Ostatní na prodej, Most

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej garáže v Braňanech 26 m2

Prodej garáže v Braňanech 26 m2

Braňany, Braňany

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví, v klidné části obce Braňany. Výměra garáže je 26 m2 a je určena pro osobní nebo SUV vozidla. Není zde zavedena elektřina. Příjezd ke garáži je obecní pozemek. Podlaha je betonová, stěny štukové a strop dřevěný s lepenkou. V případě zájmu volejte makléře, nebo si domluvte prohlídku.

140 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej garáže, 44 m², Louka u Litvínova, ul. Ruských zajatců

Prodej garáže, 44 m², Louka u Litvínova, ul. Ruských zajatců

Louka u Litvínova, Louka u Litvínova

Prodej garáže o dispozici 44 m2 v blízkosti centra obce Louka u Litvínova. Garáž je ve výstavbě, předpokládané dokončení je 03/2021. Lze dimenzovat na velký hever. Garáž je možné využívat též jako dílnu, servis. Je zateplená, výška vrat je 280 cm a výška stropů 350 cm. Možné přivést elektřinu. Možnost rozdělit na dvě nadstandartní garáže. Pro více informací kontaktujte makléře.

495 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 5 měsíci 3
Prodej garáže v Mostě, ul. Pionýrů

Prodej garáže v Mostě, ul. Pionýrů

Most

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví o velikosti 18 m2, s možností zavést elektřinu, vhodná k parkování jednoho osobního automobilu, či skladování atd. Garáž má betonovou podlahu, na níž je položeno PVC, vstupní dřevěná dvoukřídlá vrata. Garáž je v zachovalém stavu, jedná se o spodní patro dvoupatrové garáže. Každá má vlastní vjezd z jiné ulice, garáž je oddělená, na vrchní garáži, která není součástí prodeje, byla nedávno měněna střešní krytina. Předmětná garáž je tedy taktéž suchá. Více informací u makléře. Doporučujeme osobní prohlídku. Rádi Vám v případě zájmu zajistíme vhodné financování. Nedaleko hlídané parkoviště městské policie (Cipro). Volná ihned. Dobrý stav. Dobrá dostupnost.

375 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 25

Doporučené realitní kanceláře

-->