Byty na prodej, Most

Změnit zadání Počet inzerátů: 54
Prodej, byt 2+1, 44 m2, OV, Most, ul. Javorová

Prodej, byt 2+1, 44 m2, OV, Most, ul. Javorová

Most

Byt v osobním vlastnictví po rekonstrukci předělaný na 2+1 v panelovém domě s plastovými okny. Jedná se o byt v původním udržovaném stavu vhodný k investici. Výhodou nízké náklady na bydlení. Více informací u makléře.

488 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 14
Prodej, byt 3+1, 55 m2, OV, Litvínov, ul. Tylova

Prodej, byt 3+1, 55 m2, OV, Litvínov, ul. Tylova

Horní Litvínov, Litvínov

Byt v osobním vlastnictví 3+1 v rekonstruovaném panelovém domě (zateplení fasády, výmalby společných prostor...). Byt prošel rekonstrukcí (rohová kuchyňská linka, koupelna a WC, podlahy, dveře, bezpečnostní dveře ...). K bytu náleží přilehlá komora a sklep. Výhodou nabídky je dobře hospodařující SVJ, parkování u domu a výborná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti - obchody, škola, školka, dětské hřiště, zdravotní středisko, MHD, restaurace, parkoviště, plavecký bazén atd. V případě zájmu Vám s financováním pomohou naší finanční specialisté. Byt volný ihned. Více informací u makléře.

769 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 14
Prodej, byt 1+kk, 27 m2, OV, Litvínov, ul. Tylova

Prodej, byt 1+kk, 27 m2, OV, Litvínov, ul. Tylova

Horní Litvínov, Litvínov

Prodej bytu v osobním vlastnictví 1+kk, 27 m2 v rekonstruovaném panelovém domě (zateplení fasády, výmalby společných prostor...). Byt v původním zachovalém stavu ideální k rekonstrukci dle představ nového majitele. K bytu náleží přilehlá komora a sklep. Možno zanechat vybavení - postel, chladnička, pračka... Výhodou nabídky je dobře hospodařující SVJ, parkování u domu a výborná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti - obchody, škola, školka, dětské hřiště, zdravotní středisko, MHD, restaurace, parkoviště, plavecký bazén atd. V případě zájmu Vám s financováním pomohou naší finanční specialisté. Byt volný ihned. Více informací u makléře.

349 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 8
Prodej, byt 2+1, 52 m2, DV, Most, ul. Julia Fučíka

Prodej, byt 2+1, 52 m2, DV, Most, ul. Julia Fučíka

Most

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, o výměře 52 m2, v prvním podlaží cihlového domu s výtahem, v centru obce Most, v ulici Julia Fučíka. Dům zateplen, plastová okna. Byt je po rekonstrukci bytového jádra, nová kuchyně, podlahy nové PVC, keramická dlažba. V bytě je prostorná chodba s vestavěnými skříněmi. Byt zůstává vybavený. K bytu náleží sklep. Veškerá občanská vybavenost je poblíž. U domu menší park s dětským hřištěm. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum

610 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 15
Prodej, byt 3+kk, 58 m2, OV, Most, ul. tř. Budovatelů

Prodej, byt 3+kk, 58 m2, OV, Most, ul. tř. Budovatelů

Most

Prodej bytu v osobním vlastnictví 3+kk o velikosti 58 m2 v cihlovém domě. Byt prošel rekonstrukcí, rohová kuchyňská linka, koupelna a WC, podlahy, dveře. K bytu náleží sklep. Plastová okna jsou samozřejmostí. V okolí je veškerá občanská vybavenost, obchody, škola, školka, dětské hřiště, zdravotní středisko, MHD, restaurace, parkoviště, fotbalový stadion atd. V případě zájmu Vám s financováním pomohou naší finanční specialisté. Byt volný ihned. Více informací u

399 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 6
Prodej, byt 3+1, OV, 72 m2, Most, ul. Javorová

Prodej, byt 3+1, OV, 72 m2, Most, ul. Javorová

Most

Prodej bytu 3+1, v osobním vlastnictví, o výměře 72 m2, v pátém patře panelového domu, v obci Most, v ul. Javorová. Dům zateplen, nová plastová okna. Byt je po kompletní rekonstrukci- nové štukové omítky, příčky, plovoucí podlahy, dlažba, obklad, nové dveře, koupelna s prostorným sprchovým koutem a toaletou, kuchyň s novou kuchyňskou linkou. V dětském pokoji a na chodbě zůstávají vestavěné skříně. K bytu náleží komora na chodbě, v zádveří uvnitř bytu. U domu velké parkoviště. Veškerá občanská vybavenost je poblíž. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 30
Prodej, byt 2+1, 53 m2, Most, ul. Jaroslava Vrchlického

Prodej, byt 2+1, 53 m2, Most, ul. Jaroslava Vrchlického

Most

Exkluzivně Vám nabízíme prodej vkusně zrekonstruovaného družstevního bytu o velikosti 2+1, 53 m2 v klidné části města Mostu ulice Jaroslava Vrchlického. Bytová jednotka se skládá ze dvou pokojů, WC, koupelny s keramickými obklady a kuchyně, kde najdeme kuchyňskou linku vyrobenou na míru s vestavěnými spotřebiči. Dále chodbu, která vede přes celý byt. Na podlahách je položena laminátová podlaha a keramická dlažba. V celém bytě nová elektroinstalace. PENB - C. Veškerá občanská vybavenost v těsném dosahu. Pro více informací kontaktujte makléře.

649 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 27
Prodej, byt 2+kk, Most, ul. Bohuslava Vrbenského

Prodej, byt 2+kk, Most, ul. Bohuslava Vrbenského

Most

Předmětem nabídky je byt o velikosti 2+kk v Mostě. Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí a nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. Dům je zateplený, jsou zde plastová okna. Byt je velmi čistý a slunečný. Slušný dům, slušní sousedé. Výhodou jsou nízké měsíční náklady na bydlení. Obchody, lékař a veškerá občanská vybavenost kousek od domu. Byt lze použít pro pohodlné bydlení i jako investici pro podnájem. V případě zájmu financování zajistíme.

429 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 18
Prodej, byt 2+1, 58 m2, OV, Most, ul. Konstantina Biebla

Prodej, byt 2+1, 58 m2, OV, Most, ul. Konstantina Biebla

Most

Prodej bytu 2+1, v osobním vlastnictví, o výměře 58 m2, ve třetím patře cihlového domu, v klidné lokalitě v obci Most, v ul. Konstantina Biebla. Dům zateplen, nová plastová okna. Pozemek u domu je oplocen. Byt je po kompletní rekonstrukci- nové štukové omítky, příčky, dlažba, obklad, nové dveře, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyň s novou kuchyňskou linkou a zabudovanou skříní. Na chodbě zůstávají všechny vestavěné skříně. K bytu náleží sklep 6 m2. Před domem je velké parkoviště. Veškerá občanská vybavenost je poblíž. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 35
Prodej, byt 2+kk, Most, ul. Františka Malíka

Prodej, byt 2+kk, Most, ul. Františka Malíka

Most

Předmětem nabídky je byt o velikosti 2+kk v Mostě. Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu. Byt je slunný a teplý. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost. Slušný dům a slušní nájemníci. Nízké měsíční náklady. Byt je v současné době obýván dlouhodobě slušným platícím nájemníkem. V případě zájmu je možno nájemníka i ponechat. Byt je vhodný pro osobní potřebu, nebo jako investice k pronájmu. Financování zajistíme.

349 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 13

Doporučené realitní kanceláře