Pozemky na prodej, Louny

Změnit zadání Počet inzerátů: 141
Prodej pozemku k bydlení, 2600 m², Černčice

Prodej pozemku k bydlení, 2600 m², Černčice

Černčice, Černčice

Prodej pozemku o celkové výměře 2600 m2, v územním plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Klidná lokalita obce, 3 km od okresního města Louny.

1 399 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 3
Prodej ostatní, 3584m², Žatec

Prodej ostatní, 3584m², Žatec

Žatec

Prodej rozlehlého pozemku, jehož součástí jsou zahrady, stavební parcely, chatky, vodní plocha, dřeviny a porosty. Pozemek je na klidném místě na Macerce ve městě Žatci, a má rozlohu 3584m2. Součástí všeho je vodní koryto podél jedné strany na pozemku. Dále se zde nachází ovocné stromy, keře, vinná réva, rybíz, hruška, třešeň, jabloně, několik ořechů, maliny, švestky. Velmi úrodná půda je vhodná k pěstování dalších plodin, a chovu zvěře. Je možno využití jak k rekreaci, tak k vybudování malé biofarmy. Na pozemku je možné postavit dva rekreační objekty k celoročnímu užívání, každý o zastavěné ploše 50m2 s podkrovím. V současnosti zde stojí podsklepená chatka o zastavěné ploše 26 m2, a zděná chatka s podkrovím o ploše 20m2. Celkem s ostatními zástavbami lze zastavět 20% z celkové plochy pozemku. Více informací získáte na osobní prohlídce.

789 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 27
Prodej, zahrada, 421 m2, OV, Žatec

Prodej, zahrada, 421 m2, OV, Žatec

Žatec

Nabízíme k prodeji zahradu v Žatci, která má k dispozici chatku na přespání s kamny na tuhá paliva a kolnu na nářadí. Přívod elektřiny se nachází na hranici pozemku. Užitkovou vodu zajišťuje vlastní studna. Naleznete zde vzrostlé ovocné stromy jako například meruňku, broskev, višeň, jabloň, švestku. Pod pergolou můžete příjemně relaxovat. Tento rok proběhla na chatě oprava střechy. Neváhejte si volat o prohlídky.

590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 16
Prodej zahrady, 418 m², Postoloprty

Prodej zahrady, 418 m², Postoloprty

Postoloprty

Nabízíme krásnou zahradu o rozměru 418 m2 v osobním vlastnictví. Součástí je chata, která má utulné posezení. Zahrada byla plně využitá k pěstování i ke klidnému odpočinku. Součástí je studna. Elektřina zavedená. Na kraji města Postoloprty s veškerou občanskou vybaveností. Pro prohlídku kontaktujte makléře. Financování zajistíme.

599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 10
Prodej zahrady, 1043 m², Žatec

Prodej zahrady, 1043 m², Žatec

Žatec

Nabízíme Vám koupi zahradu v osobním vlastnictví, situovanou v okrajové části Žatce přímo u břehu řeky Ohře. Na udržované a oplocené zahradě o celkové výměře 1043 m2 je postavená srubová zahradní chatka s posezením a ohništěm. Na zahradě jsou ovocné a okrasné stromy a záhonky pro pěstování zeleniny. Na zahradu je přivedena elektřina 220/380 V a pitná voda. Příjezdová cesta vede až přímo k zahradě, kde je možné upravit prostor pro parkování. Zahrada je připravena k předání ihned po úhradě kupní ceny a převodu na katastru nemovitostí. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře a sjednat si prohlídku zajistíme i výhodné financování .

719 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
Prodej zahrady, 793 m², Postoloprty

Prodej zahrady, 793 m², Postoloprty

Dolejší Hůrky, Postoloprty

Nabízíme Vám krásnou udržovanou zahradu v osobním vlastnictví o výměře 793m² v malé obci Dolejší Hůrky u Postoloprt se zahradním domkem, bazénem, skleníkem a záhonky pro pěstování ovoce, zeleniny. Pitná voda a elektřina je zavedena. Majitel přenechá včetně vybavení (lednička, televize, nářadí, sekačka ,skříňky, sedačka, zahradní nábytek atd.). Ke sporáku je venku připojena plynová bomba na vaření. Nádherné místo jak pro odpočinek, tak pro venkovní posezení s přáteli u ohniště nebo u grilu s udírnou. Pro více informací volejte makléře. S financováním rádi pomůžeme.

945 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 13
Prodej, louka, 5256 m2, Brodec

Prodej, louka, 5256 m2, Brodec

Brodec, Brodec

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako trvalý travní porost a ostatní plocha o celkové výměře 5256 m2 v katastrálním území Brodec, okres Louny. Pozemky tvoří půdní blok. Přístup po státní nezpevněné komunikaci. BPEJ 40850, 43351 a 44177. Pozemky jsou obhospodařovány na základě pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

160 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 3
Prodej, louka, 4189 m2, Blatno okr. Louny

Prodej, louka, 4189 m2, Blatno okr. Louny

Blatno, Blatno

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 4189 m2 v obci Blatno okr. Louny. Pozemek je veden jako zemědělská plocha na které je povoleno stavět stavby pro zemědělské hospodaření (stáje pro dobytek, stavby pro uskladnění zemědělských surovin a produktů atd.). Pozemek je rovinný a přístup je po obecní komunikaci. Do budoucna se uvažuje o změně územního plánu, kde bude převod zemědělské půdy na stavební pozemek. Vhodný jako dlouhodobá investice. Blatno leží 3 km od silnice 1. třídy Praha (87 km) - Karlovy Vary (48 km). Plzeň vzdálena 57 km a Most 58 km. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomohou naši hypotéční specialisté.

678 350 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 6
Prodej zahrady, 999 m², OV, Koštice

Prodej zahrady, 999 m², OV, Koštice

Koštice, Koštice

Hledáte klidné místo v krásné přírodě poblíž řeky s bazénem? Chcete si odpočinout v rodinném kruhu či s přáteli? Pak právě pro Vás zde máme připravenou zahradu s podsklepeným mobilheimem o dispozici 4+1, příjemnou terasou a bazénem. Zahrada se nachází v obci Koštice u Loun a naskýtá spoustu možností pro relaxaci. Na pozemku je možné vybudovat i zděnou chatku, ke které je připraven projekt. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

1 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 19
Prodej zahrady, 1009 m², Postoloprty

Prodej zahrady, 1009 m², Postoloprty

Postoloprty

Nabízíme zahradu s chatkou v zahrádkářské kolonii. Chata je dřevěná je zde kuchyňská linka, lednička, postele. Na zahradě se také nachází kůlna na nářadí i venkovní krb s posezením. Součástí je i bazén velikosti 4,6 m x 1,22 m s filtrací a bazénovým příslušenstvím. Pro děti je zde domeček se skluzavkou do pískoviště. Část pozemku je travnatá a část je možné využít pro pěstování. Jsou zde ovocné stromy jabloň, švestka, třešeň. Přímo u zahrady teče řeka Chomutovka, ke které je přístup ze zahrady. Více informací u makléře.

920 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9

Doporučené realitní kanceláře

-->