Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pole, 32224 m2, Tvršice

Prodej, pole, 32224 m2, Tvršice

Tvršice, Staňkovice

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda o celkové výměře 32224 m2 v katastrálním území Tvršice, okres Louny. Pozemky tvoří pruhy v honu. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 12212, 15500 a 15900. K pozemkům je sjednána pachtovní smlouva. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Možnost prodeje po jednotlivých parcelách. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

27 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 3
Prodej, Zahrada, 568m2, Děčín - Chrochvice

Prodej, Zahrada, 568m2, Děčín - Chrochvice

Děčín VII-Chrochvice, Děčín

Nabízíme k prodeji slunnou zahrádku o výměře 568 m2 v osobním vlastnictví, která se nachází v zahrádkářské kolonii v Děčíně, část Chrochvice. Terén zahrady je z části rovinný a z části svažitý. Na pozemku je vybudován dřevěný zahradní domek s číslem evidenčním o rozloze 15 m2. Na zahrádce je zaveden el. proud, dále je zavedena pitná a užitková voda. Vjezd do kolonie je zabezpečen uzamykatelnou bránou a kamerovým systémem. Příjezd možný až na zahrádku. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře, určitě doporučujeme prohlídku. S optimální financováním Vám poradí náš hypoteční specialista.

340 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 22
Prodej, pozemek, 1933 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 1933 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice, s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta k parcele je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. Zatím je možné koupit i jen polovinu pozemku, který je rozdělen na parcely o výměře 957 m² a 976 m². Pro více informací kontaktujte makléře. Financování zajistíme naším hypotečním centrem. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Při rychlém jednání možná výrazná sleva.

4 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 13
Prodej, pozemek, 976 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 976 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. K parcele je možné přikoupit sousední o velikosti 957 m². Na vedlejším pozemku právě probíhá výstavba rodinného domu. Pro více informací kontaktujte makléře. V rámci našich služeb Vám financování zajistí náš hypoteční a úvěrový specialista. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

2 149 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 11
Prodej, pozemek, 957 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 957 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. K parcele je možné přikoupit sousední o velikosti 976 m². Na vedlejším pozemku právě probíhá výstavba rodinného domu. Pro více informací kontaktujte makléře. V rámci našich služeb Vám financování zajistí náš hypoteční a úvěrový specialista. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

2 149 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 12
Prodej, stavební parcela, 815 m², Blšany, ul. Žatecká

Prodej, stavební parcela, 815 m², Blšany, ul. Žatecká

Blšany, Blšany

Prodej pozemku vhodného pro výstavbu o výměře 815 m2. Zastavěnost pozemku činí 240 m2 a je možné stavět jednopodlažní dům + podkroví. Kanalizaci je zapotřebí momentálně řešit čističkou odpadních vod. Elektřina a plyn je na hranici pozemku. Zdroj pitné vody bude tvořit veřejný vodovod. Pozemek je vyčištěný a připravený na výstavbu. Okolní příroda nabízí mnoho kulturních památek. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Pro další informace kontaktujte makléře. S financováním vám rádi poradíme.

896 500 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, stavební parcela, 764 m², Blšany

Prodej, stavební parcela, 764 m², Blšany

Blšany, Blšany

Prodej pozemku vhodného pro výstavbu o výměře 764 m2. Zastavěnost pozemku činí 230 m2 a je možné stavět jednopodlažní dům + podkroví. Kanalizaci je zapotřebí momentálně řešit čističkou odpadních vod. Elektřinu a plyn nalezneme na hranici pozemku. Zdroj pitné vody bude zajišťovat veřejný vodovod. Pozemek je upravený a připravený na výstavbu. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Pro další informace kontaktujte makléře. S financováním vám rádi poradíme.

840 400 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, stavební parcela, 912 m², Blšany

Prodej, stavební parcela, 912 m², Blšany

Blšany, Blšany

Prodej stavebního pozemku v obci Blšany o rozloze 912m2. Zastavěnost pozemku činí 270 m2 a je možné stavět jednopodlažní dům + podkroví. Elektřina a plyn je na hranici pozemku. Kanalizaci je nutné momentálně řešit čističkou odpadních vod. Zdroj pitné vody bude zajišťovat veřejný vodovod. U silnice bude obec budovat chodník s veřejnou kanalizací. Pozemek je celý vyčištěný a připravený na stavbu. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Pro další informace kontaktujte makléře. S financováním vám rádi poradíme.

1 003 200 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 8
Prodej, zahrada, 722 m2, Žatec

Prodej, zahrada, 722 m2, Žatec

Žatec

Nabízíme prodej zahrady v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii na okraji Žatce. Zahrada je velmi dobře přístupná. Nachází se zde dřevěná zahradní chata, studna s užitkovou vodou, je zde zaveden elektrický proud. Na zahradě jsou vysázeny ovocné stromy. Zahrada je dostatečně velká, s možností rozdělení na odpočinkovou a užitnou část. Doporučujeme osobní prohlídku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum.

540 000 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 9
Prodej, pole, 9387 m², Brozany nad Ohří, Hostěnice

Prodej, pole, 9387 m², Brozany nad Ohří, Hostěnice

Hostěnice, Brozany nad Ohří

Prodej části podílu orné půdy, soubor pozemků, v současné době propachtováno a obhospodařováno. O aktuální velikosti prodávaných pozemků lze jednat. Veškeré bližší info u makléře.

294 100 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 4
-->