Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Děčín

Změnit zadání Počet inzerátů: 28
Prodej pozemku k bydlení, 3487 m², Horní Habartice

Prodej pozemku k bydlení, 3487 m², Horní Habartice

Horní Habartice, Horní Habartice

Hledáte pozemek pro výstavbu svého vysněného rodinného domu? V tom případě pro vás máme jedinečnou nabídku pozemku, který Vám tento sen splní. Pozemek o celkové ploše 3487 m2 se nachází v malebné obci Horní Habartice, je tvořený ze 2 parcel a dle platného územního plánu spadá pozemek do zastavitelné oblasti. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu venkovského typu nebo výstavbu individuální rekreace. Doporučují se střechy sedlové nebo výjimečně valbové o spádu vyšším než 32°. Maximální výška domu jsou dvě podlaží a využité podkroví. Zastavitelná plocha pozemku je maximálně 25%. Vyznačení pozemku je pouze orientační. Přístup na pozemek je z obecní komunikace. V okolí je krásná krajina, rybníky, lesy, skály. V případě zájmu zajistíme i následnou výstavbu rodinného domu. S financováním vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté. Více informací v RK.

1 717 046 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 2500 m², Veselé

Prodej pozemku k bydlení, 2500 m², Veselé

Veselé, Veselé

Prodej pozemku o celkové výměře 2500 m², který se nachází v klidné části obce Veselé. Jedná se o pozemek určený dle územního plánu k zástavbě venkovského bydlení. Elektřina a voda je na hranici pozemku. Pozemek je rovinatý a přístupný z obecní komunikace. Okolní zástavba je tvořena venkovskými domy a zelení. Pro více informací volejte makléře.

1 430 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 454 m², Valkeřice

Prodej pozemku k bydlení, 454 m², Valkeřice

Valkeřice

Nabízíme k prodeji pozemek o ploše 454 m2, který je určený k výstavbě a nachází se v obci Valkeřice okres Děčín. Elektřina a voda na hranici pozemku. Dojezd do Děčína i České Lípy do 25 minut. Pro bližší informace volejte makléře. Financování Vám zajistí naše úvěrové centrum.

245 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 2378 m², Huntířov

Prodej pozemku k bydlení, 2378 m², Huntířov

Stará Oleška, Huntířov

Nabízíme k prodeji pozemek, který se nachází na žádaném místě v obci Huntířov na Staré Olešce. Pozemek je z části rovinný a z části mírně svažitý. Inženýrské sítě jako je voda a elektřina jsou zavedeny. Pro více informací kontaktujte makléře. Optimální financování Vám zařídí zdarma naše hypoteční centrum.

2 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 930 m², Jiříkov, ul. Teplická

Prodej pozemku k bydlení, 930 m², Jiříkov, ul. Teplická

Jiříkov

Prodej pozemku k bydlení o rozloze 930 m2. Pozemek se nachází v obci Jíříkov na severu Čech. Je umístěn v klidné části obce. V okolí jsou rodinné domy. Na hranici pozemku jsou zavedeny sítě - elektřina, plyn a voda. Na pozemku jsou vzrostlé stromy. V případě zájmu kontaktujte makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 963 m², Krásná Lípa

Prodej pozemku k bydlení, 963 m², Krásná Lípa

Krásná Lípa, Krásná Lípa

Prodej pozemku o celkové ploše 963 m2, který se nachází na okraji města Krásná Lípa. Jedná se o pozemek, který je v územním plánu veden jako plocha smíšených aktivit a tak ho lze zastavit rodinným domem. Na pozemku nejsou vybudovány žádné sítě. Elektřina je na hranici pozemku. Jedná se o rovinatý neoplocený pozemek s několika vzrostlými stromy. Pro více informací volejte makléře.

680 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej, stavební pozemek, 438 m2, Rumburk - Dolní Křečany

Prodej, stavební pozemek, 438 m2, Rumburk - Dolní Křečany

Rumburk 3-Dolní Křečany, Rumburk

Nabízíme stavební pozemek o výměře 438 m2 v části obce Rumburk - Dolní Křečany. Pozemek je rovinatého tvaru s několika vzrostlými stromy a náletovými dřevinami při hlavní komunikaci Rumburk - Šluknov. Dle územního plánu je pozemek situován v zastavěném, stabilizovaném území, funkčně vymezeném pro plochy bydlení nízkopodlažního. Veškerá občanská vybavenost v dosahu v centru obce Rumburk.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 19105 m², Ludvíkovice

Prodej pozemku k bydlení, 19105 m², Ludvíkovice

Ludvíkovice, Ludvíkovice

Nabízíme Vám velmi zajímavou investici. Stavební parcelu o rozloze 19 105 m2 vhodnou k výstavbě 16 rodinných domů, které jsou schváleny územním plánem města Děčín. Pozemek je mírně svažitý, inženýrské sítě jsou v dosahu. Prodává se pouze jako celek. Pozemek se nachází v žádané lokalitě s dojezdem do Děčína 2 minuty. Více informací Vám sdělí realitní makléř.

320 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 10
Prodej, pozemky, 7876 m², Srbská Kamenice, okr. Děčín

Prodej, pozemky, 7876 m², Srbská Kamenice, okr. Děčín

Srbská Kamenice, Srbská Kamenice

Nabízíme pozemky o celkové výměře 7876 m2 na okraji obce Srbská Kamenice, na hlavní trase Děčín - Jetřichovice. Dva z celkem šesti (prodává se jako celek) pozemků (585 m2) se nachází v zastavěném území, kde lze umisťovat stavby pro bydlení, pro rodinnou rekreaci, stavby občanského vybavení souvisejícího a slučitelného s bydlením a rekreací. Na jednom z těchto pozemků je torzo vyhořelého rekreačního objektu. Hranici pozemků z jedné strany tvoří řeka Kamenice, což jistě ocení ti, co mají rádi vodu. Na své si přijdou i milovníci krásné přírody, která je všude kolem. A jen cca 250 m od pozemků je via ferrata Kavárnička (zabezpečená horolezecká trasa vysoká dvanáct metrů, určena především začátečníkům, dětem či jako tréninková stěna).

2 350 000 Kč

Stav: Špatný

před 9 měsíci 16
Prodej pozemku k bydlení, 1707 m², Děčín, ul. Vítězství

Prodej pozemku k bydlení, 1707 m², Děčín, ul. Vítězství

Děčín XXXI-Křešice, Děčín

Uvažujete o stavbě rodinného domu nebo chalupy k celoročnímu užívání a nemáte stále ještě vybraný pozemek - možná vás osloví naše nabídka stavebního pozemku o celkové rozloze 1707m2 v lokalitě Děčín - Křešice. Vyhledávaná lokalita a rozlehlý pozemek nabízí možnost vybudovat klidné bydlení i pro velkou rodinu. Inženýrské sítě jsou na patě pozemku. MHD a občanská vybavenost v dosahu. Pozemek o rozloze 1707m2 je připraven ke stavbě a pozemek o rozloze 614 m2 je přístupová cesta. S financemi na koupi a výstavbu vám pomůže náš hypoteční specialista.

1 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 7

Doporučené realitní kanceláře

-->