocha, Perštejn, Vykmanov

Prodej, vodní plocha, Perštejn, Vykmanov

Mýtinka, Měděnec

Exkluzivně vám nabízíme zatopený bývalý vápencový lom o velikosti 2954 m2 u obce Vykmanov, poblíž silnice mezi Měděncem a Perštejnem. Předmětem prodeje je i přilehlý pozemek o velikosti 135 m2 a pozemek o velikosti 382 m2, původně plánovaný pro vybudování vodní skluzavky. Lze dokoupit i vedlejší pozemek. Více informací u makléře. Prohlídka možná po domluvě.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 6
Prodej, pozemek, 966 m2, Chomutov, ul. Březenecká

Prodej, pozemek, 966 m2, Chomutov, ul. Březenecká

Chomutov, Chomutov

Nabízíme Vám pozemek o výměře 966 m2, v územním plánu schválen pro výstavbu RD, který je situován v klidné části města u sídliště Březenecká. MHD a veškerá občanská vybavenost je dostupná v těsné blízkosti, Penny market, škola, školka, zdravotní středisko. Financování Vám rádi zajistíme.

880 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 3
Prodej, zahrada, 2868 m2, Štětí - Počeplice

Prodej, zahrada, 2868 m2, Štětí - Počeplice

Počeplice, Štětí

Nabízíme k prodeji zahradu, o celkové výměře 2868 m2, stávající se ze tří vedle sebe ležících pozemků. Pozemky se nacházejí v obci Počeplice. Více informací u makléře.

1 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 4
Prodej, zahrada, Louny - Brloh

Prodej, zahrada, Louny - Brloh

Brloh, Louny

Nabízíme k prodeji oplocenou zahradu v klidné a zalesněné části obce Brloh u Loun o celkové výměře 1034 m2. Na pozemku je dřevěný zahradní domek, karavan s pergolou a plechový uzamykatelný box pro uskladnění nářadí a chemické wc. Na pozemek není přiveden elektrický proud ani voda. Roste zde velké množství listnatých a jehličnatých stromů, jabloň, ořechy a jiné plodící stromky. V okolí zahrady je houbařský ráj. Pro více informací volejte makléře. V případě zájmu Vám zajistíme financování.

280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 23
Prodej, Zahrada, Žatec, ul. Loučka

Prodej, Zahrada, Žatec, ul. Loučka

Žatec

Prodej zahrady o celkové ploše 386m2, která se nachází v klidné lokalitě zahrádkářské kolonii v obci Žatec. Na pozemku se nachází vybavená buňka z hliníku, přístřešek na nářadí, a jsou zde vzrostlé ovocné stromy. V kolonii je zavedená elektřina i užitková voda, a do budoucna se plánuje zavedení pitné vody. V případě zájmu zajistíme optimální variantu financování naším hypotečním centrem.

269 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 11