Komerční prostory, Činžovní domy na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 36
Prodej nájemního domu v Ústí nad Labem, OV, ul. Na Luhách

Prodej nájemního domu v Ústí nad Labem, OV, ul. Na Luhách

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji nájemní dům, se stavebním povolením na 10 bytů. Dům má pět podlaží, z něhož každé disponuje byty 2+1 a 2kk. Rozloha každého bytu je cca 77 m2. Dům je kompletně podsklepen a napojen na elektřinu, vodu, plyn a městskou kanalizaci. Instalována plastová okna, dům připraven k rekonstrukci. Za domem se nachází pozemek s prostorem na parkování pro osm aut.

3 199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej bytového domu v Krupce, ul. Jiráskova

Prodej bytového domu v Krupce, ul. Jiráskova

Krupka

Nabízíme prodej třípatrového cihlového domu o šesti bytových jednotkách. Dům se nachází v klidné a slušné lokalitě. Bytové jednotky jsou nově po rekonstrukci. V prvním podlaží se nacházejí byty o dispozici 1+1. Ve druhém NP se nacházejí byty o dispozici 2+1, k jednomu z bytů náleží terasa s výhledem na zahradu. Podkrovní byty ve třetím NP mají dispozici velikosti 3+1. Na podlahách ve všech bytech je položena plovoucí podlaha, v koupelnách keramická dlažba. Nová plastová okna. V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Dům je vhodný jako investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování Vám rádi zajistíme přes naše hypocentrum.

13 720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 17
Prodej nájemního domu, 1818 m², Velké Březno - Valtířov

Prodej nájemního domu, 1818 m², Velké Březno - Valtířov

Valtířov, Velké Březno

Zveme Vás na prohlídku nájemního domu v malebné obci Valtířov. Dům se nachází v jejím samém srdci. Okolí nabízí spousty zajímavých míst, jako jsou sportoviště, cyklostezky, Kozí vrch a v neposlední řadě i známou místní hospůdku. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat co ukrývá tento rodinný dům. Při prvním pohledu Vás potěší udržovaná předzahrádka a zahrada s přístřeškem pro grilování a posezení s rodinou a příteli. Uvnitř naleznete v přízemí dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a 1+1. V podkroví jsou byty o velikosti 3+1, 2x 1+1 a nádherný budoucí mezonetový byt. Klidná lokalita s celodenním slunečním svitem. Na zahradě je možnost vybudování vlastního bazénu. S financováním a případnou rekonstrukcí nebo úpravami, Vám rád pomůže náš hypoteční makléř. Tato nabídka vám nabízí i možnost investice, jako budoucí pronájem bytů, který vám zaručí splátky úvěru případné hypotéky. O bydlení v této lokalitě je velký zájem.

8 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej nájemního domu, 153 m², Libochovice, ul. Riegrova

Prodej nájemního domu, 153 m², Libochovice, ul. Riegrova

Libochovice

Chcete investovat do nemovitostí? Bez větších zásahů rekonstrukce? Tato nemovitost je lákavá především svým umístěním a velmi zajímavou návratností. Dům je z větší části po rekonstrukci, která zahrnovala výměnu původních oken za plastová; nové rozvody elektřiny, topení, vody a odpadů; nové podlahy a kompletní interiéry bytů. V přízemí se nachází byt o dispozici 1+1 (44 m²), společný dvůr a garáž. V patře je dále byt 1+kk (28 m²) a 2+1 (58 m²). Všechny bytové jednotky jsou pronajaty, informace o měsíčním výnosu rádi poskytneme po telefonu. Vytápění je řešeno centrálním plynovým kotlem, ohřev teplé vody přes elektrické bojlery, které jsou umístěny v každém bytě. Dům je částečně podsklepen (15 m²). Pod střechou je nevyužitý půdní prostor, kde je možné případně zhotovit další byt. Veškerá občanská vybavenost v místě a dostupnost je další výhodou.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 14
Prodej nájemního domu ve Vejprtech, ul. Boženy Němcové

Prodej nájemního domu ve Vejprtech, ul. Boženy Němcové

Vejprty

Nájemní dům v klidné části obce Vejprty se čtyřmi bytovými jednotkami. Dům se nachází přímo u hranic s Německem. Je vhodný na investici vzhledem k lokalitě a dojezdu do zahraničí během několika minut. Jsou zde dvě bytové jednotky 3+1 a dvě bytové jednotky 4+1, z toho jedna podkrovní. Rozměry bytů jsou 111 m2. V bytech jsou v současné době nájemníci. Na bytovém domě započaly opravy - izolace, v přízemí jsou vyměněna okna za plastová. K domu patří přilehlé pozemky, které jsou určeny k využití pro nájemníky (posezení, zahrádka a například pískoviště pro děti ). Uvedená cena k jednání. Občanská dostupnost v těsné blízkosti - škola, školka, obchody, banka, lékař, MHD a další. Doporučujeme prohlídku. V rámci servisu možnost převodu energií. S financováním pomůže naše hypocentrum. Více informací u makléře.

3 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej nájemního domu, 650 m², Varnsdorf, ul. Cihlářská

Prodej nájemního domu, 650 m², Varnsdorf, ul. Cihlářská

Varnsdorf

Nabízíme prodej domu se šesti bytovými jednotkami a zahradou o celkové rozloze 650 m2 v klidné části obce Varnsdorf. Tři bytové jednotky jsou po kompletní rekonstrukci, dvě v pěkném udržovaném stavu a jeden byt ke kompletní rekonstrukci. Mimo podkrovního bytu a chodby jsou plastová okna, chodba dvojitá špaletová. Pět bytových jednotek je pronajato. Spodní bytové jednotky mají vlastní kombinovaný kotel, ostatním vytápění zajišťují vafky a ohřev vody elektrický bojler. Celý objekt je odkopán do dvou metrů s položením drenáže, celý dům je podsklepen a je zde i prostorná půda. Na každém podlaží se nachází dva byty. 3x 2+1, 1x 3+kk, 1x 2+kk a 1x 1+1. V domě jsou skvělí a slušní nájemníci. V případě zájmu Vám pomůžeme s financováním.

5 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 17
Prodej nájemního domu, 799 m², Bílina, ul. Seifertova

Prodej nájemního domu, 799 m², Bílina, ul. Seifertova

Bílina

Nabízíme Vám prodej komerčního domu v centru Bíliny. Dům je vhodný jako investiční nemovitost, naleznete zde v přízemí dva komerční prostory, obchody nebo kanceláře. Dále v domě je 6 bytových jednotek . V přízemí 1kk, v patře 2kk cca 100m2, ve druhém patře jsou tři bytové jednotky, 2 bytové jednotky 1+1, 2+1, ve 3patře je vstup na půdu a další bytová jednotka 1+1. Jak obchody, tak bytové jednotky jsou opatřeny odečtem vody, samostatným elektroměrem a plynoměrem. Dům je v dobrém stavu a není nutná žádná investice. Doporučuji prohlídku. Financování Vám rádi zajistíme.

9 270 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 8 měsíci 22
Prodej nájemního domu, Vejprty, ul. náměstí T. G. Masaryka

Prodej nájemního domu, Vejprty, ul. náměstí T. G. Masaryka

Vejprty

Prodej investičního domu ve Vejprtech, 10 km od skiareálu Klínovec a Boží Dar. Tato jedinečná budova bývalé pošty je situována v samotném srdci náměstí a stává se tak jeho nepřehlédnutelnou dominantou. Svou velikostí (1 450 m2 užitné plochy) a dobovou architekturou, skýtá možnost pro vybudování luxusní nemovitosti, ke komerčním a investičním účelům (hotel, bytový dům, apod.). V domě je pronajata jedna místnost firmě CETIN s příjmem 250.000,- Kč/rok. Objekt je v dobrém a suchém stavu, náleží k němu noplocený pozemek o rozloze 1 029 m2 se zastavěnou plochou 500 m2, kde je umístěna také garáž s kamerovým systémem a elektronickou branou. Pro více informací kontaktujte makléře a domluvte si termín na prohlídkovém dni. S vyřízením financování Vám rádi poradíme.

7 863 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 29
Prodej nájemního domu, Ústí nad Labem, ul. Majakovského

Prodej nájemního domu, Ústí nad Labem, ul. Majakovského

Předlice, Ústí nad Labem

Nájemní dům o dvou bytových jednotkách o velikosti 2+1 a obyvatelném podkroví s dvorem, kde je postaven další dům, který je určen ke kompletní rekonstrukci. Dům, který nabízíme je po kompletní rekonstrukci - nová střecha, nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody v plastu a odpady. Vytápění domu je plynovým kotlem - rozvedené ústředním topením, plastová okna v celém domě. V přízemí a 1. patře jsou 2 plnohodnotné byty s koupelnou a WC, podkroví je obyvatelné, ale není zde koupelna a WC. Za domem je dvůr na kterém stojí další dům, který je ale potřeba zrekonstruovat, pokud by ho chtěl někdo využívat k bydlení s dispozicí dvou bytů. Veškerá občanská vybavenost v místě, do centra města je to 5 minut trolejbusem, 5 minut chůze od nákupního centra. V případě vašeho zájmu o koupi vám zajistíme finanční prostředky prostřednictvím našeho hypotečního makléře a bezplatně vám převedeme veškeré energie na pobočce realitní kanceláře.

2 716 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej nájemního domu, 791 m², Kadaň, ul. Čsl. armády

Prodej nájemního domu, 791 m², Kadaň, ul. Čsl. armády

Kadaň

Hledáte vhodnou investici či vlastní seberealizaci? Pokud ano, prostudujte podrobněji náš inzerát. Nemovitost se nachází v centru obce, spojuje její historické jádro s místním sídlištěm a jako plus je bezpochyby zdejší střední škola. V katastru nemovitostí je objekt veden jako rodinný dům, má 2 nadzemní podlaží, prostorné podkroví a je podsklepený. Prostory v přízemí jsou ideální ke komerčnímu využití a v minulosti tak byly i využívány. Společně zde může koexistovat nebo efektivně spolupracovat až 5 provozoven včetně atraktivního grillbaru na nádvoří, o celkové ploše 256 m², které k domu náleží. První patro je obytné a dispozičně řešené jako 5+1 s malou zimní zahradou a dílnou, jež ocení nejeden kutil. Podkroví skýtá dostatek prostoru pro vybudování luxusního apartmánu, k němuž máme k dispozici i stavební povolení. Tento dům má v Kadani svou dlouholetou tradici a nezapomenutelnou historii zapsanou v mysli místních občanů, na kterou lze navázat. Zajímavá sleva v při vážném zájmu reálná.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 30

Doporučené realitní kanceláře

-->