Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pole, 16022 m2, Dlažkovice

Prodej, pole, 16022 m2, Dlažkovice

Dlažkovice, Dlažkovice

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda, zahrada, ovocný sad a vodní plocha o celkové výměře 16022 m2 v katastrálním území Dlažkovice, okres Litoměřice. Pozemky tvoří pruhy v honu. Výměra orné půdy činí 14235 m2. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 10110, 10112, 12014 a 16100. Jeden pozemek je obhospodařován na základě pachtovní smlouvy, ostatní bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

34 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 3
Prodej, stavební parcela, 1048 m2, Louka u Litvínova

Prodej, stavební parcela, 1048 m2, Louka u Litvínova

Louka u Litvínova, Louka u Litvínova

Prodej rovinatého stavebního pozemku o výměře cca 1048 m2, který se nachází v obci Louka u Litvínova, cca 15 km od obce Most a cca 20 km od obce Teplice. K pozemku vede nová obecní komunikace. Inženýrské sítě - voda, elektřina a kanalizace jsou přivedeny na okraj pozemku. Pozemky v této lokalitě jsou z hlediska Územního plánu obce schváleny pro výstavbu rodinných domků. V okolí jsou louky, lesy rybníky a nová výstavba domů. Do obce, která je 2 km vzdálena od obce Litvínov, zajíždí městská hromadná doprava. S financováním Vám pomůže naše Hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 215 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 17 hod. 16
Prodej, stavební pozemek, 1399 m2, Litoměřice

Prodej, stavební pozemek, 1399 m2, Litoměřice

Předměstí, Litoměřice

V zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek na okraji města, určený územním plánem pro individuální bydlení v rodinných domech. Veškeré sítě jsou na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn, kanalizace), rovinatý. Nachází se nedaleko mostu Gen. Chábery, v lokalitě Polabí, při silnici 261 (Žernosecká) ul.), pod jihovýchodním úpatím vrchu Radobýlu. Od centra města je pozemek vzdálen 1,8 km, nájezd na D8 6 km, do Prahy 60 km po D8. Na pozemek jsou již vybudovány dva vjezdy. Vysoko nad povodní, v niveletě nového mostu. S úvěrem může pomoci naše M&M hypotéční společnost. Bližší informace vám sdělí makléř.

2 575 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 17 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, Polepy

Prodej, stavební pozemek, Polepy

Polepy

Nabízíme na prodej rovinatý pozemek o celkové ploše 9 887 m2 v klidné, okrajové části obce Polepy. Dle územního plánu je pozemek určen k zastavění rodinnými domy venkovského typu. Pozemek lze geodeticky rozčlenit na cca 7 stavebních parcel. Je nutné zbudovat páteřní příjezdovou komunikaci mezi navrženými parcelami a sítě -přívod el. energie, vody a kanalizace. Nabídka je vhodná pro investora. V obci je vybudovaná kanalizace, vodovod a plynovod. Je zde veškerá občanská vybavenost a společenský život - veřejná knihovna, kulturní zařízení, pošta, restaurace, základní devítiletá a mateřská škola, fotbalový oddíl a sbor dobrovolných hasičů. Dopravní spojení s 11 km vzdálenými Litoměřicemi a Roudnicí nad Labem zajišťuje autobusová i železniční doprava. Vzdálenost do Prahy po dálnici autem je cca 40 min.

432 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 4
Prodej, zahrada, Chodouny

Prodej, zahrada, Chodouny

Lounky, Chodouny

Nabízíme k prodeji zahradu s chatou v Chodounech o celkové výměře 7382 m2. Na části zahrady se nachází ovocný sad, kde je 70 ovocných stromků a 700 tůjí , které jsou umístěny okolo zahrady. Součástí zahrady je chatka, kde se nachází kuchyň a sociální zařízení, toaleta a sprchový kout. Před chatkou je prostorná pergola s krbem a příjemným posezením. Zahrada je v pěkném udržovaném stavu. Parkování je možné na zahradě, kde je přístřešek, ale možnost parkování je také před zahradou. Voda i elektřina je přivedena přímo do chatky. Na pozemku je studna, ze které je rozvod vody po celé zahradě na zalévání a zavlažování. Část pozemku je rozdělena oplocením a v současné době majitel chová na pozemku ovce. Je zde možnost využít zahradu k výstavbě rodinného domu. Prohlídku doporučujeme. Financování rádi zajistíme.

1 369 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 39
Prodej, stavební parcela, Blatno

Prodej, stavební parcela, Blatno

Blatno

Nabízíme Vám stavební pozemek o výměře 605 m2, v územním plánu schválen pro výstavbu rodinného domku, pozemek je situován v klidné části vesnice Blatno. MHD a veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkosti 8 km. Bližší informace u makléře.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 4
Prodej, pozemky, 23068 m2, Sebuzín

Prodej, pozemky, 23068 m2, Sebuzín

Sebuzín, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 23068 m2 v obci Sebuzín. Pozemky jsou vedené v katastrálním úřadě jako trvalý travní porost. Všechny pozemky jsou porostlé stromy převážně listnatého původu. K pozemkům vede obecní cesta. V blízkosti se nachází chatová osada. V případě zájmu Vám s financováním pomůžeme. Pro více informací volejte makléře.

557 496 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, pozemek, 4076 m2, Ústí nad Labem - Střekov

Prodej, pozemek, 4076 m2, Ústí nad Labem - Střekov

Střekov, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové rozloze 4076 m2 v části obce Ústí nad Labem - Střekov. Dva pozemky o celkové rozloze 2 295 m2 se nacházejí v zastavěném území. Zbývající pozemek o celkové rozloze 1 781 m2 lze využívat jako zahradu. Pozemky se nacházejí v lukrativní části Střekova s krásným výhledem do okolí. Na pozemku je elektrická a vodovodní přípojka. Pozemek je vhodný i jako investice. V blízkosti se nachází obchody, trolejbusová zastávka, základní i střední škola a poliklinika. Od centra Ústí nad Labem je to pouze 4 km. S financováním Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací volejte makléře.

3 840 700 Kč

Stav: Dobrý

včera 7
Prodej, stavební parcela, 955 m2, Most - Čepirohy

Prodej, stavební parcela, 955 m2, Most - Čepirohy

Čepirohy, Most

Prodej oploceného pozemku o výměře 955 m2 který se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Pozemek je kompletně zasíťovaný - elektřina, plyn, voda a kanalizace. Veškerá občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti. Doporučujeme osobní prohlídku. V případě zájmu financování zajistí naše finanční centrum.

1 880 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 6
Prodej, stavební parcela, 1 200 m2, Malé Březno

Prodej, stavební parcela, 1 200 m2, Malé Březno

Malé Březno

Nabízíme k prodeji slunný pozemek o celkové výměře 1 200 m2 v obci Malé Březno, okr. Ústí nad Labem. Pozemek je dle územního plánu zahrnut do zastavitelné plochy, je zde povolena výstavba RD. Podél pozemku vede elektřina, voda přivedena na pozemek. Kanalizaci je možné řešit i vlastním septikem či čističkou odpadních vod. Pozemek se nachází na okraji obce. Jeho poloha proto nabízí značnou míru soukromí. Velmi vhodné pro rodinu, která chce stavět, hledá klid, přírodu a přesto chce být nedaleko města. Vzhledem k lokalitě velmi příznivá cena. Obec Malé Březno je upravená obec, ve které najdete základní služby potřebné pro pohodlné bydlení, nedaleko města Ústí nad Labem (11 km) a města Děčín (13 km). Doporučujeme prohlídku, více informací u makléře. Financování Vám zdarma zajistíme.

650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 8