Pozemky, zahrady na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 69
Prodej zahrady, 190 m², Útočiště, Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady, 190 m², Útočiště, Klášterec nad Ohří

Útočiště, Klášterec nad Ohří

Nabízíme Vám zahrádku s dřevěnou boudou v zahrádkářské kolonii v Klášterci nad Ohří. Tuto nemovitost ocení každý pěstitel či zahrádkář a obzvláště každý milovník klidu. Na pozemku rostou slívky, broskvoně, třešně, jabloň, kiwi, kanadské borůvky, rybíz. Je zde sezonní pitná voda, která je přivedena na pozemek, zároveň jsou tu i sudy na dešťovku. WC je suché. Elektřina na pozemku není. Více informací u makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastní hypocentrem.

560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej zahrady, 3580 m², Pnětluky

Prodej zahrady, 3580 m², Pnětluky

Pnětluky

Nabízíme k prodeji pozemek, vedený jako orná půda, o celkové výměře 3580 m2 v katastrálním území Pnětluky, okres Louny. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. V současné době na pozemku nelze stavět, dřevěná chatka není předmětem prodeje . Pro více informací kontaktujte makléře.

369 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej zahrady, 418 m², Postoloprty

Prodej zahrady, 418 m², Postoloprty

Postoloprty

Nabízíme krásnou zahradu o rozměru 418 m2 v osobním vlastnictví. Součástí je chata, která má utulné posezení. Zahrada byla plně využitá k pěstování i ke klidnému odpočinku. Součástí je studna. Elektřina zavedená. Na kraji města Postoloprty s veškerou občanskou vybaveností. Pro prohlídku kontaktujte makléře. Financování zajistíme.

569 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej zahrady, 226 m², OV, Miřetice u Klášterce nad Ohří

Prodej zahrady, 226 m², OV, Miřetice u Klášterce nad Ohří

Miřetice u Klášterce nad Ohří, Klášterec nad Ohří

Zveme Vás na prohlídku oplocené zahrady o ploše 226 m2. Zahrada se nachází v Miřeticích v Klášterci nad Ohří, v zahrádkářské kolonii zvané Září. Na pozemku najdete obytnou, vybavenou chatku o výměře 9 m² a také dvě kůlny. Toaleta a pitná voda je řešena mimo pozemek a to ve společných prostorech zahrádkářské osady. Na pozemku se nachází přívod elektřiny a přívod vody užitkové. Zavolejte makléři a dohodněte si prohlídku s nabídkou financování. Budeme se na Vás těšit.

499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej zahrady, 644 m², Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady, 644 m², Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady s patrovou zděnou chatou o celkové výměře 644 m2 v lokalitě Mikulovice u Klášterce nad Ohří. Chata je postavena z tvárnic, má sedlovou střechu, novou fasádu, v přízemí je vstupní chodba, kuchyňka, pokoj a WC, v patře je ložnice. Zaveden veřejný vodovod, elektřina 230 V, septik, vytápění krbovými kamny. Vedle chaty je pergola s posezením, venkovní krb, kůlna na nářadí, na zahradě jsou okrasné stromy a keře, vinná réva, ovocné stromy a jezírko, další část zahrady je užitková se skleníkem a záhonky. Parkování kousek od chaty. Zahrada je ihned k užívání, výhodné financování Vám zajistíme.

1 285 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 23
Prodej zahrady 408 m2 s chatkou v Litvínově

Prodej zahrady 408 m2 s chatkou v Litvínově

Chudeřín, Litvínov

Prodej zahrady 387 m2 se zděnou chatou, bez čísla evidenčního, s obytnou plochou 40 m2, v zahrádkářské kolonii na okraji obce Litvínov. Pozemek ve vlastnictví pozemkového fondu. Schválen odprodej. Chata po rekonstrukci v roce 2020. V 1.NP se nachází obývací pokoj s krbem, kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, toaleta, komora na potraviny a zádveří. V obývacím pokoji dřevěné schodiště do podkrovní ložnice. Celý domek vytápěn krbem. Voda je zde pitná, zatím sezónní. Přípojka celoroční pitné vody schválena. Bude se ještě realizovat. Dům zabezpečen, jsou zde protipožární čidla. Střecha zateplena. V ceně veškeré vybavení–sedací souprava, postele, vybavení kuchyně, televize. Dále je zde technická místnost s bojlerem pračkou a domácí vodárnou. K domku náleží udržovaná zahrada s okrasnými stromy a keři. Na zahradě menší domek pro hosty, může být využit jako dílna. Do doby prodeje bude vybudována pergola s posezením u venkovního krbu a parkovací stání. V okolí lesy.

1 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 26
Prodej zahrady, 432 m², Dobrná

Prodej zahrady, 432 m², Dobrná

Dobrná

Nabízíme vám na prodej zahradu v osobním vlastnictví v obci Dobrná. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci, která následně přechází v lesní cestu. Zahrada je svažitějšího charakteru. Pro více informací kontaktujte makléře.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej zahrady, 1386 m², Teplice-Prosetice

Prodej zahrady, 1386 m², Teplice-Prosetice

Prosetice, Teplice

Prodej pozemku o výměře 1386 m2 v katastru obce Teplice-Prosetice. Jedná se o zahradu, pozemek leží na okraji obce poblíž dálnice, je porostlý náletovými stromy a dobře dostupný.

255 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 5
Prodej zahrady, 4225 m², Teplice-Prosetice

Prodej zahrady, 4225 m², Teplice-Prosetice

Prosetice, Teplice

Prodej zahrady a lesního pozemku o celkové výměře 4225 m2 v katastru obce Teplice-Prosetice. Jedná se o 4 na sebe navazující parcely, které leží na okraji obce poblíž dálnice, jsou dobře dostupné. Část tvoří les, část zahrada a ostatní plocha.

730 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej zahrady, 670 m², Žitenice, ul. Školní

Prodej zahrady, 670 m², Žitenice, ul. Školní

Žitenice

Máme pro Vás ke koupi zahradu v zahrádkářské kolonii v Žitenicích. Velikost zahrady je cca 680m2. Zahrada je přístupná z příjezdové cesty na které mají všichni vlastníci věcné břemeno přístupu. Na pozemku je možné si postavit chatku s číslem evidenčním. Přípojka vody je na pozemku a přípojka na elektřinu je na na kraji pozemku. Voda se na zimu vypíná. Zahrádkářská kolonie spadá pod svaz zahrádkářů. Pozemek k prodeji je v osobním vlastnictví. Zahrada má krásný výhled do krajiny. Doporučujeme prohlídku. Financování zahrady Vám zajistíme.

480 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 4

Doporučené realitní kanceláře

-->