Domy, rodinné domy na prodej, Litoměřice

Změnit zadání Počet inzerátů: 58
Prodej, rodinný dům, 160 m2, Evaň

Prodej, rodinný dům, 160 m2, Evaň

Evaň, Evaň

Prodej patrového rodinného domu s pozemkem o celkové výměře 1530 m2 v obci Evaň. Dům je vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ, je podsklepený, na prostorné půdě je možná vestavba dalších místností. Zaveden veřejný vodovod, elektřina 220/380 V, vytápění na pevná paliva. Na dům navazují zděné chlívky, na pozemku jsou dvě stodoly. Celý pozemek je oplocen, takže skýtá soukromí. Nemovitost lze využít jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. V obci je obchod, hospůdka, veškerá občanská vybavenost je v obci Peruc nebo Libochovice cca 4 km. Výhodné financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 17
Prodej, rodinný dům 4kk, 2978 m2, Staňkovice

Prodej, rodinný dům 4kk, 2978 m2, Staňkovice

Staňkovice, Staňkovice

Nabízíme na prodej rodinný dům ve Staňkovicích u Litoměřic o dispozici 4+kk se zahradou, stodolou, dílnou a chlévy o celkové ploše 2978 m2. Dům je dvoupodlažní s možností vybudování půdní vestavby, prošel zdařilou rekonstrukcí, při které byly zachovány původní prvky jako kamenná dlažba, schodiště, dřevěné podlahy a veškeré dveře. Venkovní stodola je využívána k posezení a jako herna pro děti. Zahrada je z části okrasná s vlastním potokem a také z části využívána k pěstování zeleniny. V malém sklípku je studánka, výhodou je zdroj vlastní vody. Vytápění je na tuhá paliva, popř.elektřinou. Vzdálenost od Litoměřic - 8km, od Prahy 75 km. Více informací o nemovitosti u našeho makléře. Daň z nemovitosti hradí kupující.

4 560 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 50
Prodej, rodinný dům 7+2, Sulejovice, ul.Náves

Prodej, rodinný dům 7+2, Sulejovice, ul.Náves

Sulejovice, Sulejovice

Naše společnost vám nabízí ke koupi dvougenerační dům v dispozici dvou samostatných bytů 4+1 v patře a 2+1 v přízemí, který je bezbariérový. Každý byt disponuje veškerým příslušenstvím v nadstandardním provedení. Celý dvůr je vydlážděn a nachází se na něm bazén, otevřené kryté venkovní posezení s krbem na který navazuje velký kotec pro psy, garáže a dílny. Všechny sítě napojeny, teplou vodu i topení zajišťuje plynový kotel a ústřední topení. Nemovitost se nachází na klidné návsi obce, nedaleko Lovosic. Velmi dobrá dosažitelnost do Prahy, (65 km po dálnici), nájezd na D8 pouhý 1 km. Vše potřebné naleznete v Lovosicích, 30 min.pěšky, nebo 3 km autem. Nedaleko, 12 km, se nacházejí historické Litoměřice. Nemovitost není zatížena žádnými závazky. S úvěrem vám může pomoci naše M&M hypotéční. Bližší informace rád poskytne makléř. Prozatím není zpracován PENB, proto je nemovitost klasifikována v kategorii "G". Bližší informace vám poskytne náš makléř.

3 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 26
Prodej, rodinný dům, garáž,Třebívlice

Prodej, rodinný dům, garáž,Třebívlice

Třebívlice

V centru obce Třebívlice, nejzápadnější obci Litoměřicka, cca 13 km od Lovosic nabízíme na prodej rodinný dům o 7 místnostech. Dům má dvě podlaží, dva vstupy a je částečně podsklepen. V přízemí jsou 3 místnosti a koupelna s WC, v 1. patře byt 3 +1. Zavedena je pitná voda z veřejného vodovodu, el. proud a je napojen na městskou kanalizaci. U domu zřízena přípojka plynu. K domu náleží samostatně stojící garáž s výškou stropu 170 cm, kterou lze využít jako dílnu. Dům je určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Je možno ho zrekonstruovat k účelu bydlení a zároveň i k podnikání. - zřídit prodejnu či provozovnu. Třebívlice jsou spádovou obcí se základní a mateřskou školou, obvodním, dětským a zubním lékařem, lékárnou, poštou, pohostinstvím a obchodním střediskem. I kulturní vyžití je zde velké -Třebívlické kulturní léto a vinobraní.

1 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 29
Prodej, rodinný dům, Mrsklesy

Prodej, rodinný dům, Mrsklesy

Mrsklesy, Třebenice

V krásné krajině Českého středohoří, v obci Mrsklesy u Třebenic, nabízíme k prodeji udržovaný dům. Bývalá hospoda, provozovaná přes víkend, prostorný sál, 2 bytové jednotky + sklad+sklep+Wc.+ herna + ložnice pro hosty. Dům je z části rekonstruován, vhodný k nastěhování. Nová střecha, rozvody vody, elektřina, topení na tuhá paliva. Prostorný dům má variabilní možností využití - dva byty, hospoda, podnikání, obchod, ubytovací zařízení, prostorné bydlení pro milovníky venkova, rekreace. Vzhledem k velké ploše zahrady cca 3000 m2, je možné využit pro výstavbu dalšího domu nebo k pěstební či chovatelské činnosti. Nemovitost je udržovaná. Zajistíme optimální variantu financování.

2 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 21
Prodej, rodinný dům, Vrutice

Prodej, rodinný dům, Vrutice

Vrutice

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Vrutice okr. Litoměřice. Dům je v dobrém stavu po částečné rekonstrukci v roce 2003 - střešní konstrukce, krytina, dřevěná okna, omítky, vnitřní instalace a rozvody. Nutná je oprava fasády. Na zahradě je přístavek využitý jako garáž s montážní jámou a kůlna s malým sklepem. Součástí prodeje je zahrada, kterou lze využít i jako stavební parcelu. Je vodný k trvalému bydlení, ale i k rekreaci. Přestože se dům nalézá nedaleko středu obce, zajišťuje mu jeho poloha klid a soukromí. V místě je základní občanská vybavenost - obecní úřad, mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím a hostinec. Spojení s městem Roudnice n./L a Litoměřice zajišťuje autobusová doprava. Do Prahy přes Roudnici n./L autem po dálnici cca 40 min. Vzdálenosti: Litoměřice - 13 km,, Roudnice n./L - 11 km, Praha -53 km. Železniční stanice je v obci Polepy - 2 km. Ve výhledu je žel. zastávka také v obci Vrutice. Více informací u našeho makléře.

2 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 15
Prodej, rodinný dům 3+1, Úpohlavy

Prodej, rodinný dům 3+1, Úpohlavy

Úpohlavy, Úpohlavy

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům s přízemím a stavebně neupraveným podkrovím. Dispozičně 3+1, nepodsklepeno s pozemkem cca 900 s garáží, stodolou, chlévy a výměnkem, který je podsklepený. Nemovitost svými dispozicemi nabízí možnost spojení bydlení se zemědělstvím. Dům je po částečné rekonstrukci, jsou zde nově zrekonstruovány rozvody topení, voda a elektrika. Okna jsou plastová.Ohřev vody- kombinovaným bojlerem.Vytápění domu je řešeno ústředním topením kotlem na tuhá paliva. V obývacím pokoji možnost přitápění krbovými kamny. Dům se nachází v centru obce Úpohlavy, na území okresu Litoměřice, cca 4 km od města Lovosice. V místě je obchod, MŠ, dětské Krtečkovo hřiště-cca 20 m od domu, kulturní dům s pohostinstvím. Je zde výborná dopravní dostupnost vlakem i autobusem. Nájezd na dálnici D 8 cca 5 km.

2 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 9
Prodej, rodinný dům/statek, 3400 m2, Straškov - Vodochody

Prodej, rodinný dům/statek, 3400 m2, Straškov - Vodochody

Vodochody, Straškov-Vodochody

Rozlehlý objekt v centru obce, na stavebním pozemku o celkové výměře 10597 m2. V současné době slouží část objektu k bydlení a zbývající prostory slouží jako technické zázemí a další hospodářské prostory. Na pozemku lze parkovat i skladovat. Bližší informace o výměrách zastavěných částí naleznete mezi fotografiemi, včetně výňatku z územního plánu obce. Kompletní informace, vč. informací k územnímu plánu poskytne realitní makléř, který s Vámi rád domluví osobní prohlídku nemovitosti. (Průkaz energetické náročnosti budovy -PENB - zatím není vyhotoven, proto uvádíme kategorii G).

11 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 22
Prodej, rodinný dům, 404 m2, Úštěk - Dubičná

Prodej, rodinný dům, 404 m2, Úštěk - Dubičná

Dubičná, Úštěk

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v malebné obci Dubičná od 2 km vzdáleného města Úštěku. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nová střecha - glazurované tašky, včetně izolace půdních prostor, elektřina v mědi rozvedena po celém domě a voda v plastu. Plastová okna s dvojskly a plastové vchodové dveře. Zrekonstruovaná koupelna, rohová vana a sprchový masážní kout a samostatné WC. Vytápění domu automatickým kotlem s násypkou. Komín dvoukomorový, vyvložkovaný. Dispozice domu je rozmístěna do dvou nadzemních podlaží. V INP obývací pokoj se vstupem do zimní zahrady, kde je umístěný otevřený krb. Kuchyně, komora, koupena a WC. V IINP jsou 3 pokoje a ložnice a šatna. Odpad je sveden do žumpy s přepadem do trativodu. Voda je čerpána z vlastní kopané studny a je pitná. Dům lze využít k trvalému bydlení či rekreaci. Lze směnit za byt 3+1 s doplatkem v okrese Litoměřice, nebo Česká Lípa. Na dům je hypoteční úvěr, který lze převést na nového majitele. Více info u makléře v RK.

2 690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 30
Prodej, rodinný dům, 131 m2, Litoměřice - Jenčice

Prodej, rodinný dům, 131 m2, Litoměřice - Jenčice

Jenčice, Jenčice

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům v malebné obci Jenčice, která svou strategickou polohou nabízí dojezdovou vzdálenost 68 km do Prahy, 15 km do Litoměřic a s dálničním přivaděčem pouhé 4 km. Samotný dům Vás při vstupu uvítá zádveřím. V přízemí domu se nachází kuchyně, pokoj, koupelna s technickou místností, WC a vstup na předzahrádku a také do sklepa. V mezipatře schodiště je šikovně umístěn další pokoj s vlastní koupelnou, který je momentálně využíván jako sušárna. V horním patře na Vás čekají dva pokoje. Půda je velmi prostorná, tudíž do budoucna můžete počítat s vybudováním dalších obytných prostor. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K domu náleží další vedlejší původně zemědělské budovy – stodola, chlévy, sýpky, menší garáž pro zemědělské stroje. Dům je obklopen upravenou předzahrádkou, na které se nachází studna. Hned vedle domu máte k dispozici garáž pro jedno auto. Rádi Vás domem provedeme.

1 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 25

Doporučené realitní kanceláře