Komerční prostory, Činžovní domy na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 47
Prodej, nájemní dům, 310 m2, OV , Žatec, nám. Svobody

Prodej, nájemní dům, 310 m2, OV , Žatec, nám. Svobody

Žatec

Nabízíme k prodeji historický měšťanský dům v lukrativním centru města Žatec na nám. Svobody. V domě jsou dvě bytové jednotky - třetí a čtvrté podlaží, každá o ploše 102 m2, podkroví vhodné k výstavbě dalšího bytu. V přízemí je prostor, lze ho využít jako obchod, kanceláře či sklad. Další prostora je v prvním patře, ochoz patřící ke spodní části domu. Vchod do komerční prostory je přímo z náměstí či boku domu. V zadním traktu se nachází další objekt, se samostatným číslem popisným, který je také součástí nabídky i s pozemkem. Jeho dostavba byla provedena v šedesátých letech minulého století. Jedná se o dílny, kanceláře. Voda, elektřina i plyn zaveden. Po rekonstrukci bude dům výtečnou investicí. Prohlídka nemovitosti možná po dohodě s RK. S případným úvěrem poradí naši specialisté.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 9
Prodej nájemního domu, 502 m², Ústí nad Labem, ul. U Viaduktu

Prodej nájemního domu, 502 m², Ústí nad Labem, ul. U Viaduktu

Brná, Ústí nad Labem

Tato nabídka je určena pro toho, kdo uvažuje o koupi domu ke komerčním záměrům. Objekt o celkové rozloze 502 m2, zastavěné ploše 220 m2, podsklepený se nachází v lukrativní a vyhledávané lokalitě v Ústí nad Labem - Brná, ul. U Viaduktu. Nemovitost o šesti bytových jednotkách (1x3+1,1x2+1, 4x1+1) je pro svou výhodnou polohu vhodná pro podnikatelské záměry-nájemní byty, ubytovnu, penzion, sídlo firmy, zdravotní a rehabilitační, veterinární ordinace, dům pro seniory, mateřské školy, sídlo různých center a spolků, azylový dům, ale i pro rodinné bydlení. V současné době jsou byty obsazeny nájemníky. V dolní části pozemku sousedící s cyklostezkou lze vybudovat, například, dětské hřiště, venkovní posilovnu, parkoviště, mini golf, úschovnu lodí s neopakovatelným výhledem do okolí a na řeku Labe. S financováním koupě vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem za výhodnou úrokovou sazbou.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 25
Prodej nájemního domu, 153 m², Libochovice, ul. Riegrova

Prodej nájemního domu, 153 m², Libochovice, ul. Riegrova

Libochovice

Chcete investovat do nemovitostí? Bez větších zásahů rekonstrukce? Tato nemovitost je lákavá především svým umístěním a velmi zajímavou návratností. Dům je z větší části po rekonstrukci, která zahrnovala výměnu původních oken za plastová; nové rozvody elektřiny, topení, vody a odpadů; nové podlahy a kompletní interiéry bytů. V přízemí se nachází byt o dispozici 1+1 (44 m²), společný dvůr a garáž. V patře je dále byt 1+kk (28 m²) a 2+1 (58 m²). Všechny bytové jednotky jsou pronajaty, informace o měsíčním výnosu rádi poskytneme po telefonu. Vytápění je řešeno centrálním plynovým kotlem, ohřev teplé vody přes elektrické bojlery, které jsou umístěny v každém bytě. Dům je částečně podsklepen (15 m²). Pod střechou je nevyužitý půdní prostor, kde je možné případně zhotovit další byt. Veškerá občanská vybavenost v místě a dostupnost je další výhodou.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 14
Prodej komerčních prostor, 357 m², Bílina, ul. Kyselská

Prodej komerčních prostor, 357 m², Bílina, ul. Kyselská

Bílina

Nabízíme k prodeji komerční dům v Bílině, který je kompletně zrekonstruovaný, vybavený a blízko centra. V přízemí domu se nachází velký sál s barem, tanečním parketem, pódiem a malý sál s barem a sezením, včetně pánských a dámských toalet a šatny. Možnost využití sálů k pořádání různých společenských akcí. V prvním poschodí jsou stylově zařízené pokoje, společná kuchyňka, sprchy, dámské a pánské WC. Ve druhém poschodí jsou pokoje vybaveny vkusnou dřevěnou podlahou a vlastní koupelnou s toaletou. Nachází se zde také kuchyňka, skladové prostory a především vstup na terasu. Celkem je zde 8 pokojů s možnou kapacitou 20 míst. Aktuálně se pokoje pronajímají za účelem ubytování nebo kanceláří, tzn. že v současné době dům tvoří stabilní výnos. Vytápění celého domu je plynovými kotli, zdroj teplé vody zajišťují bojlery. Objekt zabezpečen alarmem, energetická třída budovy je typ "D". Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním kvalitně pomůže naše hypoteční specialistka.

9 899 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 30
Prodej nájemního domu, 432 m², Dubí, ul. Ruská, okr. Teplice

Prodej nájemního domu, 432 m², Dubí, ul. Ruská, okr. Teplice

Dubí

Prodej, nájemní dům, možnost 6 x BJ, suterén – sauna, společenská místnost, soc. zař., dílna, v přízemí nebytový prostor, v prvním patře zařízená stomatologická ordinace se zázemím, dvě kanceláře, v druhém patře 1+1, garsoniéra a dvě místnosti jako sklad a archiv. Cena je včetně stávajícího zařízení. Za objektem možnost parkování pro šest aut a garáž pro dvě auta. Bližší informace v RK, s financováním rádi pomůžeme.

4 879 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 dny 35
Prodej nájemního domu, 962 m², Ústí nad Labem, ul. Hrbovická

Prodej nájemního domu, 962 m², Ústí nad Labem, ul. Hrbovická

Předlice, Ústí nad Labem

Tato nabídka je vhodná pro investory, kteří podnikají v oblasti pronajímání bytů. V tuto chvíli je dům ve stavu, kdy je potřeba rekonstrukce celého objektu a třeba například na malometrážní byty, nebo byty o velikosti 2+1, 3+1. Výhodou je, že za domem je pozemek, kde je možné vybudovat zahradu s posezením, pískoviště pro děti, dětské hřiště nebo bazén pro nájemníky bytů a celý pozemek oplotit. Rozloha pozemku a domu je 962 m2. Dům se nachází v lokalitě Ústí na Labem – Předlice. Současně i velká příležitost podnikatelského záměru v oblasti stravování, ubytování, restaurace, penzion, ubytovna, lékařský, seniorský dům, sídlo různých spolků a center. S financováním koupě a rekonstrukce vám pomůže náš hypoteční makléř, úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Bezplatně vám zařídíme přepis energií. Dostupnost MHD, do centra města 5 minut trolejbusem, autobusem.

1 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 15
Prodej ubytovny, 736 m², Chomutov, ul. Beethovenova

Prodej ubytovny, 736 m², Chomutov, ul. Beethovenova

Chomutov, Chomutov

Nabízíme budovu o třech nadzemních podlažích a celkové užitné ploše 2208 m². Jedná se o bývalou ubytovnu Kordy, jež se nachází v klidné lokalitě, nedaleko centra města. Objekt je napojen na rozvody nízkého napětí, vody, kanalizace a ústředního topení, které byly provedeny a kolaudovány společně s ubytovnou. Současný stav nemovitosti vyžaduje kompletní rekonstrukci. Bylo zde v plánu vybudování 30 malometrážních bytových jednotek ve druhém a třetím nadzemním podlaží. Šikovný záměr by mohl čerpat prostředky i z dotací. V celém objektu jsou instalována nová plastová okna a jedny vstupní vchodové dveře. Veškeré podrobnější informace si vyžádejte u makléře.

5 145 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 10
Prodej nájemního domu, 650 m², Varnsdorf, ul. Cihlářská

Prodej nájemního domu, 650 m², Varnsdorf, ul. Cihlářská

Varnsdorf

Nabízíme prodej domu se šesti bytovými jednotkami a zahradou o celkové rozloze 650 m2 v klidné části obce Varnsdorf. Tři bytové jednotky jsou po kompletní rekonstrukci, dvě v pěkném udržovaném stavu a jeden byt ke kompletní rekonstrukci. Mimo podkrovního bytu a chodby jsou plastová okna, chodba dvojitá špaletová. Pět bytových jednotek je pronajato. Spodní bytové jednotky mají vlastní kombinovaný kotel, ostatním vytápění zajišťují vafky a ohřev vody elektrický bojler. Celý objekt je odkopán do dvou metrů s položením drenáže, celý dům je podsklepen a je zde i prostorná půda. Na každém podlaží se nachází dva byty. 3x 2+1, 1x 3+kk, 1x 2+kk a 1x 1+1. V domě jsou skvělí a slušní nájemníci. V případě zájmu Vám pomůžeme s financováním.

5 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 17
Prodej nájemního domu, 345 m², Bílina, ul. Hasičská

Prodej nájemního domu, 345 m², Bílina, ul. Hasičská

Teplické Předměstí, Bílina

Prodej patrového domu s podkrovím 6+2, v klidné části města Bíliny - Teplické Předměstí. Dům je po rekonstrukci, zateplení fasády, novější střecha, rozvody elektřiny, vody, odpady, plovoucí podlahy, a kuchyňská linka na míru. Dům je částečně zařízen. U domu je zahrada, venkovní krb, skleník, domek na nářadí a pergola. V domě lze zrealizovat 3 bytové jednotky. Více informací získáte v realitní kanceláři. Nízké náklady na bydlení. S financováním jsem vám nápomocni naším hypotečním oddělením.

2 750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 32
Prodej nájemního domu, 962 m², Ústí nad Labem, ul. Hrbovická

Prodej nájemního domu, 962 m², Ústí nad Labem, ul. Hrbovická

Předlice, Ústí nad Labem

Tato nabídka je vhodná pro investory, kteří podnikají v oblasti pronajímání bytů. V tuto chvíli je dům ve stavu, kdy je potřeba rekonstrukce celého objektu a třeba například na malometrážní byty, nebo byty o velikosti 2+1, 3+1. Výhodou je, že za domem je pozemek, kde je možné vybudovat zahradu s posezením, pískoviště pro děti, dětské hřiště nebo bazén pro nájemníky bytů a celý pozemek oplotit. Rozloha pozemku a domu je 962 m2. Dům se nachází v lokalitě Ústí na Labem – Předlice. Pokud tedy uvažujete o této možnosti, nabízíme vám malou ochutnávku, jak by se daly byty zrekonstruovat – vizualizací. Současně i velká příležitost podnikatelského záměru v oblasti stravování, ubytování, restaurace, penzion, ubytovna, lékařský, seniorský dům, sídlo různých spolků a center. S financováním koupě a rekonstrukce vám pomůže náš hypoteční makléř, úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Bezplatně vám zařídíme přepis energií. Dostupnost MHD, do centra města 5 minut trolejbusem, autobusem.

1 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 21

Doporučené realitní kanceláře

-->