Domy, rodinné domy na prodej, Teplice

Změnit zadání Počet inzerátů: 16
Prodej, rodinný dům 4+1, 245 m2, Bílina, ul. Litoměřická

Prodej, rodinný dům 4+1, 245 m2, Bílina, ul. Litoměřická

Teplické Předměstí, Bílina

Nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům po rekonstrukci vhodný pro rodinu. Dům má dva samostatné vchody - do prvního patra domu je přístup pouze venkovním schodištěm.V přízemí se nachází předsíň, prostorná kuchyně s rohovou kuchyňskou linkou do tvaru L, koupelna s velkou rohovou vanou a keramickým obkladem. V prvním patře, na které se vchází venkovním schodištěm se nachází dva menší dětské pokoje, ložnice, obývací pokoj, sprchový kout a WC. Součástí domu je i podkroví určené k rekonstrukci. K domu náleží zahrada za domem a menší předzahrádka. Parkování je možné hned u domu.Veškerá občanská vybavenost je v blízké vzdálenosti od domu. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte makléře.

1 349 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 22
Prodej, rodinný dům, 205 m², Dubí, ul. Mírová

Prodej, rodinný dům, 205 m², Dubí, ul. Mírová

Mstišov, Dubí

Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný patrový dům 5+1 Dubí u Teplic - Mstišov o zastavěné ploše 188 m2 s garáží pro jeden automobil o ploše 17 m2 a předzahrádkou, osazenou zámkovou dlažbou. Veškeré inženýrské sítě (elektro, voda, kanalizace, plyn, internet) jsou zavedeny. Dům je zateplený, s plastovými okny a vchodovými dveřmi. Střecha domu je kryta živičným šindelem, garáž má na střeše asfaltovou lepenku. Dům je vytápěn kotlem ústředního topení na tuhá paliva, Přípojku plynu lze využít ke změně vytápění s možným získáním kotlíkové dotace. Nedaleká stanice MHD Teplice s krátkou dojezdovou vzdáleností do centra okresního města, blízkost vodní plochy jezera a přístupné obory lesní zvěře násobí užitnou hodnotu dané lokality. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4 %. V případě financování koupě a případného dokončení rekonstrukce vám pomůže náš hypoteční makléř, úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Bezplatně vám převedeme veškeré energie.

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, rodinný dům, 276 m2, Moldava

Prodej, rodinný dům, 276 m2, Moldava

Moldava, Moldava

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v Moldavě v Krušných horách. Dům má 3 podlaží, přízemí je technické (sauna, garáž s dílnou, skladové místnosti). V každém dalším patře jsou bytové jednotky se sociálním zařízením a kuchyněmi. Vaří se na sporácích na propanbutan. Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, ohřev teplé vody elektrickými bojlery. Dům je postaven v nádherné přírodě Krušných hor, jsou zde tratě na lyžování, na turistiku a pod. Lze ho využívat k trvalému bydlení i jako chalupu.

2 310 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 18
Prodej, rodinný dům, Dubí, ul. Vančurova

Prodej, rodinný dům, Dubí, ul. Vančurova

Dubí

Prodej rodinného domu se zahradou o celkové rozloze 927 m2, zastavěné ploše 153 m2 se zachovalými původními prvky, stylovým obložením z prvorepublikového období v lázeňské odpočinkové zóně města Dubí u Teplic. V každém podlaží domu je jedna bytová jednotka 4+1 s možností adaptace suterénu, který býval v minulosti bytem. Zahrada s ovocnými stromy o ploše 774 m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí z jedné poloviny má nová plastová okna. Vytápění je kotlem na tuhá paliva Dakon nebo kotlem na plyn Protherm. Nové radiátory ústředního topení jsou instalovány v celé budově. Okolo domu je provedena drenážní úprava, kanalizace vede do septiku a přepadem do veřejné kanalizace. Elektřina 230/400 V, voda z vodovodního řadu. Veškerá infrastruktura je ve městě Dubí, dojezdová vzdálenost do Teplic prostřednictvím MHD je několik minut. S financováním koupě a případné rekonstrukce vám pomůže hypoteční makléř pobočky.

3 100 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 11 hod. 19
Prodej, rodinný dům, 359 m2, Krupka, ul. Mlýnská

Prodej, rodinný dům, 359 m2, Krupka, ul. Mlýnská

Krupka

Prodej rodinného domu po celkové rekonstrukci, přímo pod hradem Krupka. Dům lze rozdělit na tři samostatné bytové jednotky. Součástí prodeje je i zařízení. V přízemí se nachází studna s užitkovou vodou a přepadem. Za domem posezení s dostatkem soukromí a svažitá zahrada. Dům stojí v klidné vedlejší ulici. V blízkosti Krupky, rozkládající se na úpatí Krušných hor jsou běžkařské, cyklistické a turistické tratě a nejdelší lanová dráha ve střední Evropě: Krupka - Komáří vížka. S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté. Zajistíme převod energii. Více informací u makléře.

3 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 31
Prodej, rodinný dům, 1047 m2, Košťany, ul. Zátiší

Prodej, rodinný dům, 1047 m2, Košťany, ul. Zátiší

Střelná, Košťany

Hledáte dům s velkým pozemkem nedaleko Teplic? Nabízíme jeden, který prošel v roce 2012 rekonstrukcí a nachází se v klidné části obce. Obývací prostor se skládá ze dvou podlaží. V přízemí nalezneme chodbu spojující jak sociální zázemí s komorou a zádveřím, tak prostorný obývací pokoj a kuchyni. Po schodech se dostaneme do patra, kde nalezneme další dva pokoje, z nichž jeden má vstup na zajímavě řešenou terasu. Dále je dům podsklepený a disponuje půdním prostorem, který je možno využít na další místnost. Na pozemku, kromě garáže nalezneme pergolu s grilem a udírnou, skleník a kolnu na nářadí. Na zahradě ovocné stromy a část vhodnou pro relaxaci. Pro více informací, nebo prohlídku neváhejte kontaktovat našeho makléře. Financování rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií je samozřejmostí.

3 381 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 14
Prodej, prvorepubliková vila (RD), Dubí v Krušných horách

Prodej, prvorepubliková vila (RD), Dubí v Krušných horách

Dubí

Nabízíme prvorepublikový dům v klidné části města, v blízkosti lázní Dubí. Dům je připraven k rekonstrukci, první patro 2 x 3+1, druhé patro 2 x 3+1, možnost v suterénu domu vybudovat 2 x 2+1, v půdním prostoru možnost 2 x 3+1 mezonetové byty nebo použít rekonstrukci pro nadstandardní bydlení pro dvě rodiny. . Provedena výměna oken a vstupních dveří. Bližší informace v RK, s financováním pomůžeme.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 15
Prodej, rodinný dům, Teplice - Sobědruhy

Prodej, rodinný dům, Teplice - Sobědruhy

Sobědruhy, Teplice

Prodej rodinného domu se čtyřmi bytovými jednotkami v lokalitě Teplice - Sobědruhy, ul. Důlní. Dům je rozdělen na dvě části se samostatným vchodem, v každé jsou dva prostorné byty 3+1 s podlahovou plochou 125 m2. Každý byt má samostatný elektroměr. Objekt je delší dobu neobývaný, je třeba počítat s investicí. Dům je vhodný k bydlení s možností pronájmu bytů a také jako sídlo firmy. V případě, že se rozhodnete ke koupi, zajistíme vám financování kupní ceny a i financování případné rekonstrukce. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

3 500 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

před 4 měsíci 21
Prodej, rodinný dům, 904 m2, Rtyně nad Bílinou

Prodej, rodinný dům, 904 m2, Rtyně nad Bílinou

Rtyně nad Bílinou

Řešíteli bydlení a láká vás rodinný život mimo město, pak se podívejte na nabídku developerského projektu novostavby pasivního rodinného domu 4+kk, ploše 97,8 m2 s pozemkem o výměře 904 m2, včetně příjezdové cesty o výměře 270 m2 na okraji obce Rtyně nad Bílinou, která je vzdálená 11 km od města Teplice v Čechách a 15 km od města Ústí nad Labem. Cena domu a pozemku je včetně IS (kanalizace, vodovod, elektropřípojka, zpevněná komunikace), tepelného čerpadla vzduch/voda s podlahovým vytápěním, základní sanitou v koupelně a WC, dlažbou, podlah v celém domě, projektové dokumentace na dům, samotné výstavby domu, trojskel s šestikomorovým profilem, venkovní tepelnou izolacií 25cm, DPH 15%. změna vnitřních dispozic dle přání klienta. Nemovitost má velmi nízké provozní náklady za vytápění a elektřinu. Nabízená nemovitost splňuje podmínky pro udělení z programu Nová Zelená úsporám do výše, kterou vám sdělí makléř. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

4 026 150 Kč

Stav: Novostavba

před 2 týdny 12
Prodej, rodinný dům, 942 m2, Rtyně nad Bílinou

Prodej, rodinný dům, 942 m2, Rtyně nad Bílinou

Rtyně nad Bílinou

Řešíte li bydlení, láká vás rodinný život mimo centrum města, pak se podívejte na nabídku developerského projektu novostavby pasivního rodinného domu, 4+kk, o ploše 97,8 m2 s pozemkem obdélníkového tvaru o výměře 942 m2, včetně příjezdové cesty o výměře 270 m2 na okraji obce Rtyně nad Bílinou, která je vzdálená 11 km od města Teplice v Čechách a 15 km od města Ústí nad Labem, Cena domu a pozemku je včetně IS (kanalizace, vodovod, elektropřípojka, zpevněná komunikace), tepelného čerpadla vzduch/voda s podlahovým vytápěním, základní sanitou v koupelně, WC, dlažbou, podlah v celém domě, projektové dokumentace a výrobního projektu na dům, samotná výstavba domu, trojskla s šestikomorovým profilem, venkovní tepelná izolace 25 cm, DPH 15%, změna vnitřních dispozic dle přání klienta. Nemovitost má velmi nízké provozní náklady, které vám sdělí makléř. Nabízená nemovitost splňuje podmínky pro udělení z programu Nová Zelená úsporám do výše, kterou sdělí makléř. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí.

4 055 130 Kč

Stav: Novostavba

před týdnem 11

Doporučené realitní kanceláře

-->