Pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 787
Prodej zahrady, 3584 m², Žatec

Prodej zahrady, 3584 m², Žatec

Žatec

Prodej rozlehlé zahrady na klidném místě na Macerce na okraji města Žatec. Zahrada je oplocena ze všech stran. Pozemek má rozlohu 3584 m2, a protéká jim voda, která zde i pramení. Je zde spousta ovocných stromů, keřů, vinná réva, rybíz, hruška, třešeň, jabloň, několik ořechů, maliny, švestky a též úrodná půda vhodná k pěstování dalších plodin. Na pozemku je možné postavit 2x rekreační objekt o zastavěné ploše 50m2 s podkrovím, na sklonu střechy nezáleží, k celoročnímu užívání. Jsou zde dvě stavební parcely a zároveň dvě zahrady. V současnosti zde stojí zděná chatka o zastavěné ploše 22 m2, která má funkční komín a podkroví s terasou, a dřevěná podsklepená chatka o zastavěné ploše 26m2 s verandou a sklepem. Po domluvě s dalšími zahrádkáři lze sjednat připojení elektřiny. V případě zájmů možno zahrady rozdělit a prodávat každou zvlášť. Více informací získáte na osobní prohlídce.

1 769 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 15 hod. 24
Prodej ostatní, 30 076 m², Hrušovany

Prodej ostatní, 30 076 m², Hrušovany

Hrušovany, Hrušovany

Prodej pozemku o výměře 30.076 m2, určených jak pro výstavbu rodinných domů, tak i k výstavbě fotovoltaické elektrárny. Zastavitelná plocha pozemku je pouze ze dvou třetin, v jednom celku. Zbytek lze využít třeba jako zahrada nebo pastvina. Pozemek se nachází na okraji obce Hrušovany u Chomutova. V okolí se nachází rodinná zástavba. Inženýrské sítě nejsou na parcelu zavedeny, vše je dostupné v blízkosti za hranicí pozemku. V obci je též vybudovaná ČOV. Více informací získáte od makléře. S financováním vám rádi pomůžeme.

6 315 960 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 3
Prodej zahrady, 508 m², Litvínov

Prodej zahrady, 508 m², Litvínov

Horní Litvínov, Litvínov

Prodej zahrady ve městě Litvínov, část obce Důl Pavel o celkové velikosti 508 m2 v zastavěné části, převážně rodinnými domy. V blízkosti se nachází zahrádkářská kolonie. Inženýrské sítě jsou částečně přivedeny na pozemek. Pozemek je rovinatý a zčásti oplocen.

860 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 10
Prodej, pozemek k bydlení, Vchynice

Prodej, pozemek k bydlení, Vchynice

Vchynice

Chcete stavět? Hledáte klidnou lokalitu s dobrou dostupností? Pak právě pro Vás máme pozemek v obci Vchynice, který nabízí prostor a možnost realizace novostavby dle územního plánu. Inženýrské sítě, voda, kanalizace, elektřina je možno v obci napojit. Lze výstavbu rodinného domu s max. 2 podlažími a podkrovím nebo také zařízení plochy občanské vybavenosti a drobné výroby slučitelné s bydlením. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Lovosice, u kterého je dostupná dálnice D8 směr Praha, Drážďany. V případě dotazů se neváhejte obrátit na makléře.

1 640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 7
Prodej pole, 25226 m², Staňkovice

Prodej pole, 25226 m², Staňkovice

Tvršice, Staňkovice

Prodej orné půdy o výměře 25226 m2 v katastru obce Staňkovice-Trvšice. Jedná se o 3 parcely, které jsou zemědělsky využívané, bez nájemní smlouvy, jsou dobře dostupné. Prodej pouze jako celek. Výhodná investice.

25 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 5
Prodej pole, 2993 m², Řehlovice

Prodej pole, 2993 m², Řehlovice

Stadice, Řehlovice

Prodej pozemku o výměře 2993 m2 v katastru obce Řehlovice-Stadice. Jedná se o ornou půdu, dostupnou z obecní komunikace, podél kratší strany teče Žimský potok. Dobrá bonita, výhodná investice.

159 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 6
Prodej, louka, 18260 m2, Malá Veleň

Prodej, louka, 18260 m2, Malá Veleň

Malá Veleň

Nabízíme k prodeji dva pozemky vedené jako trvalý travní porost a ostatní plocha o celkové výměře 18260 m2 v katastrálním území Malá Veleň, okres Děčín. Pozemky tvoří půdní blok. Výměra trvalého travního porostu činí 11706 m2. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 54178. K pozemkům není sjednána pachtovní smlouva. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

29 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 3
Prodej zahrady, 426 m², Ústí nad Labem - Svádov

Prodej zahrady, 426 m², Ústí nad Labem - Svádov

Svádov, Ústí nad Labem

Nabízíme prodej zahrady v osobním vlastnictví o celkové výměře 426 m², která se nachází na okraji města Ústí nad Labem v části Svádov. Zahrada je v malé zahrádkářské kolonii s dobrou dostupností jak autem, tak autobusy a vlakem. Kolonie je oplocená a vchody se uzamykají. Kolem zahrady jsou částečně ploty sousedních zahrad, vzrostlé túje a místy jen dřevěné ohradníky. Zahrada je připojena na sezonní užitkovou vodu. Elektřina zde není. Na zahradě se nachází dřevěná chata s jednou místností a prostornou zastřešenou terasou. Vedle chaty je kůlna na nářadí. Na pozemku jsou ovocné stromy, bohatě plodící keře vinné révy. Umístění pozemku je na otevřeném prostranství s celodenním sluncem. Skvělé místo na relaxaci i zahrádkaření. O více doplňujících informací volejte makléře.

549 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 14
Prodej, pozemky, 7876 m², Srbská Kamenice, okr. Děčín

Prodej, pozemky, 7876 m², Srbská Kamenice, okr. Děčín

Srbská Kamenice, Srbská Kamenice

Nabízíme pozemky o celkové výměře 7876 m2 na okraji obce Srbská Kamenice, na hlavní trase Děčín - Jetřichovice. Dva z celkem šesti (prodává se jako celek) pozemků (585 m2) se nachází v zastavěném území, kde lze umisťovat stavby pro bydlení, pro rodinnou rekreaci, stavby občanského vybavení souvisejícího a slučitelného s bydlením a rekreací. Na jednom z těchto pozemků je torzo vyhořelého rekreačního objektu. Hranici pozemků z jedné strany tvoří řeka Kamenice, což jistě ocení ti, co mají rádi vodu. Na své si přijdou i milovníci krásné přírody, která je všude kolem. A jen cca 250 m od pozemků je via ferrata Kavárnička (zabezpečená horolezecká trasa vysoká dvanáct metrů, určena především začátečníkům, dětem či jako tréninková stěna).

2 150 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 dny 16
Prodej ostatní, 26875 m², Spořice

Prodej ostatní, 26875 m², Spořice

Spořice, Spořice

Nabízíme pozemek o rozloze 26 875 m2, který se skládá ze tří parcel. Parcela o rozloze 811 m2 je stavební. Veškeré sítě jsou na hraně pozemku. Celý pozemek je rovinatý. Financování zařídíme přes naše hypocentrum. Více informací u makléře.

4 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5

Doporučené realitní kanceláře

-->