Pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 495
Prodej zahrady, 190 m², Útočiště, Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady, 190 m², Útočiště, Klášterec nad Ohří

Útočiště, Klášterec nad Ohří

Nabízíme Vám zahrádku s dřevěnou boudou v zahrádkářské kolonii v Klášterci nad Ohří. Tuto nemovitost ocení každý pěstitel či zahrádkář a obzvláště každý milovník klidu. Na pozemku rostou slívky, broskvoně, třešně, jabloň, kiwi, kanadské borůvky, rybíz. Je zde sezonní pitná voda, která je přivedena na pozemek, zároveň jsou tu i sudy na dešťovku. WC je suché. Elektřina na pozemku není. Více informací u makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastní hypocentrem.

560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej ostatní, 7543 m², Skršín

Prodej ostatní, 7543 m², Skršín

Skršín

Nabízíme pozemek na okraji obce Skršín, který je veden jako orná půda a je celý zatravněný. V územním plánování obce, je pozemek určen k využití zástavbě ploch a výroby skladování, drobné výroby, výrobních služeb i k výstavbě rodinného domu s místem podnikání. K hranici pozemku je přivedena elektřina a veřejný vodovod. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem.

1 628 600 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1648 m², Ryjice

Prodej pozemku k bydlení, 1648 m², Ryjice

Ryjice, Ryjice

V případě, že hledáte místo vhodné ke stavbě rodinného bydlení v pěkné a klidné obci, podívejte se na nabídku pozemku v Ryjicích u Ústí nad Labem. Pozemek o celkové rozloze 1648 m2, se skládá ze dvou parcel, kterou jednu je možné k využití jako zahradu a druhý jako stavební parcelu po předložení stavebního povolení. Pozemek je vhodný pro bydlení se záměrem, vybudování menší farmy, k chovu domácího zvířectva, koní, ovcí a podobně, dle vlastního záměru. Inženýrské sítě, jako je voda, elektřina a kanalizace je k připojení pod příjezdovou cestou. V krátké dostupnosti se nachází zastávka MHD, nové dětské hřiště, obecní úřad, hospůdka s venkovním posezením. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké obci Neštěmice. Více informací se dozvíte na prohlídkovém dnu této nemovitosti. S financováním koupě a případné výstavby domu nebo rekreačního objektu vám pomůže náš hypoteční specialista, úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou.

1 060 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 15
Prodej pozemku k bydlení, 8329 m², Kadaň - Prunéřov

Prodej pozemku k bydlení, 8329 m², Kadaň - Prunéřov

Prunéřov, Kadaň

Pokud jste nároční na prostor a toužíte po soukromí, jistě oceníte tento rozlehlý pozemek na samotném okraji obce. Pozemek je rovinatý a vhodný nejen pro výstavbu rodinných domů, ale i ke komerčním, chovatelským nebo pěstitelským účelům. Vzhledem ke své velikosti je zde ideální místo třeba pro chov koní, menší farmu, apod. Veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace jsou vedeny na hranici pozemku, stačí jen vybudovat přípojky. V obci se nachází přírodní koupaliště s autokempem, jinak ostatní občanská vybavenost je dostupná v 8 km vzdálené Kadani. Na tuto nemovitost lze také nahlížet jako na výbornou investiční příležitost, více podrobností Vám sdělí makléř.

3 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 9
Prodej zahrady, 3580 m², Pnětluky

Prodej zahrady, 3580 m², Pnětluky

Pnětluky

Nabízíme k prodeji pozemek, vedený jako orná půda, o celkové výměře 3580 m2 v katastrálním území Pnětluky, okres Louny. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. V současné době na pozemku nelze stavět, dřevěná chatka není předmětem prodeje . Pro více informací kontaktujte makléře.

369 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku , 2279 m², Bžany - Lysec

Prodej pozemku , 2279 m², Bžany - Lysec

Lysec, Bžany

V době velké poptávky a stoupajících cen vám nabízíme výhodný prodej pozemku v údolí obce Bžany – Lysec o celkové rozloze 2279 m2, vedený jako zemědělský půdní fond s inženýrskými sítěmi v dostupné blízkosti. Pozemek je z části mírně svažitý, slunný a porostlý trávou. Dle územního plánování je k využití pro stavby výroby a služby jako provozní plochy nerušící výroby, spojené se služebním bydlením. Můžete tak vyřešit sídlo firmy s bydlením. Například k ustájení a chovu dobytka, koní, pastviny, prostor pro výcvik psů a závodiště, sklady, samotný pronájem a mnoho dalšího, dle vašich záměrů a potřeb. Poloha pozemku je v klidném a příjemném prostředí s krátkou dostupností do města Teplice. V případě vašeho zájmu o koupi pozemku vám může náš hypotéční specialista zajistit úvěr s výhodnou úrokovou sazbou. Pro více informací a domluvení případné prohlídky, kontaktujte příslušného makléře zakázky.

660 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej ostatní, 539 m², Prackovice nad Labem

Prodej ostatní, 539 m², Prackovice nad Labem

Prackovice nad Labem

Mnoho možností za skvělou cenu. Plánujete stavět dům a jste rádi blízko krásné řeky? Nabízíme vám příležitost si to splnit. Tento pozemek na cyklisticky frekventovaném místě v těsné blízkosti řeky nabízí nepřeberné množství možností. Je ideální na stavbu domu, rekreačního objektu pro vášnivé rybáře nebo rozvinutí podnikatelského záměru v podobě restaurace či bistra. Objekt o velikosti 66 m2 je vhodný například k uskladnění sezónních sportovních potřeb. Ale ani pozemek, na kterém stojí nelze podcenit, díky vetší frekvenci cyklistů a aut, by stálo za uvážení zde otevřít malý podnik, který hlavně v létě přiláká spoustu zákazníků. Za několik minut se autem či vlakem dostanete do města Lovosice nebo do okresního města Ústí nad Labem. V obci je veškeré občanské vybavení, zastávka vlaku a v nedalekých Malých Žernosekách i lodní přívoz. Pokud jste milovníci krásných výhledů, oblast českého středohoří si zamilujete a tento objekt s ním.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej, pole, 112896 m², Žim

Prodej, pole, 112896 m², Žim

Žim

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda, trvalý travní porost a ostatní plocha o celkové výměře 112896 m2 v katastrálním území Žim, okres Teplice. Pozemky tvoří 2 půdní bloky. Výměra orné půdy činí 92575 m2. Přístup po obecní nezpevněné a krajské zpevněné komunikaci. BPEJ 42811, 42814, 42854 a 45600. Pozemky jsou obhospodařovány na základě pachtovní smlouvy. Roční pachtovné činí 3800,- Kč/ha. Možný prodej po půdních blocích. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

34 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení v Žatci, 1985 m 2, ul. Staňkovická

Prodej pozemku k bydlení v Žatci, 1985 m 2, ul. Staňkovická

Žatec

Nabízíme k prodeji podíl 5/6 zahrady se zděnou chatou. Pozemek dle územního plánu lze využít také jako stavební parcelu. Součástí zahrady jsou ovocné a okrasné dřeviny, skleníky, suché WC. Do chaty je přiveden elektrický proud, jsou zde dvě obytné místnosti. V druhé části je kuchyň se sprchovým koutem, voda přivedena ze studny.

2 009 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 15
Prodej ostatní, 1351 m², Ústí nad Labem, ul. Kosmonautů

Prodej ostatní, 1351 m², Ústí nad Labem, ul. Kosmonautů

Bukov, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji pozemek v Ústí nad Labem v části Bukov na ulici Kosmonautů, o celkové výměře 1351 m2. Poblíž se nachází základní škola, pošta,nemocnice, autobusová zastávka, obchodní centra, pozemek je tedy určen pro lidi co touží po vlastním domě, avšak nechtějí opustit kouzlo města. V územním plánu města je pozemek určen k výstavbě rodinných domů. Elektrický proud a voda jsou v blízkosti pozemku. Dobrá dostupnost do centra Ústí nad Labem a nedaleko je sjezd na dálnici směřující na Německo. V případě vašeho zájmu o koupi pozemku a případnou výstavbu, vám finance zajistí náš hypoteční specialista. V případě veškerých dotazů kontaktujte makléře.

2 570 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3

Doporučené realitní kanceláře

-->