Byty k pronájmu, Teplice

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, Byt 1+kk, 25 m2, OV, Teplice, ul. U Nádraží

Pronájem, Byt 1+kk, 25 m2, OV, Teplice, ul. U Nádraží

Teplice

Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk o výměře 25 m2 ve 2. patře cihlového domu v centru lázeňského města Teplice, slušným a pracujícím lidem. V bytě jsou nové plovoucí podlahy a menší kuchyňská linka, dvouvařič, sedací vana a toaleta. TUV z elektrického bojleru. Veškerá občanská vybavenost v dosahu (škola, obchod, zastávka MHD, vlakové nádraží, obchodní dům). Nájemné je bez záloh na energie. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK je výši 1 nájmu. Vzhledem k lokalitě a stavu bytu pronájem doporučujeme.

5 400 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 10
Pronájem, byt 1+kk, OV, 30 m2, Teplice, ul. U nádraží

Pronájem, byt 1+kk, OV, 30 m2, Teplice, ul. U nádraží

Teplice

Nabízíme pronájem bytu 1+kk o výměře 30 m2, v 1. patře cihlového domu v centru lázeňského města Teplice, slušným a pracujícím lidem. V bytě je kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, sedací vana a toaleta. TUV z elektrického bojleru. Veškerá občanská vybavenost v dosahu (škola, obchod, zastávka MHD, vlakové nádraží, obchodní dům). Nájemné je bez záloh na elektřinu a plyn, které si nový nájemník přepisuje na sebe. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK je výši 1 nájmu. Více informací u makléře.

4 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Pronájem, Byt 2+1, 53 m2, Bílina, ul. Antonína Sovy

Pronájem, Byt 2+1, 53 m2, Bílina, ul. Antonína Sovy

Teplické Předměstí, Bílina

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, ploše 56 m2 v panelovém domě v lokalitě Bílina, ul. Antonína Sovy. Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost škola, školka, obchody. Úhradu za elektřinu si zájemce hradí sám. V případě zájmu nutno složit nájemné na příslušný měsíc, vratnou kauci ve výši jednoho nájmu a rezervační poplatek. Volný, ihned k nastěhování.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 17
Pronájem, Byt 2+1, 60 m2, Teplice, ul. U Nádraží

Pronájem, Byt 2+1, 60 m2, Teplice, ul. U Nádraží

Teplice

Nabízíme pronájem bytu 2+1 o výměře 60 m2, ve 2. patře cihlového domu v centru lázeňského města Teplice, slušným a pracujícím lidem. V bytě jsou plovoucí podlahy, kuchyňská linka, plynový sporák, sedací vana a toaleta. TUV z elektrického bojleru. K bytu náleží prostorná zasklená lodžie s výhledem do dvora. Veškerá občanská vybavenost v dosahu (škola, obchod, zastávka MHD, vlakové nádraží, obchodní dům). Nájemné je bez záloh na elektřinu a plyn, které si nový nájemník přepisuje na sebe. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK je výši 1 nájmu. Více informací u makléře.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 14
Pronájem, byt 2+1, OV, 67 m2, Teplice, ul. Jiřího Wolkera

Pronájem, byt 2+1, OV, 67 m2, Teplice, ul. Jiřího Wolkera

Teplice

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený krásný byt 2+1 v OV o výměře 67 m2, který je situován ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu v klidné a vyhledávané lokalitě města Teplice. Byt má dva prostorné pokoje, kuchyň, koupelnu a samostatnou toaletu. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je zajištěn vlastním plynovým kombinovaným kotlem. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Byt je k dispozici ihned. Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou a to do 30.4.2019, po dohodě lze tuto nájemní smlouvu prodloužit. Byt lze také pronajmout třeba jen na jeden měsíc anebo dle dohody.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 18

Doporučené realitní kanceláře