Pozemky, Stavební pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 233
Prodej pozemku k bydlení, 6044 m², Velemín - Oparno

Prodej pozemku k bydlení, 6044 m², Velemín - Oparno

Oparno, Velemín

Chcete bydlet v klidné obci? Sníte o pozemku, který je prostorný? Pak právě pro Vás máme v nabídce soubor tří pozemků určených k výstavbě rodinných domů, dle územně-plánovací informace jsou taktéž přípustné stavby místní správy nebo občanské vybavenosti. Další variantou využití je investiční příležitost vzhledem k velikosti a možnosti rozdělení. Inženýrské sítě jsou v obci, kromě kanalizace. Výhodou je velmi dobrá dostupnost na dálnici D8. Žádost o vyjádření CHKO byla podána. Zavolejte si makléři a domluvte si prohlídku. Váš tým M&M Reality

725 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 5
Prodej pozemku k bydlení, 1551 m², Libčeves

Prodej pozemku k bydlení, 1551 m², Libčeves

Lahovice, Libčeves

Prodej rovinatého pozemku o výměře 1.551 m2 pro výstavbu rodinného domku, který se nachází v malé obci Lahovice u Libčevsi, cca 15 km od obce Most, cca 15 km od Loun a cca 15 km od Lovosic. Pozemky v této lokalitě jsou z hlediska Územního plánu obce schváleny pro bytovou výstavbu. Z pozemku je krásný výhled na České středohoří. V blízkosti jsou rybníky, lesy, louky, zahrady a potok. Inženýrské jsou sítě na okraji pozemku - voda, elektro. Na pozemek je příjezd z obecní komunikace, silnice III. třídy. S financováním Vám pomůže naše Hypoteční centrum.

765 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 15
Prodej pozemku k bydlení, 1420 m², Libčeves

Prodej pozemku k bydlení, 1420 m², Libčeves

Lahovice, Libčeves

Prodej rovinatého pozemku o výměře 1.420 m2 pro výstavbu rodinného domku, který se nachází v malé obci Lahovice u Libčevsi, cca 15 km od obce Most, cca 15 km od Loun a cca 15 km od Lovosic. Pozemky v této lokalitě jsou z hlediska Územního plánu obce schváleny pro bytovou výstavbu. Z pozemku je krásný výhled na České středohoří. V blízkosti jsou rybníky, lesy, louky, zahrady a potok. Inženýrské jsou sítě na okraji pozemku - voda, elektro. Na pozemek je příjezd z obecní komunikace, silnice III. třídy. S financováním Vám pomůže naše Hypoteční centrum.

765 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 15
Prodej, pozemek k bydlení, Vchynice

Prodej, pozemek k bydlení, Vchynice

Vchynice

Chcete stavět? Hledáte klidnou lokalitu s dobrou dostupností? Pak právě pro Vás máme pozemek v obci Vchynice, který nabízí prostor a možnost realizace novostavby dle územního plánu. Inženýrské sítě, voda, kanalizace, elektřina je možno v obci napojit. Lze výstavbu rodinného domu s max. 2 podlažími a podkrovím nebo také zařízení plochy občanské vybavenosti a drobné výroby slučitelné s bydlením. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Lovosice, u kterého je dostupná dálnice D8 směr Praha, Drážďany. V případě dotazů se neváhejte obrátit na makléře.

1 640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 7
Prodej pozemku k bydlení, 1557 m², Ústí nad Labem-Hostovice

Prodej pozemku k bydlení, 1557 m², Ústí nad Labem-Hostovice

Hostovice, Ústí nad Labem

Klidná lokalita nedaleko centra města - to je námi nabízený stavební pozemek s domem o celkové rozloze 1557 m2 v Hostovicích. Elektřina, voda, kanalizace zavedeny. Dům je vytápěn elektrickým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V přízemí domu se nachází technické místnosti - dílna a v prvním patře byt 3+1 s koupelnou a WC. Podkroví je nyní využíváno jako půda. Střecha je sedlová - nová - betonové tašky. Okna jsou v 1. patře plastová v přízemí dřevěná. Dům má prvky prvorepublikové vily. Již z fotografií je patrné, že je nutná rekonstrukce, což je výhoda zrekonstruovat si dům dle vašich potřeb a představ tak, aby se vám příjemně bydlelo, nebo dům zbourat a vystavět si dům nový. Na zahradě je možnost vybudování si bazénu, venkovního posezení, zahradního jezírka, kde budete relaxovat. Úžasná je poloha pozemku, kde je po celý den sluneční svit. S financováním koupě a rekonstrukce vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 9
Prodej pozemku k bydlení, 10531 m², Ústí nad Labem

Prodej pozemku k bydlení, 10531 m², Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

Nabízíme ke koupi pozemek o celkové výměře 10 531 m2 v části obce Ústí nad Labem - Habrovice. Dle územního plánu je pozemek určený k výstavbě rodinných domů. Přístup na pozemek je z veřejné komunikace a následně přes parcely č. 279/10 a 279/5 které jsou také součástí prodeje. Pozemek má vlastní studnu, zbylé inženýrské sítě jsou na hranici pozemku.Pozemek je vhodný i jako dlouhodobá investice. Lokalita je klidná ale zároveň v dojezdové vzdálenost 7,2 km do centra Ústí nad Labem.V případě zájmu zajistíme optimální financování. Pro více informací volejte makléře.

6 081 652 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 9
Prodej pozemku k bydlení, 2233 m², Nové Kopisty,Terezín

Prodej pozemku k bydlení, 2233 m², Nové Kopisty,Terezín

Terezín

Prodej pozemku k bydlení v klidné části obce Nové Kopisty. Plocha pozemků je 2233 m2. Skládá se z pozemku 336/2 s výměrou 1937 m2 a 336/4 s výměrou 296 m2 . Dle územního plánu města Terezín je určen k výstavbě rodinného domu. V těsné blízkosti tu jsou domy typu bungalov. Druhý pozemek 336/4 slouží jako přístupová cesta. Inženýrské sítě vedou v okrajové části silnice. Město Terezín leží 3 km od své městské části Nové Kopisty. Litoměřice jsou vzdálené 5 km, Lovosice 7 km a Roudnice nad Labem 25 km. V blízkosti je nájezd na dálnici D8 směr Praha, Ústí nad Labem a Drážďany. Zajímavostí je město Terezín, které má status městské památkové rezervace, své významné stavby postupně obnovuje a je dlouhodobě nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Ústeckém kraji. Pro bližší informace kontaktujte svou realitní makléřku.

1 605 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 11
Prodej, pozemky, 7876 m², Srbská Kamenice, okr. Děčín

Prodej, pozemky, 7876 m², Srbská Kamenice, okr. Děčín

Srbská Kamenice, Srbská Kamenice

Nabízíme pozemky o celkové výměře 7876 m2 na okraji obce Srbská Kamenice, na hlavní trase Děčín - Jetřichovice. Dva z celkem šesti (prodává se jako celek) pozemků (585 m2) se nachází v zastavěném území, kde lze umisťovat stavby pro bydlení, pro rodinnou rekreaci, stavby občanského vybavení souvisejícího a slučitelného s bydlením a rekreací. Na jednom z těchto pozemků je torzo vyhořelého rekreačního objektu. Hranici pozemků z jedné strany tvoří řeka Kamenice, což jistě ocení ti, co mají rádi vodu. Na své si přijdou i milovníci krásné přírody, která je všude kolem. A jen cca 250 m od pozemků je via ferrata Kavárnička (zabezpečená horolezecká trasa vysoká dvanáct metrů, určena především začátečníkům, dětem či jako tréninková stěna).

2 150 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 dny 16
Prodej pozemku k bydlení, 1329 m², Velké Březno

Prodej pozemku k bydlení, 1329 m², Velké Březno

Valtířov, Velké Březno

Uvažujete o koupi pozemku, kde si postavíte svůj dům? Možná vás zaujme naše nabídka jedné z posledních stavebních parcel ve staré části obce Valtířov – Velké Březno. Stavební pozemek o celkové rozloze 1329 m2, s příjezdovou cestou až k pozemku v osobním vlastnictví majitele, v klidném a příjemném prostředí s krásným výhledem do okolí, vám zajistí hezké a spokojené bydlení. Přípojky na elektřinu, vodu a kanalizaci jsou přímo na pozemku, včetně vlastní studny. V okolí jsou již postaveny rodinné domy. Veškerá občanská vybavenost je v dostupné blízkosti obce Velké Březno, kterou vám zajistí pravidelná a dostatečná dopravní obslužnost. Máme pro vás připravenu i možnost financování, jak koupě pozemku, tak i výstavby domu, které vám zajistí náš hypoteční specialista a navíc vám i bezplatně zřídíme zapojení energií po kolaudaci. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu licitace.

1 674 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 15
Prodej, pozemek k bydlení, 1365 m2, Tvršice

Prodej, pozemek k bydlení, 1365 m2, Tvršice

Tvršice, Staňkovice

Nabízíme k prodeji pozemek k bydlení o výměře 1365 m2 v obci Tvršice, okres Louny. Pozemek se nachází na okraji obce a v současné době je veden jako orná půda. Inženýrské sítě (voda, elektřina) jsou v dosahu pozemku. Příjezdová cesta je z obecní nezpevněné komunikace. Podle platného územního plánu je pozemek určen k smíšené venkovské výstavbě. K pozemku je uzavřena pachtovní smlouva. Dobrá dopravní dostupnost, občanská vybavenost. Vhodné i jako dlouhodobá investice. Financování zajistíme. Doporučujeme.

525 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 6

Doporučené realitní kanceláře

-->