Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Ústecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zahrada, 428 m2, Louny

Prodej, zahrada, 428 m2, Louny

Louny

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové rozloze 428 m2 v klidné zahrádkářské osadě Na Losech. Na zahradě se nachází podsklepená malá chata, dva skleníky, dílna a několik ovocných stromů. Je zde zavedena elektřina. Voda je čerpána z řeky Ohře. V případě potřeby zajistíme vhodné financování. Doporučujeme osobní prohlídku.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 8
Prodej, les, 3970 m2, Opočno

Prodej, les, 3970 m2, Opočno

Opočno, Opočno

Prodej lesa o výměře 3970 m2 v katastru obce Opočno u Loun. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku, dostupný z místní komunikace. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

24 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 4
Prodej, zahrada, 807 m2, Evaň - Horka

Prodej, zahrada, 807 m2, Evaň - Horka

Evaň

Nabízíme prodej zahrady o velikosti 807 m2, částečně oplocená a nezastavěná. Na zahradě jsou záhony a vzrostlé ovocné stromy. Ideální pro milovníky zahradničení ale i k odpočinku. Více informací u makléře, doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 6
Prodej, pozemek, 93 m2, Slatina pod Hamzburkem

Prodej, pozemek, 93 m2, Slatina pod Hamzburkem

Slatina, Slatina

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové ploše 93 m2 v obci Slatina pod Hamzburkem. Druh pozemku - ostatní plocha, inženýrské sítě: voda, kanalizace, plyn a elektřina u pozemku. Pozemek sousedí s asfaltovou komunikací. Možnost jako investice (soukromé parkoviště). Kupní cena nezahrnuje Daň z nabytí nemovitých věcí.

29 700 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 3
Prodej, parcela, 1785 m2, Ústí nad Labem

Prodej, parcela, 1785 m2, Ústí nad Labem

Vaňov, Ústí nad Labem

Uvažujete o stavbě rodinného domu nebo chalupy k celoročnímu užívání a nemáte stále ještě vybraný pozemek - možná vás osloví naše nabídka stavebního pozemku o celkové rozloze 1 785 m2 v lokalitě Ústí nad Labem - Vaňov. Pozemek je v pěkném prostředí s výhledem na hrad Střekov, řeku Labe a české středohoří. Vyhledávaná lokalita a rozlehlý pozemek nabízí možnost vybudovat klidné bydlení i pro velkou rodinu. Inženýrské sítě jsou na patě pozemku. MHD a občanská vybavenost v dosahu. S financemi na koupě a výstavbu domu vám pomůže náš hypoteční specialista. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 520 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 8
Prodej, zahrada, 445 m2, OV, Litvínov - Chudeřín

Prodej, zahrada, 445 m2, OV, Litvínov - Chudeřín

Chudeřín, Litvínov

Předmětem prodeje je zahrada s chatou, kdy chata má plochu 17 m2 a zahrada je o celkové rozloze 445 m2, která se nachází v zahrádkářské kolonii v obci Litvínov - Chudeřín. Zahrada i chata je v osobním vlastnictví. Na zahradě je několik ovocných stromů, možnost venkovního posezení, skleník, chemické WC a kůlny. K chatce přivedena elektřina 220 V, pitná i užitková voda, možnost parkování. Volná ihned k užívání. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. S financováním koupě a případných úprav nebo rekonstrukce chaty vám pomůže náš hypoteční specialista

479 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 20
Prodej, zahrada, 430 m2, OV, Kadaň - Bystřice

Prodej, zahrada, 430 m2, OV, Kadaň - Bystřice

Kadaň

Prodej chaty v osobním vlastnictví se zahradou. K pozemku je nájemní smlouva o užívání. Chata se skládá z místnosti s kuchyňským koutem, dále WC a sprchový kout. V podkroví jsou také místa na spaní. Je zde zastřešená terasa k posezení s grilem a přístřešek pro auto. Na zahradě jsou záhony, vzrostlé ovocné stromy. Ideální pro milovníky zahradničení a relaxace. Včetně vybavení. Více informací u makléře, vřele doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

340 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, pozemek, Píšťany

Prodej, pozemek, Píšťany

Píšťany, Píšťany

Necelých sedm kilometrů na západ od Litoměřic na pravém břehu Labe, poblíž Žernoseckého jezera, v obci Píšťany, nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3934 m2 určený územním plánem k výstavbě RD, Jeho poloha je daná ochranným pásmem energetické společnosti. Na pozemku je vrtaná studna, elektřina 220v a 380v. Kanalizačni přípojka a plyn na hranici pozemku.

570 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej, stavební parcela, 1803 m2, Roudnice nad Labem

Prodej, stavební parcela, 1803 m2, Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem

Prodej pozemku o celkové výměře 1803 m2 v klidné lokalitě Roudnice nad Labem. Pozemek je využíván jako zahrada, je celý oplocený s ovocnými stromy, v horní části je dřevěná chatka. V územním plánu je určen na výstavbu rodinných domů, kulturního a sportovního zařízení. Na pozemku je zaveden veřejný vodovod, kanalizace a elektřina jsou na hranici pozemku. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu, dobrá dostupnost do Prahy, nájezd na dálnici cca 5 minut. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

1 060 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 13
Prodej, orná půda, 26088 m2, Velké Chvojno

Prodej, orná půda, 26088 m2, Velké Chvojno

Velké Chvojno

Prodej pozemků o výměře 26088 m2 v katastru obce Velké Chvojno. Část pozemků tvoří orná půda, část je trvalý travní porost. Dobrá bonita, výhodná investice. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

25 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5