Pozemky, zahrady na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 79
Prodej zahrady v Lounech, 1167 m2, ul. Dobroměřická

Prodej zahrady v Lounech, 1167 m2, ul. Dobroměřická

Louny

Prodej zahrady na pozemku o celkové výměře 1167 m2, s vlastním vjezdem. Nachází se na konci zahrádkářské kolonie v dubové aleji směrem k Dobroměřicím. Na pozemku je okrasná část, ovocná i zeleninová zahrada, nově vrtaná studna, elektřina, dřevěná chatka. Financování zajistíme naším hypocentrem. Více info u přiděleného makléře.

800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 21
Prodej zahrady, 7325 m², Miřejovice

Prodej zahrady, 7325 m², Miřejovice

Miřejovice, Miřejovice

Prodej pozemků o celkové výměře 7325 m2 v katastru obce Miřejovice. Jedná se o trvalý travní porost a ornou půdu, pozemky leží na okraji obce s pěkným výhledem na okolí. Výhodná investice.

205 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej zahrady, 540 m², Dubí, ul. Dlouhá

Prodej zahrady, 540 m², Dubí, ul. Dlouhá

Dubí

Nabízíme k prodeji zahradu v zahrádkářské kolonii o velikosti 540 m2, v klidné části Dubí II. Možnost zavedení elektřiny, voda je sezonní, každý má vlastní vodoměr. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy. Pro více informací volejte makléři. Doporučuji osobní prohlídku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum.

359 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
Prodej zahrady, 674 m², Drahobuz

Prodej zahrady, 674 m², Drahobuz

Drahobuz

Nabízíme ke koupi pozemek v klidné obci Drahobuz. Dle platného územního plánu je pozemek vedený jako "Plochy bydlení (B)" ale v současné době na pozemku nelze stavě, protože pozemek nesplňuje minimální požadovanou velikost parcely 800 m2. Pozemek lze využívat jako zahradu, pro chov včel nebo pro krátkodobou rekreaci. Pozemek je vhodný i jako dlouhodobá investice. V okolí jsou pole, louky, lesy. V případě zájmu Vám zajistíme optimální financování. Pro více informací volejte makléře.

300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 11
Prodej zahrady, 1178 m², Jenčice

Prodej zahrady, 1178 m², Jenčice

Jenčice, Jenčice

Prodej zahrady 1.178 m2 v katastrálním území Jenčice, poblíž obcí Třebenice a Lovosice. Zahrada se nachází se na okraji obce. Ve spodní části zahrady je potok. Nyní není dlouhodobě využívaná. Na pozemek je přístup obecní cestou. Pozemek je mírně svažitý. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum.

185 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 5
Prodej zahrady, 610 m², Ryjice

Prodej zahrady, 610 m², Ryjice

Ryjice, Ryjice

V pěkné a klidné obci Ryjice pod hradem Blansko, nabízíme v zahrádkářské kolonii pozemek o celkové rozloze 610 m2, který je možný k využití jako zahradu s případnou stavbou rekreačního bydlení. Sezónní vodu, lze připojit z rozvodu v zahrádkářské kolonii a v případě celoročního užívání, řešit vlastní studnou. Elektřina je v přivedena. V blízké dostupnosti se nachází zastávka MHD, nové dětské hřiště, obecní úřad, hospůdka s venkovním posezením. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké obci Neštěmice. Více informací se dozvíte na prohlídkovém dnu této nemovitosti. S financováním koupě a případné výstavby domu nebo rekreačního objektu vám pomůže náš hypoteční specialista, úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou.

410 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 7
Prodej zahrady, Dolní Zálezly, ul. Na Vyhlídce

Prodej zahrady, Dolní Zálezly, ul. Na Vyhlídce

Dolní Zálezly, Dolní Zálezly

Nabízíme na prodej zahradu, která se nachází v obci Dolní Zálezly, ul. Na Vyhlídce se zděnou chatou, která je postavena na svažitém pozemku o ploše 26 m2. Chata je kompletně vybavená, postel, sedací souprava, kamna, a další vybavení. Do chaty je přivedena elektřina a voda. Ze zahrady je hezký výhled na labské údolí. Na zahradě je postavena udírna a pěkné sezení, kde můžete trávit hezké, dlouhé letní dny. Pozemek je vhodný i k výstavbě rodinného domu. Na pozemek bylo již vydáno stavební povolení. Parkování je přímo u chaty. Blízká dostupnost MHD, do centra města Ústí nad Labem cca 20 min. V blízkosti je škola, školka, dětské hřiště, obchody, pošta, lékař a veškerá občanská vybavenost. S financováním koupě a případné úpravy nebo výstavby větší chaty i domu vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Bezplatně vám převedeme energie.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 14
Prodej zahrady, 793 m², Postoloprty

Prodej zahrady, 793 m², Postoloprty

Dolejší Hůrky, Postoloprty

Nabízíme Vám krásnou udržovanou zahradu v osobním vlastnictví o výměře 793m² v malé obci Dolejší Hůrky u Postoloprt se zahradním domkem, bazénem, skleníkem a záhonky pro pěstování ovoce, zeleniny. Pitná voda a elektřina je zavedena. Majitel přenechá včetně vybavení (lednička, televize, nářadí, sekačka ,skříňky, sedačka, zahradní nábytek atd.). Ke sporáku je venku připojena plynová bomba na vaření. Nádherné místo jak pro odpočinek, tak pro venkovní posezení s přáteli u ohniště nebo u grilu s udírnou. Pro více informací volejte makléře. S financováním rádi pomůžeme.

895 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Prodej zahrady, 432 m², Dobrná

Prodej zahrady, 432 m², Dobrná

Dobrná

Nabízíme vám na prodej zahradu v osobním vlastnictví v obci Dobrná. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci, která následně přechází v lesní cestu. Zahrada je svažitějšího charakteru. Pro více informací kontaktujte makléře.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej zahrady, 387 m², Údlice

Prodej zahrady, 387 m², Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji krásnou udržovanou zahradu v osobním vlastnictví o výměře 378 m2. Zahrada se nachází v zahrádkářské osadě v Údlicích . Na zahradě najdeme zděnou chatu, která je částečně podsklepená, vhodná k rekreačnímu bydlení od jara do podzimu. Je zde pitná voda i elektřina. Prodej zahrady je včetně veškerého vybavení chaty i zahradního náčiní. Pro více informací volejte makléře.

1 159 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 13

Doporučené realitní kanceláře

-->