Pozemky na prodej Chomutov

Změnit zadání Počet inzerátů: 56
Prodej zahrady, 190 m², Útočiště, Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady, 190 m², Útočiště, Klášterec nad Ohří

Útočiště, Klášterec nad Ohří

Nabízíme Vám zahrádku s dřevěnou boudou v zahrádkářské kolonii v Klášterci nad Ohří. Tuto nemovitost ocení každý pěstitel či zahrádkář a obzvláště každý milovník klidu. Na pozemku rostou slívky, broskvoně, třešně, jabloň, kiwi, kanadské borůvky, rybíz. Je zde sezonní pitná voda, která je přivedena na pozemek, zároveň jsou tu i sudy na dešťovku. WC je suché. Elektřina na pozemku není. Více informací u makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastní hypocentrem.

560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 8329 m², Kadaň - Prunéřov

Prodej pozemku k bydlení, 8329 m², Kadaň - Prunéřov

Prunéřov, Kadaň

Pokud jste nároční na prostor a toužíte po soukromí, jistě oceníte tento rozlehlý pozemek na samotném okraji obce. Pozemek je rovinatý a vhodný nejen pro výstavbu rodinných domů, ale i ke komerčním, chovatelským nebo pěstitelským účelům. Vzhledem ke své velikosti je zde ideální místo třeba pro chov koní, menší farmu, apod. Veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace jsou vedeny na hranici pozemku, stačí jen vybudovat přípojky. V obci se nachází přírodní koupaliště s autokempem, jinak ostatní občanská vybavenost je dostupná v 8 km vzdálené Kadani. Na tuto nemovitost lze také nahlížet jako na výbornou investiční příležitost, více podrobností Vám sdělí makléř.

3 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 9
Prodej zahrady, 226 m², OV, Miřetice u Klášterce nad Ohří

Prodej zahrady, 226 m², OV, Miřetice u Klášterce nad Ohří

Miřetice u Klášterce nad Ohří, Klášterec nad Ohří

Zveme Vás na prohlídku oplocené zahrady o ploše 226 m2. Zahrada se nachází v Miřeticích v Klášterci nad Ohří, v zahrádkářské kolonii zvané Září. Na pozemku najdete obytnou, vybavenou chatku o výměře 9 m² a také dvě kůlny. Toaleta a pitná voda je řešena mimo pozemek a to ve společných prostorech zahrádkářské osady. Na pozemku se nachází přívod elektřiny a přívod vody užitkové. Zavolejte makléři a dohodněte si prohlídku s nabídkou financování. Budeme se na Vás těšit.

499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej pozemku, 252 m², Výsluní - Volyně

Prodej pozemku, 252 m², Výsluní - Volyně

Volyně, Výsluní

Nabízíme k prodeji pozemek v katastrálním území Volyně u Výsluní, okres Chomutov. Celková výměra činí 252 m², dle katastru nemovitostí se jedná o zbořeniště a parcela je evidována jako stavební. V platném územním plánu je však pozemek veden jako plocha nezastavitelná - mimolesní vysoká a keřová zeleň. Přístup je zajištěn po nezpevněné komunikaci ve vlastnictví obce.

315 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 3
Prodej zahrady, 644 m², Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady, 644 m², Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří

Prodej zahrady s patrovou zděnou chatou o celkové výměře 644 m2 v lokalitě Mikulovice u Klášterce nad Ohří. Chata je postavena z tvárnic, má sedlovou střechu, novou fasádu, v přízemí je vstupní chodba, kuchyňka, pokoj a WC, v patře je ložnice. Zaveden veřejný vodovod, elektřina 230 V, septik, vytápění krbovými kamny. Vedle chaty je pergola s posezením, venkovní krb, kůlna na nářadí, na zahradě jsou okrasné stromy a keře, vinná réva, ovocné stromy a jezírko, další část zahrady je užitková se skleníkem a záhonky. Parkování kousek od chaty. Zahrada je ihned k užívání, výhodné financování Vám zajistíme.

1 285 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 23
Prodej, pole, 91281 m2, Rokle

Prodej, pole, 91281 m2, Rokle

Rokle

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda, trvalý travní porost, ostatní plocha a zahrada o celkové výměře 91281 m2 v katastrálním území Rokle, okres Chomutov. Pozemky tvoří samostatné půdní bloky. Přístup po obecní nezpevněné a zpevněné komunikaci. BPEJ 10800, 12914, 12954, 12212, 41911, 42814, 42011, 42051, 42611. K pozemkům je sjednána pachtovní smlouva s platností do 31.12.2024. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

40 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 8
Prodej pole, 85385 m², Droužkovice

Prodej pole, 85385 m², Droužkovice

Droužkovice, Droužkovice

Prodej pozemku vedeného v katastrálním území Droužkovice, v okrese Chomutov. Jedná se o pozemek u dálnice, který je zapsán jako orná půda a je součástí velkého celku. K pozemku existuje pachtovní smlouva a pozemek je pravidelně obhospodařován. Bližší informace podá makléř.

7 620 611 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 1497 m², Vysoká Pec, ul. Pod Věží

Prodej pozemku k bydlení, 1497 m², Vysoká Pec, ul. Pod Věží

Vysoká Pec

Nabízíme k prodeji pozemek k bydlení o celkové rozloze 1497 m2 v obci Vysoká Pec, okres Chomutov. Pokud toužíte po bydlení na prahu Krušných hor, nadstandardních možnostech relaxace, s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst v pohodlné blízkosti, je tento pozemek přímo pro Vás. Pozemek se nachází na okraji obce a v současné době je veden jako ovocný sad. Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace) jsou na hranici pozemku, plyn je nedaleko s možností připojení. Příjezdová cesta je z obecní zpevněné komunikace. Financování Vám zajistíme vlastním hypocentrem. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 090 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 13
Prodej ostatní, 380 m², Jirkov, ul. Kostelní

Prodej ostatní, 380 m², Jirkov, ul. Kostelní

Jirkov

Prodej pozemku o celkové ploše 380 m2, na náměstí U Kostela v Jirkově, na kterém stojí 8 dřevěných prodejních stánků (2,5 x 4 m). Je sem přivedena voda, elektřina a kanalizace, plyn cca 1,5 m od pozemku. Pozemek je veden jako stavební parcela. Součástí je i parkoviště a dětské hřiště. Pro více informací volejte makléře.

1 090 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 9
Prodej ostatní, 4178 m², Vrskmaň

Prodej ostatní, 4178 m², Vrskmaň

Vrskmaň

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Vrskmaň, okres Chomutov, s překrásným výhledem na okolí a Krušné hory. Rovinatý a upravovaný pozemek Vás doslova dostane svým umístěním i okolím, jako celek má plochu 4178 m2, je zahrnut v územním plánu obce jako zastavitelná plocha. Tedy je zde možnost výstavby rodinných domů. Pozemek se momentálně nabízí bez inženýrských sítí, projekt inženýrských sítí je zaplacen a pozemek a pozemky v okolí budou zasíťovány na jaře tohoto roku, nyní již probíhají zemní práce a přípravy. Na pozemku se nacházejí ovocné i okrasné stromy a přírodní zdroj užitkové vody. Příjezd je po zpevněné komunikaci. Pozemek doporučujeme také na investici, je možnost ho rozdělit na čtyři a více samostatných parcel. Poloha pozemku nabízí výbornou dostupnost do Chomutova, Jirkova a Mostu. V případě veškerých dotazů kontaktujte makléře. Financování zajistí náš hypoteční specialista.

3 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 8

Doporučené realitní kanceláře

-->