Pozemky, Stavební pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 115
Prodej, pozemek, 1933 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 1933 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice, s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta k parcele je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. Zatím je možné koupit i jen polovinu pozemku, který je rozdělen na parcely o výměře 957 m² a 976 m². Pro více informací kontaktujte makléře. Financování zajistíme naším hypotečním centrem. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Při rychlém jednání možná výrazná sleva.

4 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 13
Prodej, pozemek, 976 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 976 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. K parcele je možné přikoupit sousední o velikosti 957 m². Na vedlejším pozemku právě probíhá výstavba rodinného domu. Pro více informací kontaktujte makléře. V rámci našich služeb Vám financování zajistí náš hypoteční a úvěrový specialista. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

2 149 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 11
Prodej, pozemek, 957 m², Chomutov - Údlice

Prodej, pozemek, 957 m², Chomutov - Údlice

Údlice

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Údlice s výhledem na okolní přírodu. V územním plánu obce je parcela vedena jako zastavitelná plocha, inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku, přístupová cesta je obecní, zpevněná. Momentálně připravujeme pro tento pozemek nabídku stavby rodinného domu na klíč. K parcele je možné přikoupit sousední o velikosti 976 m². Na vedlejším pozemku právě probíhá výstavba rodinného domu. Pro více informací kontaktujte makléře. V rámci našich služeb Vám financování zajistí náš hypoteční a úvěrový specialista. Na žádost zákazníka zpracujeme i znalecký posudek a přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

2 149 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 12
Prodej, stavební parcela, 815 m², Blšany, ul. Žatecká

Prodej, stavební parcela, 815 m², Blšany, ul. Žatecká

Blšany, Blšany

Prodej pozemku vhodného pro výstavbu o výměře 815 m2. Zastavěnost pozemku činí 240 m2 a je možné stavět jednopodlažní dům + podkroví. Kanalizaci je zapotřebí momentálně řešit čističkou odpadních vod. Elektřina a plyn je na hranici pozemku. Zdroj pitné vody bude tvořit veřejný vodovod. Pozemek je vyčištěný a připravený na výstavbu. Okolní příroda nabízí mnoho kulturních památek. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Pro další informace kontaktujte makléře. S financováním vám rádi poradíme.

896 500 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, stavební parcela, 764 m², Blšany

Prodej, stavební parcela, 764 m², Blšany

Blšany, Blšany

Prodej pozemku vhodného pro výstavbu o výměře 764 m2. Zastavěnost pozemku činí 230 m2 a je možné stavět jednopodlažní dům + podkroví. Kanalizaci je zapotřebí momentálně řešit čističkou odpadních vod. Elektřinu a plyn nalezneme na hranici pozemku. Zdroj pitné vody bude zajišťovat veřejný vodovod. Pozemek je upravený a připravený na výstavbu. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Pro další informace kontaktujte makléře. S financováním vám rádi poradíme.

840 400 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, stavební parcela, 912 m², Blšany

Prodej, stavební parcela, 912 m², Blšany

Blšany, Blšany

Prodej stavebního pozemku v obci Blšany o rozloze 912m2. Zastavěnost pozemku činí 270 m2 a je možné stavět jednopodlažní dům + podkroví. Elektřina a plyn je na hranici pozemku. Kanalizaci je nutné momentálně řešit čističkou odpadních vod. Zdroj pitné vody bude zajišťovat veřejný vodovod. U silnice bude obec budovat chodník s veřejnou kanalizací. Pozemek je celý vyčištěný a připravený na stavbu. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Pro další informace kontaktujte makléře. S financováním vám rádi poradíme.

1 003 200 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, rybník, Všechlapy u Libčevsi

Prodej, stavební pozemek, rybník, Všechlapy u Libčevsi

Všechlapy, Libčeves

V Českém středohoří, pod vrchem Kamýk v centru klidné obce Všechlapy. nabízíme k prodeji pozemek s rybníkem. Na pozemku jsou dvě budovy s říslem popisným určené k celkové rekonstrukci, či demolici, dle záměru nového majitele. Na pozemku o ploše 1900 m2 je vzrostlý ořech. Dále je zde rybník o ploše 270 m2, který lemují staleté vrby. Vstup do objektu vede přímo z poklidné návsi .Pozemek umožňuje rozsáhlý stavební rozvoj (přístavby i dalších budov, vytvoření chovného rybníku atd). Místo je ideální pro relaxační pobyty, ale např. i pro chov či pěstování. V okolí není žádná průmyslová výroba a krajina je bez ekologické zátěže.. Vzdálenost od Prahy je 80 km (v blízkosti dálnice D8).

499 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, stavební pozemek, 400 m2, Český Jířetín

Prodej, stavební pozemek, 400 m2, Český Jířetín

Český Jiřetín, Český Jiřetín

Vyjímečný pozemek 400 m2, v katastru obce Český Jiřetín na hřebeni Krušných hor v nadm. výšce 700 m.n.m. Pozemek je situován uprostřed svahu v těsném sousedství Ski areálu. Obec Český Jiřetín patří k nejmalebnějším zákoutím Krušných hor a je stále více vyhledávaným místem k celoroční rekreaci. Kromě sjezdovek a čtyř vleků lze využít běžkařské stopy Krušnohorské magistrály. V létě nabízí okolí nespočet příležitostí k pěší a cykloturistice, houbaření. V okolí množství zajímavostí: Flájská přehrada, Flájský plavební kanál, zámeček Lichtenwald, kostel Sv. Jana Křtitele. Přímo v obci hraniční přechod do SRN. Naše společnost Vám zajistí nejvýhodnější hypotéku a pojištění. Více informací v RK

550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební parcela, 373 m², Křešice

Prodej, stavební parcela, 373 m², Křešice

Křešice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 373 m2. Nachází se v poklidné vesnici Křešice u Litoměřic. Na hranici pozemku je plyn, kanalizace a elektrický proud 230 (220) V a též studna. S financováním Vám pomohou naši hypoteční specialisté.

800 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební parcela, 4188 m2, Bělušice u Mostu

Prodej, stavební parcela, 4188 m2, Bělušice u Mostu

Bělušice

Prodej pozemku o výměře 4188 m2 v obci Bělušice u Mostu. Na pozemku je dřevěná chata, ovocné stromy, okrasné keře, japonské topoly, zaveden veřejný vodovod a elektřina 220/380 V, celý pozemek je oplocen. V územním plánu je určen pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je možné rozděit na 2 části. Výhodné financování zajistíme.

1 075 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10

Doporučené realitní kanceláře

-->