Pozemky, Stavební pozemky na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 122
Prodej pozemku k bydlení, 1648 m², Ryjice

Prodej pozemku k bydlení, 1648 m², Ryjice

Ryjice, Ryjice

V případě, že hledáte místo vhodné ke stavbě rodinného bydlení v pěkné a klidné obci, podívejte se na nabídku pozemku v Ryjicích u Ústí nad Labem. Pozemek o celkové rozloze 1648 m2, se skládá ze dvou parcel, kterou jednu je možné k využití jako zahradu a druhý jako stavební parcelu po předložení stavebního povolení. Pozemek je vhodný pro bydlení se záměrem, vybudování menší farmy, k chovu domácího zvířectva, koní, ovcí a podobně, dle vlastního záměru. Inženýrské sítě, jako je voda, elektřina a kanalizace je k připojení pod příjezdovou cestou. V krátké dostupnosti se nachází zastávka MHD, nové dětské hřiště, obecní úřad, hospůdka s venkovním posezením. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké obci Neštěmice. Více informací se dozvíte na prohlídkovém dnu této nemovitosti. S financováním koupě a případné výstavby domu nebo rekreačního objektu vám pomůže náš hypoteční specialista, úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou.

1 060 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 15
Prodej pozemku k bydlení, 8329 m², Kadaň - Prunéřov

Prodej pozemku k bydlení, 8329 m², Kadaň - Prunéřov

Prunéřov, Kadaň

Pokud jste nároční na prostor a toužíte po soukromí, jistě oceníte tento rozlehlý pozemek na samotném okraji obce. Pozemek je rovinatý a vhodný nejen pro výstavbu rodinných domů, ale i ke komerčním, chovatelským nebo pěstitelským účelům. Vzhledem ke své velikosti je zde ideální místo třeba pro chov koní, menší farmu, apod. Veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace jsou vedeny na hranici pozemku, stačí jen vybudovat přípojky. V obci se nachází přírodní koupaliště s autokempem, jinak ostatní občanská vybavenost je dostupná v 8 km vzdálené Kadani. Na tuto nemovitost lze také nahlížet jako na výbornou investiční příležitost, více podrobností Vám sdělí makléř.

3 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 9
Prodej ostatní, 539 m², Prackovice nad Labem

Prodej ostatní, 539 m², Prackovice nad Labem

Prackovice nad Labem

Mnoho možností za skvělou cenu. Plánujete stavět dům a jste rádi blízko krásné řeky? Nabízíme vám příležitost si to splnit. Tento pozemek na cyklisticky frekventovaném místě v těsné blízkosti řeky nabízí nepřeberné množství možností. Je ideální na stavbu domu, rekreačního objektu pro vášnivé rybáře nebo rozvinutí podnikatelského záměru v podobě restaurace či bistra. Objekt o velikosti 66 m2 je vhodný například k uskladnění sezónních sportovních potřeb. Ale ani pozemek, na kterém stojí nelze podcenit, díky vetší frekvenci cyklistů a aut, by stálo za uvážení zde otevřít malý podnik, který hlavně v létě přiláká spoustu zákazníků. Za několik minut se autem či vlakem dostanete do města Lovosice nebo do okresního města Ústí nad Labem. V obci je veškeré občanské vybavení, zastávka vlaku a v nedalekých Malých Žernosekách i lodní přívoz. Pokud jste milovníci krásných výhledů, oblast českého středohoří si zamilujete a tento objekt s ním.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení v Žatci, 1985 m 2, ul. Staňkovická

Prodej pozemku k bydlení v Žatci, 1985 m 2, ul. Staňkovická

Žatec

Nabízíme k prodeji podíl 5/6 zahrady se zděnou chatou. Pozemek dle územního plánu lze využít také jako stavební parcelu. Součástí zahrady jsou ovocné a okrasné dřeviny, skleníky, suché WC. Do chaty je přiveden elektrický proud, jsou zde dvě obytné místnosti. V druhé části je kuchyň se sprchovým koutem, voda přivedena ze studny.

2 009 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 15
Prodej pozemku k bydlení, 2360 m², Kvítkov u Modlan

Prodej pozemku k bydlení, 2360 m², Kvítkov u Modlan

Kvítkov, Modlany

Hledáte stále vhodný stavební pozemek pro váš dům - podívejte se na naši nabídku pozemku o celkové rozloze 2360 m2, který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Kvítkov u Modlan. V blízkosti se již staví rodinné domy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Jedná se o strategicky položený pozemek s dobrou dostupností do blízkých měst, jako je Ústí nad Labem, Teplice, 2 minuty je nájezd na dálnici D8. A pokud by se vám zdál do budoucna tento pozemek veliký, je možné ho nechat rozdělit a část pozemku prodat. V případě, že se rozhodnete pozemek si pořídit, můžeme vám pomoci s jeho financováním a pokud se rozhodnete rovnou pro stavbu rodinného domu, pomůžeme i s tímto financováním.

1 099 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej, pozemek k bydlení, Vchynice

Prodej, pozemek k bydlení, Vchynice

Vchynice

Chcete stavět? Hledáte klidnou lokalitu s dobrou dostupností? Pak právě pro Vás máme pozemek v obci Vchynice, který nabízí prostor a možnost realizace novostavby dle územního plánu. Inženýrské sítě, voda, kanalizace, elektřina je možno v obci napojit. Lze výstavbu rodinného domu s max. 2 podlažími a podkrovím nebo také zařízení plochy občanské vybavenosti a drobné výroby slučitelné s bydlením. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Lovosice, u kterého je dostupná dálnice D8 směr Praha, Drážďany. V případě dotazů se neváhejte obrátit na makléře.

1 640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 3487 m², Horní Habartice

Prodej pozemku k bydlení, 3487 m², Horní Habartice

Horní Habartice, Horní Habartice

Hledáte pozemek pro výstavbu svého vysněného rodinného domu? V tom případě pro vás máme jedinečnou nabídku pozemku, který Vám tento sen splní. Pozemek o celkové ploše 3487 m2 se nachází v malebné obci Horní Habartice, je tvořený ze 2 parcel a dle platného územního plánu spadá pozemek do zastavitelné oblasti. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu venkovského typu nebo výstavbu individuální rekreace. Doporučují se střechy sedlové nebo výjimečně valbové o spádu vyšším než 32°. Maximální výška domu jsou dvě podlaží a využité podkroví. Zastavitelná plocha pozemku je maximálně 25%. Vyznačení pozemku je pouze orientační. Přístup na pozemek je z obecní komunikace. V okolí je krásná krajina, rybníky, lesy, skály. V případě zájmu zajistíme i následnou výstavbu rodinného domu. S financováním vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté. Více informací v RK.

1 717 046 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 2411 m², Bystřany

Prodej pozemku k bydlení, 2411 m², Bystřany

Bystřany

Pozemek o celkové výměře 2411 m² se nachází v převáženě rovinatém a částečně mírně svažitém terénu. Je situován při kraji lesa na konci obce. Dle platného územního plánu je parcela zastavitelná s funkčním využitím plochy čistě obytné území, sloužící především k bydlení. Příjezd je zajištěn po obecní nezpevněné komunikaci. Inženýrské sítě prozatím nejsou zavedeny, nicméně poblíž se plánuje výstavba rodinných domů, čehož lze využít a napojit se spolu s nimi. Dopravní dostupnost je kromě příjezdu osobním automobilem zabezpečena autobusem a vlakem. Obě zastávky jsou vzdáleny 20 minut pěšky od pozemku. Obec Bystřany má pestrou historii, kulturní památky, plnou občanskou vybavenost, umožňuje i sportovní vyžití, pěší i cyklistické turistické výlety. Vše, co by zde scházelo, najdeme v nedalekém lázeňském městě Teplice. Pozemek je vhodný pro náročného klienta, který pro své bydlení hledá klidné prostředí, krásné okolí a soukromí. Financování zajistíme, Vaše dotazy zodpovíme. Stačí jen zavolat.

624 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej pozemku, 252 m², Výsluní - Volyně

Prodej pozemku, 252 m², Výsluní - Volyně

Volyně, Výsluní

Nabízíme k prodeji pozemek v katastrálním území Volyně u Výsluní, okres Chomutov. Celková výměra činí 252 m², dle katastru nemovitostí se jedná o zbořeniště a parcela je evidována jako stavební. V platném územním plánu je však pozemek veden jako plocha nezastavitelná - mimolesní vysoká a keřová zeleň. Přístup je zajištěn po nezpevněné komunikaci ve vlastnictví obce.

315 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 1468 m², Libčeves

Prodej pozemku k bydlení, 1468 m², Libčeves

Lahovice, Libčeves

Prodej rovinatého pozemku o výměře 1.468 m2 pro výstavbu rodinného domku, který se nachází v malé obci Lahovice u Libčevsi, cca 15 km od obce Most, cca 15 km od Loun a cca 15 km od Lovosic. Pozemky v této lokalitě jsou z hlediska Územního plánu obce schváleny pro bytovou výstavbu. Z pozemku je krásný výhled na České středohoří. V blízkosti jsou rybníky, lesy, louky, zahrady a potok. Inženýrské jsou sítě na okraji pozemku - voda, elektro. Na pozemek je příjezd z obecní komunikace, silnice III. třídy. S financováním Vám pomůže naše Hypoteční centrum.

850 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 12

Doporučené realitní kanceláře

-->