Pozemky na prodej Chomutov

Změnit zadání Počet inzerátů: 114
Prodej pozemku k bydlení, 1176 m², Jirkov

Prodej pozemku k bydlení, 1176 m², Jirkov

Jirkov

Nabízíme Vám rovinatý pozemek o CP 1176 m2 připravený ke stavbě rodinného domu. Nachází ve slepé ulici jako poslední. Veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku, připojení bude dle projektové dokumentace zájemce. Občanská vybavenost v pěším dosahu. Financování rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Součástí naší nabídky je i převod energií. Pro více informací nebo prohlídku neváhejte kontaktovat našeho makléře RK.

2 196 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej zahrady, 380 m², Jirkov - Červený Hrádek

Prodej zahrady, 380 m², Jirkov - Červený Hrádek

Červený Hrádek, Jirkov

Zahrada včetně vybavení. Domek obsahuje ložnici, kuchyň, předsíň, jídelnu a půdní prostor s novými schody, kde je možnost vybudovat další ložnici. Dále je zde kůlna s dílnou, nový rozvod elektřiny, sudy na vodu a nádrž na vodu (1000 litrů), gril s udírnou, skleník, ohniště... Elektřina je řešena solárním panelem. Pozemek je ve vlastnictví města, jedná se o přenechání nájmu. Více informací u makléře.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej pozemku k bydlení, 500 m², Chbany

Prodej pozemku k bydlení, 500 m², Chbany

Vadkovice, Chbany

Prodej pozemku v osobním vlastnictví o výměře 500 m2 v žádané lokalitě obce Vadkovice u Nechranické přehrady. Na pozemku jsou již základy na stavbu chaty, stavební povolení vyřízeno, projekt je součástí prodeje, vodovodní přípojka je na pozemku, elektřina je zaplacena, bude do konce roku. Pozemek je ze 3 stran oplocen, vjezd a parkování na pozemku. Výhodné financování zajistíme.

469 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 11
Prodej, pozemek k bydlení, 46578 m2, Drmaly

Prodej, pozemek k bydlení, 46578 m2, Drmaly

Drmaly, Vysoká Pec

Nabízíme k prodeji 2 sousedící pozemky k bydlení o celkové výměře 46578 m2 v obci Vysoká Pec, okres Chomutov. Pozemky se nachází na okraji obce a v současné době jsou vedeny jako ovocný sad. Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace) jsou v dosahu pozemku. Příjezdová cesta je z obecní zpevněné komunikace. Podle platného územního plánu jsou pozemky určeny k výstavbě rodinných domů. K pozemku je uzavřena pachtovní smlouva s platností do 30.9.2020. Dobrá dopravní dostupnost, občanská vybavenost. Vhodné pro developerský projekt. Financování zajistíme. Doporučujeme.

495 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 dny 7
Prodej pozemku k bydlení, 5053 m², Výsluní - Volyně

Prodej pozemku k bydlení, 5053 m², Výsluní - Volyně

Výsluní

Hledáte klidné místo k odpočinku a relaxaci? Přesně takové nabízíme v kouzelné přírodě Krušných hor. Pozemek je situován v klidné části obce Volyně s přístupem po veřejné, nezpevněné komunikaci ve vlastnictví Města Výsluní a po veřejné, zpevněné komunikaci, která je ve vlastnictví Ústeckého kraje. Celková výměra činí 5053 m², z níž cca 3400 m² je dle platného územního plánu plocha zastavitelná, za účelem individuální rekreace. V katastru nemovitostí je pozemek veden jako trvalý travní porost. Zavedené inženýrské sítě - sítě elektronických komunikací společnosti CETIN a.s., možnost napojení na energetické zařízení v majetku společnosti ČEZ Distribuce, a.s.. V případě potřeby zajistíme financování. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Prodej pozemku k bydlení, 4422 m², Výsluní - Volyně

Prodej pozemku k bydlení, 4422 m², Výsluní - Volyně

Výsluní

Hledáte klidné místo k odpočinku a relaxaci? Přesně takové nabízíme v kouzelné přírodě Krušných hor. Pozemek je situován v klidné části obce Volyně s přístupem po veřejné, nezpevněné komunikaci ve vlastnictví Města Výsluní a po veřejné, zpevněné komunikaci, která je ve vlastnictví Ústeckého kraje. Celková výměra činí 4422 m², z níž 619 m² je dle platného územního plánu plocha zastavitelná, za účelem individuální rekreace. V katastru nemovitostí jsou parcely vedeny jako trvalý travní porost, zastavěná plocha a nádvoří a vodní plocha. Zavedené inženýrské sítě - sítě elektronických komunikací společnosti CETIN a.s., možnost napojení na energetické zařízení v majetku společnosti ČEZ Distribuce, a.s.. Pokud máte zájem o více informací k této nemovitosti, kontaktujte makléře. V případě potřeby zajistíme financování.

1 590 750 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej pozemku, 252 m², Výsluní - Volyně

Prodej pozemku, 252 m², Výsluní - Volyně

Volyně, Výsluní

Nabízíme k prodeji pozemek v katastrálním území Volyně u Výsluní, okres Chomutov. Celková výměra činí 252 m², dle katastru nemovitostí se jedná o zbořeniště a parcela je evidována jako stavební. V platném územním plánu je však pozemek veden jako plocha nezastavitelná - mimolesní vysoká a keřová zeleň. Přístup je zajištěn po nezpevněné komunikaci ve vlastnictví obce.

315 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej louky, 41758 m², Údlice

Prodej louky, 41758 m², Údlice

Údlice

Nabízíme prodej pozemků se studnou. Přes pozemky prochází biokoridor a proto je v současné době možné je využít například na chov dobytka a vše, co není spojené se stavbou pevných základů. Pokud by v budoucnu došlo ke změně územního plánu, lze využít i pro jiné účely - stavební parcely a jiné. Pozemky se nachází v obci na úpatí města Chomutov, která má autobusové spojení a příjezd po veřejné komunikaci.

1 272 740 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 týdny 3
Prodej ostatní, 30 076 m², Hrušovany

Prodej ostatní, 30 076 m², Hrušovany

Hrušovany, Hrušovany

Prodej pozemku o výměře 30.076 m2, určených jak pro výstavbu rodinných domů, tak i k výstavbě fotovoltaické elektrárny. Zastavitelná plocha pozemku je pouze ze dvou třetin, v jednom celku. Zbytek lze využít třeba jako zahrada nebo pastvina. Pozemek se nachází na okraji obce Hrušovany u Chomutova. V okolí se nachází rodinná zástavba. Inženýrské sítě nejsou na parcelu zavedeny, vše je dostupné v blízkosti za hranicí pozemku. V obci je též vybudovaná ČOV. Více informací získáte od makléře. S financováním vám rádi pomůžeme.

6 315 960 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 3
Prodej ostatní, 26875 m², Spořice

Prodej ostatní, 26875 m², Spořice

Spořice, Spořice

Nabízíme pozemek o rozloze 26 875 m2, který se skládá ze tří parcel. Parcela o rozloze 811 m2 je stavební. Veškeré sítě jsou na hraně pozemku. Celý pozemek je rovinatý. Financování zařídíme přes naše hypocentrum. Více informací u makléře.

4 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 5

Doporučené realitní kanceláře

-->