M & M reality holding a. s.

Praha, Krakovská 9
M & M reality holding a. s.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Nemovitosti: 1484

WEB: www.mmreality.cz

E-mail: info@mmreality.cz

Tel.: 800 100 446

Nabídka realitní kanceláře

Prodej pozemku k bydlení, 4076 m², Ústí nad Labem, Střekov

Prodej pozemku k bydlení, 4076 m², Ústí nad Labem, Střekov

Střekov, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji lukrativní pozemky o celkové rozloze 4 076 m2 v lokalitě Střekov v Ústí nad Labem. Pozemky se nachází v zalesněné části pod Střekovskou vyhlídkou a je z nich nádherný výhled do okolí. Dva pozemky, jsou v zastavitelných plochách, je zde možnost postavit rodinný dům. Na pozemku je elektrická a vodovodní přípojka. Další část pozemku může být využita například jako zahrada, sad, pastvina. Lokalita je klidná, v blízkosti se nachází rodinné domy a veškerá občanská vybavenost. Pozemek je téměř celý obklopen stromy, působí odděleně od obydlené části. Na pozemku se nachází pozůstatky rodinného domu s číslem popisným. Pro další informace volejte makléře.

3 377 500 Kč

Stav: Dobrý

před 51 min. 7
Prodej pozemků, 9208 m², Modlany

Prodej pozemků, 9208 m², Modlany

Modlany

Nabízíme Vám pozemky o celkové výměře 9208 m2 na okraji obce Modlany v těsné blízkosti jezera Kateřina. Pozemky jsou vedeny na katastru jako ostatní plocha, komunikace a zeleň. Tím se nabízí široké možnosti využití. Pozemky protéká potok. Polovina pozemku je oplocena, jsou na ní 4 ohrady pro zvířata a kurník. Vzdálenost pozemků od samotného jezera je 20 metrů. Využití může být vhodné pro rybáře, zemědělce, chovatele. Prohlídka možná po předchozí dohodě.

990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 54 min. 11
Prodej chalupy, 360 m², Krupka, Horní Krupka

Prodej chalupy, 360 m², Krupka, Horní Krupka

Horní Krupka, Krupka

Nabízíme prodej rekreační chaty s pozemky o celkové rozloze 360 m2 v obci Krupka, části obce Horní Krupka. Chata je umístěna 2 km od výstupní stanice lanovky Komáří vížka, 3 km od ski areálu Komáří Vížka s nádhernými výhledy do údolí i celého okolí. Chata bude vyžadovat rekonstrukci, přesto je okamžitě obyvatelná, s přivedenou vodou, elektřinou. Je vhodná jak pro rodinu, tak na investici. Objekt mohou obývat i dvě rodiny nezávisle na sobě. Máme zde dva vchody do shodných samostatných jednotek. V přízemí každé jednotky se nachází prostorný pokoj s kuchyňským koutem, krbovými kamny, sporákem na propanbutanovou bombu, v podkroví pokoj na spaní s balkonem. U chaty je kolna s dílnou a suché WC. Pro milovníky lyžování je zde dále 9 km vzdálený SKI klub Telnice a 22 km na Bouřňák. Nechybí ani běžecké trasy. Od jara do podzimu turistika, cyklostezky, dále houbaření a v okolí jsou i golfová hřiště. Doporučujeme prohlídku. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování.

1 495 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 54 min. 21
Prodej rodinného domu, 370 m², OV, Chomutov, ul. Železniční

Prodej rodinného domu, 370 m², OV, Chomutov, ul. Železniční

Chomutov, Chomutov

Je Vaším snem vlastní dům se zahradou v klidné lokalitě Chomutova? Pak právě pro Vás máme přichystaný rodinný dům v ulici Železniční. Nemovitost je vhodná i pro podnikatelský záměr, jelikož k nemovitosti náleží prostorná dílna. Rodinný dům je navržen dvou-generačně. V přízemí naleznete bytovou jednotku o velikosti 2+1 a v prvním patře se nachází bytová jednotka o velikosti 4+1. V podkroví rodinného domu se dají vybudovat další pokoje. Odpočinek a relaxaci si budete moci užít na prostorné zahradě. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

4 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 55 min. 22
Prodej pozemku k bydlení, 815 m², Heřmanov-Blankartice

Prodej pozemku k bydlení, 815 m², Heřmanov-Blankartice

Blankartice, Heřmanov

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 815 m2 na okraji obce Heřmanov - Blankartice. Na jedné z parcel je ještě zbytek původní stavby, takže ji lze využít pro novou výstavbu a zároveň využít materiál (pískovec, kámen). Státní pozemkový úřad provádí změnu uspořádání (scelení) pozemků, aby se zajistil lepší přístup a jejich využití (viz zákres). Po změně budou mít pozemky výměru 848 m2, z čehož zastavěná plocha a nádvoří bude činit 80 m2. Skrz pozemky také protéká Dolský potok, tedy ideální místo pro rekreační využití. Pozemky leží v zastavěném území obce, 12 km do Benešova nad Ploučnicí, 7 km do Verneřic.

390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 60 min. 16
Prodej skladu, 5130 m², Libotenice

Prodej skladu, 5130 m², Libotenice

Libotenice, Libotenice

Nabízíme k prodeji skladovací, případně výrobní halu o zastavěné ploše 1394 m2 v blízkosti dálnice D8. Objekt se skládá ze dvou propojených hal, jedna je vybavena regálovým systémem. Elektřina 230 V a 400 V je zavedena a plně funkční v části haly s regálovým systémem. Voda a kanalizace je v obci Libotenice a je možné připojení. Plyn je z důvodu bezpečnosti odpojen a je možné znovu připojit. K objektu náleží okolní pozemky o výměře 3736 m2. Celý areál je oplocen s možností vjezdu vlastní branou pro osobní i kamionovou dopravu. Objekt je hlídán bezpečnostní službou. Pro více informací a prohlídky volejte makléře.

9 503 400 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 18
Prodej rodinného domu, 415 m², Děčín

Prodej rodinného domu, 415 m², Děčín

Děčín

Nabízíme prodej domu s pozemkem o celkové rozloze 648 m2 v městě Děčín – Křešice. Dům lze využít pro rodinné bydlení s možností podnikání (např.: autodílna, pronájem skladovacích prostor aj. ). V obytných místnostech jsou plastová okna s dvojsklem, v podkrovním pokoji jsou dřevěná střešní okna. Nově rozvedené topení, vytápění na propan, vlastní nádrž na pozemku (úsporné vytápění). Přední část domu je zateplena. Přistavěná část kolaudována v roce 2019 je postavena z dostatečně silných porothermových cihel. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu s variabilitou možností využití. V případě zájmu pro Vás zajistíme výhodné financování. Pro další informace volejte makléře.

5 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 25
Prodej, rodinný dům, 300 m², Teplice, ul. Jugoslávská

Prodej, rodinný dům, 300 m², Teplice, ul. Jugoslávská

Teplice

Hledáte bydlení v lukrativní vilové části nebo investici do budoucna? Podívejte se na naší nabídku dvougenerační vily v Teplicích, ul. Jugoslávská. V domě je možno vybudovat 3 bytové jednotky o velikosti 3+1. Aktuálně jsou v domě dvě plně funkční bytové jednotky, garáž s parkovacím stáním, kompletně oplocená zahrada pro posezení s rodinou a přáteli. Dům je napojený na všechny sítě - vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. V prvním a druhém podlaží jsou byty s dispozicí 3+1 s balkonem s krásným výhledem do okolí. Z podkroví je možnost vybudovat další bytovou jednotku o velikosti 3+1. Byty mají vlastní sociální zařízení a bojlery na ohřev teplé vody. Vytápění domu zajišťují prozatím krbová kamna. Blízká dostupnost MHD, do centra města cca 5 min. V blízkosti je škola, školka, dětské hřiště, obchody, pošta, lékař a veškerá občanská vybavenost. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

5 999 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před hodinou 16
Prodej chalupy, 530 m², Třebušín

Prodej chalupy, 530 m², Třebušín

Třebušín

Nabízíme k prodeji chalupu v Třebušíně na Litoměřicku, podlahová plocha 530 m2. V přízemí je potravinářská výrobna - 200 m2, ve II. NP byt 5+1 o výměře 200 m2. Dále je ve II.NP sál o ploše130 m2 (v domě býval dříve hostinec), lze po rekonstrukci využít i na byty. Pozemek má celkem 1.194 m2 a je na něm také stodola a hospodářský objekt. Obec Třebušín leží v nádherném prostředí Českého středohoří pod hradem Kalich, v obci je základní infrastruktura (školka, soukromá škola, obchody, restaurace). Litoměřice 12 km, Úštěk 14 km, okolí je vhodné k turistice jak pěší tak na kolech, houbařská oblast, rekreace - koupání. Veškeré další informace vám poskytne náš makléř.

3 449 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 11
Prodej rodinného domu, 530 m², Třebušín

Prodej rodinného domu, 530 m², Třebušín

Třebušín

Nabízíme k prodeji RD v Třebušíně na Litoměřicku, podlahová plocha 530 m2. V přízemí je potravinářská výrobna - 200 m2, ve II. NP byt 5+1 o výměře 200 m2. Dále je ve II.NP sál o ploše130 m2 (v domě býval dříve hostinec), lze po rekonstrukci využít i na byty. Pozemek má celkem 1.194 m2 a je na něm také stodola a hospodářský objekt. Obec Třebušín leží v nádherném prostředí Českého středohoří pod hradem Kalich, v obci je základní infrastruktura (školka, soukromá škola, obchody, restaurace). Litoměřice 12 km, Úštěk 14 km, okolí je vhodné k turistice jak pěší tak na kolech, houbařská oblast, rekreace - koupání. Veškeré další informace vám poskytne náš makléř.

3 449 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 11
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V ÚSTECKÉM KRAJI

byty k pronájmu v Ústí | kanceláře v Plzni
rodinné domy na prodej Domažlice | stavební pozemky Klatovy | chalupy v Rokycanech

-->