Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 66
Pronájem obchodního objektu, Úštěk, ul. Sídliště pionýrů

Pronájem obchodního objektu, Úštěk, ul. Sídliště pionýrů

Úštěk-Českolipské Předměstí, Úštěk

PŘÍLEŽITOST PRO SNADNÝ START NEBO ZMĚNU PODNIKÁNÍ: Pan majitel přenechá plně vybavenou, fungující obchodní provozovnu KOVOMAT s prodejem instalatérských potřeb, spotřebního materiálu na úpravy domů, bytu a dalších. Provozovna má zavedenou stálou klientelu a domluvené firmy u kterých má pan majitel dobré ceny a je ochotný přepsat spolupráci na nového majitele. Součástí provozovny je zázemí (kancelář, sklad, WC, sprchy). Dvě nakládací rampy. Široký výběr spotřebního materiálu. V objektu prostory pro další rozvoj podnikání a BYT 2KK,který je součástí nájmu. Výborná dostupnost, blízké parkování. Po dohodě zaškolení nového provozovatele. Pro více informací, kontaktujte makléře.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 15
Pronájem, obchodní objekt, 36 m², Chomutov,

Pronájem, obchodní objekt, 36 m², Chomutov,

Chomutov, Chomutov

Nabízíme pronájem hezkého nebytového prostoru v ulici Jakoubka ze Stříbra přímo v centru města Chomutov.Nachází se v přízemí řadového domu s vlastním vstupem a výlohou. Je zde k dispozici vlastní wc a umyvadlo. Velikou výhodou je vlastní parkovací místo, které se nachází přímo v objektu. Vytápění zde zajišťuje plynový kotel pro přízemní prodejny. Požadujeme kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu a provizi ve výši jednoho měsíčního nájmu. Ideální jako prodejna či administrativní činnost. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

10 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 10
Pronájem komerčního prostoru Ústí n/L - Krásné Březno

Pronájem komerčního prostoru Ústí n/L - Krásné Březno

Krásné Březno, Ústí nad Labem

Nabízíme k pronájmu komerční prostor v Ústí nad Labem - Krásném Březně o výměře 100 m2. Skládá se ze dvou místností 72 m2 a 28 m2 v I.NP - přízemí, vjezd vraty 300 x 300 cm, vytápěný, elektro 230 V/400 V. předmět pronájmu se nachází v hlídaném logisticko-skladovém areálu. K pronájmu od 1.prosince 2020. Veškeré další informace u makléře.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 4
Pronájem, komerční prostory, 523 m2, Lubenec, okr. Louny

Pronájem, komerční prostory, 523 m2, Lubenec, okr. Louny

Lubenec

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční prostory 458 m2, v prvním patře obchodního domu v obci Lubenec, okr. Louny. Společně s komerčními prostory nabízíme byt 2+1, 65 m2, který se nachází na stejném podlaží. Budova má nová plastová okna. Komerční prostory se dají využít například jako obchodní objekt, restaurace, kancelářské prostory, výrobní objekt, chráněná dílna atd. V zadní části budovy se nachází nákladní rampa. Budoucí nájemce si může prostory upravit dle svých představ. Budova se nachází na hlavní ulici v centru Lubence. Lubenec leží na silnici 1/6 z Prahy (89km) do Karlových Varů (39km). Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

17 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 25
Pronájem, obchod a služby, Teplice, ul. Štúrova

Pronájem, obchod a služby, Teplice, ul. Štúrova

Trnovany, Teplice

Pokud hledáte v Teplicích dlouhodobý pronájem obchodního prostoru pro Vaše podnikání za rozumnou cenu, je tato nabídka právě pro Vás. Celkových 80m2 ve Štúrově ulici je velkorysým prostorem pro vaši prodejnu či vzorkovnu, nebo cokoli jiného. Velké výlohy zaručují dostatek světla a zázemí tvoří dvě samostatné místnosti, kdy jednu můžete využít jako kuchyňku a druhou například jako sklad. Další informace ráda sdělím telefonicky nebo při prohlídce.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 8
Pronájem fitness centra, 350 m², Most, ul. U Věžových domů

Pronájem fitness centra, 350 m², Most, ul. U Věžových domů

Most

Nabízíme k pronájmu fitness centrum s podlahovou plochou 350m2, celý prostor je po kompletní rekonstrukci včetně elektroinstalace, podlah a sociálního zařízení. Celé fitness centrum je plně vybaveno nově koupenými posilovacími stroji. Kromě hlavní místnosti a místnosti určené pro kardio cvičení se zde nachází ještě recepce, kuchyňka, šatny, sprchy, toalety a další skladovací prostory. Vše je řádně zkolaudováno a připraveno k okamžitému užívání. Jedná se o přenechání pronájmu, které je podmíněné odkupem veškerého vybavení. Měsíční nájemné činí 15 000,- Kč + zálohy na energie. Pro více informací kontaktujte makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 21
Pronájem obchod a služby, 182 m², Ústí nad Labem, ul. Dlouhá

Pronájem obchod a služby, 182 m², Ústí nad Labem, ul. Dlouhá

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory. Prostory naleznete v centru Ústí nad Labem vedle Mírového náměstí v ulici Dlouhá Před prodejnou lze zaparkovat na 30 min stání bezplatně. K prodejně je možné také pronajmout nákladní prostor i jednotlivá parkovací místa v podzemním parkovišti. Zavolejte si o prohlídku a obdržíte další informace.

375 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 5
Pronájem, obchod a služby, 58 m2, Louny, ul. Pivovarská

Pronájem, obchod a služby, 58 m2, Louny, ul. Pivovarská

Louny

Nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného nebytového prostoru v centru města Louny. Skládá se ze dvou propojených místností. Ve sklepě jsou nově zrekonstruované toalety a úložný prostor, který lze využít jako sklad. K objektu náleží dvě prostorné výlohy s orientací na frekventovanou ulici. Celý prostor je vytápěn plynovým kotlem. Volný ihned.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 13
Pronájem obchod a služby, 510 m², Vejprty, ul. Myslbekova

Pronájem obchod a služby, 510 m², Vejprty, ul. Myslbekova

Vejprty

Hledáte prostory k podnikání? Pak právě pro Vás tu máme jedinečnou nabídku. Nájemní dům se nachází v obci Vejprty, blízko hraničního přechodu a v dojezdové vzdálenosti cca 15 min se nachází areál Klínovec. V přízemí nemovitosti je prostor vhodný pro vybudování obchodu. Dále v prvním patře naleznete bytové jednotky vhodné pro pronajímání. Ve druhém a třetím patře se dají zrekonstruovat další bytové jednotky. Neváhejte si zavolat pro bližší informace a domluvit si prohlídku. S financováním podnikatelského záměru Vám rádi pomůžeme.

45 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 24
Pronájem obchod a služby, 136 m², Litoměřice, ul. Lidická

Pronájem obchod a služby, 136 m², Litoměřice, ul. Lidická

Litoměřice-Město, Litoměřice

PŘÍLEŽITOST PRO SNADNÝ START NEBO ZMĚNU PODNIKÁNÍ: Přenechám plně vybavenou, fungující výrobně obchodní provozovnu COPYCENTRUM s prodejem kancelářských potřeb, spotřebního materiálu do tiskáren, kopírek a pokladen. Provozovna má 20 let zavedenou stálou klientelu. Součástí provozovny je zázemí (kancelář, sklad, WC). Umístění ve frekventované lokalitě na hlavní příjezdové ul. na Mírové náměstí nedaleko tří škol. Prodej zavedené provozovny s kompletním vybavením Prodej zboží, služeb a výrobků s vysokou přidanou hodnotou Frekventovaná lokalita v centru města, výborně viditelný objekt Výhodný pronájem provozovny 15.972,-Kč/měsíčně + energie 1.000,- Kč Elektřina, Plyn 1.500,- Kč a 100,- Kč voda. Velká výloha, bezbariérový vstup Široká škála specializovaných služeb Prodej obrátkového spotřebního materiálu Výdejní místo e-shopu V objektu prostory pro další rozvoj podnikání Výborná dostupnost, blízké parkování Po dohodě zaškolení nového provozovatele Pro více informací, kontaktujte makléře.

15 972 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 14

Doporučené realitní kanceláře

-->