Komerční prostory na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 167
Prodej minipivovaru s barem, Ústí nad Labem, ul. Sibiřská

Prodej minipivovaru s barem, Ústí nad Labem, ul. Sibiřská

Neštěmice, Ústí nad Labem

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří, aneb, provozovat vlastní minipivovar je dnes dobře fungující cesta. Zavedený pivovar Milénium se známou a žádanou značkou svého piva, se stálou klientelou a zajištěnými odběrateli, najdete v Neštěmicích. Pivovar je vybaven dvou nádobovou varnou s parním ohřevem pro vaření piva se systémem PLC, šesti cylindro - kónickými tanky a pěti přetlačnými tanky (BBT). K posezení hostů slouží příjemný prostor baru s tanečním parketem, pro pořádání různých hudebních a kulturních akcí, které jsou v místě vyhlášeny. V létě je k dispozici útulná, oplocená zahrádka s krbem a dětským koutkem. Bar, toalety a zahrádka prošli v roce 2014, moderní a vkusnou rekonstrukcí, včetně vybudování minipivovaru. Podkroví je připraveno k výstavbě bytu pro bydlení majitele anebo k pronájmu. Pár metrů od objektu najdete zastávky MHD a v obci veškerou občanskou vybavenost. Pokud víte, že toto by byla vaše nová životní cesta, domluvte si termín na prohlídkový den s příslušným makléřem.

6 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 26
Prodej restaurace, stravování, 218 m², Ústí nad Labem

Prodej restaurace, stravování, 218 m², Ústí nad Labem

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme přenechání nájmu zavedené a velmi oblíbené restaurace v centru Ústí nad Labem se stálou klientelou. Restaurace o celkové výměře cca 218 m2 se skládá z restaurační části, zastřešené prosklené terasy, kompletně zařízené kuchyně, včetně vybavení a inventáře, skladovacích prostor, oddělených toalet pro hosty i personál a šatny pro personál. Vybavení kuchyně je plně funkční, dle potřeby kapacity restaurace, uzpůsobena pro moderní gastronomii. Kuchyňské a restaurační prostory disponují vzduchotechnikou. Studená a teplá vody je řešena z veřejného řádu, vytápění dálkové radiátory. Prostory je možno využít jak k současnému provozu, tak například k vybudování jídelny, cateringové společnosti, pizzerie a dalších možností dle vašeho záměru. V současné době zajišťuje restaurace i rozvážkovou službu pro stálé odběratele. Pro více informací a domluvení nezávazné prohlídky, kontaktujte příslušného makléře.

1 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 23
Prodej haly, 1893 m², Bílina, ul. Teplická

Prodej haly, 1893 m², Bílina, ul. Teplická

Teplické Předměstí, Bílina

Nabízíme k prodeji multifunkční halu s číslem popisným a pozemkem o velikosti 1893m2. Hala je zděná, střecha je sedlová s krytinou z plechové vlnovky. Do haly je vstup pojezdovými vraty a dveřmi do kancelářského zázemí. Na podlaze je beton a dlažba. Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci do jímky. Pozemek je rovný, oplocený s vjezdem pro nákladní vozy. Bližší informace na prohlídce. S financováním Vám pomůže náš hypotéční specialista.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 15
Prodej nájemního domu v Ústí nad Labem, OV, ul. Na Luhách

Prodej nájemního domu v Ústí nad Labem, OV, ul. Na Luhách

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji nájemní dům, se stavebním povolením na 10 bytů. Dům má pět podlaží, z něhož každé disponuje byty 2+1 a 2kk. Rozloha každého bytu je cca 77 m2. Dům je kompletně podsklepen a napojen na elektřinu, vodu, plyn a městskou kanalizaci. Instalována plastová okna, dům připraven k rekonstrukci. Za domem se nachází pozemek s prostorem na parkování pro osm aut.

3 199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej chatový tábor, kemp, Horní Vysoké, 13087 m², Levín

Prodej chatový tábor, kemp, Horní Vysoké, 13087 m², Levín

Horní Vysoké, Levín

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme prodej kempu ,, Levínský Kocour " Horní vysoké. Celková plocha pozemku je 13 087 m2 na kterém je 43 chatiček po rekonstrukci, rodinný dům s kapacitou 17 pokojů a menší rodinný dům 3+1 ve, kterém probíhá celková rekonstrukce. Dále pak je venkovní bazén, sociální zařízení, stání na karavany a možnost posezení u grilu. Kemp prochází nákladnou rekonstrukcí. Dostupnost do větších měst: Úštěk 6 km, Česká Lípa 30 km, Litoměřice 18 km, Doksy 36 km, Ústí nad Labem 28 km. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku

0 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 měsíci 20
Prodej domu, Ústí nad Labem, ul. Majakovského

Prodej domu, Ústí nad Labem, ul. Majakovského

Předlice, Ústí nad Labem

Dům o dvou bytových jednotkách o velikosti 2+1 a obyvatelném podkroví s dvorem, kde je postaven další dům, který je určen ke kompletní rekonstrukci. Dům, který nabízíme je po kompletní rekonstrukci - nová střecha, nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody v plastu a odpady. Vytápění domu je plynovým kotlem - rozvedené ústředním topením, plastová okna v celém domě. V přízemí a 1. patře jsou 2 plnohodnotné byty s koupelnou a WC, podkroví je obyvatelné, ale není zde koupelna a WC. Za domem je dvůr na kterém stojí další dům, který je ale potřeba zrekonstruovat, pokud by ho chtěl někdo využívat k bydlení nebo k jiným účelům s dispozicí dvou bytů. Veškerá občanská vybavenost v místě, do centra města je to 5 minut trolejbusem, 5 minut chůze od nákupního centra. V případě vašeho zájmu o koupi vám zajistíme finanční prostředky prostřednictvím našeho hypotečního makléře a bezplatně vám převedeme veškeré energie na pobočce realitní kanceláře.

2 716 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 12
Prodej bytového domu v Krupce, ul. Jiráskova

Prodej bytového domu v Krupce, ul. Jiráskova

Krupka

Nabízíme prodej třípatrového cihlového domu o šesti bytových jednotkách. Dům se nachází v klidné a slušné lokalitě. Bytové jednotky jsou nově po rekonstrukci. V prvním podlaží se nacházejí byty o dispozici 1+1. Ve druhém NP se nacházejí byty o dispozici 2+1, k jednomu z bytů náleží terasa s výhledem na zahradu. Podkrovní byty ve třetím NP mají dispozici velikosti 3+1. Na podlahách ve všech bytech je položena plovoucí podlaha, v koupelnách keramická dlažba. Nová plastová okna. V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Dům je vhodný jako investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování Vám rádi zajistíme přes naše hypocentrum.

13 720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 17
Prodej kancelářského prostoru, 1818 m², Velké Březno

Prodej kancelářského prostoru, 1818 m², Velké Březno

Valtířov, Velké Březno

Investiční příležitost! Zveme Vás na prohlídku nemovitosti v malebné obci Valtířov. Nemovitost se nachází v jejím samém srdci. Okolí nabízí spousty zajímavých míst, jako jsou sportoviště, cyklostezky, Kozí vrch a v neposlední řadě i známou místní hospůdku. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat, jaké možnosti využití ukrývá tento dům. Kolem domu je zahrada o ploše 1226 m2. V tuto chvíli je dům ve fázi rekonstrukce, kdy jsou již po rekonstrukci 2 byty a další místnosti si můžete zrekonstruovat dle vašich potřeb a představ jako je sídlo firmy s možností bydlení. Uvnitř naleznete v přízemí dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a 1+1. V podkroví jsou byty o velikosti 3+1, 2x 1+1 a nádherný budoucí mezonetový byt. Klidná lokalita s celodenním slunečním svitem. Na zahradě je možnost vybudování bazénu. S financováním a případnou rekonstrukcí nebo úpravami, Vám rád pomůže náš hypoteční makléř. Tato nabídka vám nabízí i možnost investice, jako využití nemovitosti - sídla firmy.

8 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej obchod a služby, 1818 m², Velké Březno - Valtířov

Prodej obchod a služby, 1818 m², Velké Březno - Valtířov

Valtířov, Velké Březno

Investiční příležitost! Zveme Vás na prohlídku nemovitosti v malebné obci Valtířov. Nemovitost se nachází v jejím samém srdci. Okolí nabízí spousty zajímavých míst, jako jsou sportoviště, cyklostezky, Kozí vrch a v neposlední řadě i známou místní hospůdku. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat, jaké možnosti využití ukrývá tento dům. Kolem domu je zahrada o ploše 1226 m2. V tuto chvíli je dům ve fázi rekonstrukce, kdy jsou již po rekonstrukci 2 byty a další místnosti - byty můžete zrekonstruovat dle vašich potřeb a představ. Uvnitř naleznete v přízemí dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a 1+1. V podkroví jsou byty o velikosti 3+1, 2x 1+1 a nádherný budoucí mezonetový byt. Klidná lokalita s celodenním slunečním svitem. Na zahradě je možnost vybudování bazénu. S financováním a případnou rekonstrukcí nebo úpravami, Vám rád pomůže náš hypoteční makléř. Tato nabídka vám nabízí i možnost investice, jako využití nemovitosti v obchodu a službách.

8 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej penzionu, 1818 m², Velké Březno - Valtířov

Prodej penzionu, 1818 m², Velké Březno - Valtířov

Valtířov, Velké Březno

Investiční příležitost! Zveme Vás na prohlídku penzionu v malebné obci Valtířov. Penzion se nachází v jejím samém srdci. Okolí nabízí spousty zajímavých míst, jako jsou sportoviště, cyklostezky, Kozí vrch a v neposlední řadě i známou místní hospůdku. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat, jaké možnosti využití ukrývá tento dům. Při prvním pohledu Vás potěší udržovaná předzahrádka a zahrada s přístřeškem pro grilování a posezení s rodinou a přáteli nebo hosty. Uvnitř naleznete v přízemí dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a 1+1. V podkroví jsou byty o velikosti 3+1, 2x 1+1 a nádherný budoucí mezonetový byt. Klidná lokalita s celodenním slunečním svitem. Na zahradě je možnost vybudování vlastního bazénu. S financováním a případnou rekonstrukcí nebo úpravami, Vám rád pomůže náš hypoteční makléř. Tato nabídka vám nabízí i možnost investice, jako budoucí penzion s apartmány, který vám zaručí možnost splátek hypotéky.

8 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10

Doporučené realitní kanceláře

-->