Domy, rodinné domy na prodej Ústecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 250
Prodej, rodinný dům, Povrly - Roztoky

Prodej, rodinný dům, Povrly - Roztoky

Roztoky, Povrly

Nabízíme k prodeji dům nedaleko Ústí nad Labem . V přízemí domu je koupelna se sprchovým koutem a wc, pokoj a vstup do garáže. V 1. patře pak najdeme koupelnu s wc a vanou, kuchyni, dětský pokoj a obývací pokoj s ložnicí a velkou šatnou. V mezipatře cestou do podkroví je prostor pro kancelář či odpočinkový kout. V podkroví jsou 2 samostatné místnosti a možnost udělat další pokoj z půdy, která nyní slouží jako úložná část. Výhled je zde do zeleně, na řeku Labe. Vzhledem k umístění je výborná dostupnost jak do Děčína, Ústí nad Labem ale ve vedlejší obci Povrly najdete koupaliště, zimní stadion, školku a základní školu. Zahrada je rozlehlá, na druhé polovině pozemku stojí domek buď na rekonstrukci nebo demolici. I přes možný ruch ze silnice a tratě je zde soukromí a příjemné žití. Dům je po rekonstrukci, vše se dozvíte na prohlídce.

2 695 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 47
Prodej, rodinný dům, Nová Ves v Horách - Mníšek

Prodej, rodinný dům, Nová Ves v Horách - Mníšek

Mníšek, Nová Ves v Horách

Předmětem prodeje je dům v hezké lokalitě, Nová Ves v Horách - Mníšek v oblasti Krušných hor. Jednopodlažní dům s obyvatelným podkrovím o zastavěné ploše 207 m2 a zahradou o celkové rozloze 1460 m2. Nyní je dům využíván pro ubytování s restaurací, ale je zde možnost rekonstrukce na rodinný dům, pokud chcete bydlet v klidném a hezkém prostředí. V přízemí se nachází vybavená restaurace s kuchyní a salonkem s 55 místy, sociální zařízení pro hosty, krb. V patře jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením (20 lůžek). Parkování na vlastním pozemku u domu. Na pozemku je vybudováno venkovní posezení. V případě vašeho zájmu o koupi této nemovitosti a rekonstrukci, vám s financováním pomůže náš hypoteční specialista. Bezplatně vám také zprostředkujeme převod energií. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 35
Prodej, rodinný dům, Veselé

Prodej, rodinný dům, Veselé

Veselé, Veselé

Prodej domu se čtyřmi byty, který se nachází v obci Veselé. Jedná se o bytový dům s dvěma nadzemními podlažími. Jsou zde dva obytné byty o dispozici 3+1 a o celkové ploše 80 m2 s vlastním topením. Dále pak dva byty o dispozici 2+1 a o celkové ploše 70 m2 určené k rekonstrukci. U domu je menší zahrada s kolnou. V domě je prostorná půda a sklep. Jedná se o nemovitost vhodnou k pronajímání bytů anebo pro velkou rodinu. Pro více informací volejte makléře.

1 595 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 hod. 19
Prodej, rodinný dům 3+1, 152 m2, Peruc, ul. Křesinova

Prodej, rodinný dům 3+1, 152 m2, Peruc, ul. Křesinova

Peruc

Nabízíme řadový, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 3+1. V přízemí skýtá kuchyňský prostor, koupelnu a obývací pokoj, který je oddělen chodbou. V prvním patře pak dvě obytné místnosti sloužící jako ložnice a dětský pokoj. Výhodou je půda, kde je možno vybudovat další podkrovní místnost. Vytápění je ústřední, kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů po celém objektu, v obývacím pokoji jsou kamna. Dům je připraven k rekonstrukci dle vlastních představ nebo dle uvedené vizualizace. Veškerá občanská vybavenost je v obci nebo v okresním městě Louny. S případným financováním Vám pomohou naši hypoteční specialisté.

899 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 24
Prodej, rodinný dům, 10 místností, 1360 m2, Mukařov

Prodej, rodinný dům, 10 místností, 1360 m2, Mukařov

Mukařov, Lovečkovice

Prodávaná nemovitost se nachází na pomezí Českého středohoří a Lužických hor. Zřejmě se jedná o bývalý statek, kde polosuterén tvořily hospodářské místnosti - mlat, chlévy a kuchyně, dokonce se zachovala i pec na chleba. V prvním nadzemním podlaží - směrem od jižního průčelí - se nachází čtyři obytné místnosti a zbytky toalet. Další dvě místnosti jsou vestavěny do půdy. Dům je v dosti zanedbaném stavu a nevyklizen, nutná kompletní rekonstrukce. Zachovány jsou některé původní prvky - dveře, kování, střešní konstrukce a jiné. K jižnímu průčelí domu přiléhá dvůr a zahrada o ploše 1050 m2, ze které je nádherný výhled na České středohoří (dům je v 550 m n.v). Bonusem je původní stodola s obytnou částí, rovněž k rekonstrukci, avšak nezapsaná do katastru nemovitostí. Vjezd do dvora přes bránu z obecní cesty. Přepočtená cena všech nemovitostí činí 1021,- Kč/m2. Nejbližší občanská vybavenost je v Lovečkovicích - 4 km. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše call centrum, tel. 800100446.

1 388 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 17 hod. 11
Prodej, rodinný dům 4+2, dva domy, 1120 m2, Malé Žernoseky

Prodej, rodinný dům 4+2, dva domy, 1120 m2, Malé Žernoseky

Malé Žernoseky, Malé Žernoseky

Nabízíme starší nemovitost s velkým potenciálem využití v malebné obci, obklopené vinicemi. Skládá se ze dvou rodinných domů ve skladbě 2+1 na jedné parcele o podlahových plochách 55 m2 a 63 m2. Do obou stavení se vstupuje ze dvorku s vraty přímo u cesty. Celý střed obce je v režimu pěší zóny. Inženýrské sítě - plyn, elektřina a voda - zavedeny do obou stavení. Mohou se ihned obývat, avšak k dosažení současných standardů je nutná rekonstrukce. Vhodné pro všechny účely, trvalé bydlení, rekreace, drobná řemesla, možnosti chovu drobného domácího zvířectva - tak byla stavení z předválečné doby i koncipována. V obci je běžná občanská vybavenost, vše ostatní v nedalekých Lovosicích. Obec je díky své poloze výborně dostupná pro obyvatele i návštěvníky jak po silnici a železnici, tak i sítí páteřních cyklotras, turistických tras, ale i po vodní cestě řeky Labe. S úvěrem vám může pomoci naše M&M hypotéční společnost. Bližší informace vám sdělí makléř.

2 280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 24
Prodej, rodinný dům, Teplice - Sobědruhy

Prodej, rodinný dům, Teplice - Sobědruhy

Sobědruhy, Teplice

Prodej rodinného domu se čtyřmi bytovými jednotkami v lokalitě Teplice - Sobědruhy, ul. Důlní. Dům je rozdělen na dvě části se samostatným vchodem, v každé jsou dva prostorné byty 3+1 s podlahovou plochou 125 m2. Každý byt má samostatný elektroměr. Objekt je delší dobu neobývaný, je třeba počítat s investicí. Dům je vhodný k bydlení s možností pronájmu bytů a také jako sídlo firmy. V případě, že se rozhodnete ke koupi, zajistíme vám financování kupní ceny a i financování případné rekonstrukce. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

3 500 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

před 23 hod. 21
Prodej, rodinný dům, Úštěk, ul. Sídliště pionýrů

Prodej, rodinný dům, Úštěk, ul. Sídliště pionýrů

Úštěk-Českolipské Předměstí, Úštěk

V zastoupení majitelky si vám dovolujeme nabídnout prostorný, dvougenerační dům, kde přízemí tvoří byty 1+kk a 2+kk, rozdělené vstupní chodbou. V patře je v celém půdorysu domu byt 4+1. Dům pochází z padesátých let a neprošel rekonstrukcí, nutnou pro dosažení soudobých standardů, nicméně plně funkční, střecha včetně klempířských prvků je nová. Topení se zajišťuje ústředním topením s kotlem na tuhá paliva a krbovými kamny. Nachází se při západním okraji města Úštěku, s veškerou občanskou vybaveností. Úštěcko je velmi vyhledávanou rekreační oblastí v Českém středohoří a samotné město žije bohatým kulturním životem. S úvěrem vám může pomoci naše M&M hypotéční společnost. Bližší informace vám podá makléř nemovitosti.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

včera 22
Prodej, rodinný dům 3+1, Blšany, ul. Žatecká

Prodej, rodinný dům 3+1, Blšany, ul. Žatecká

Blšany, Blšany

Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 se zahradou o celkové ploše 597 m2. Dům se nachází v klidné části Blšan. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, jeden menší průchozí pokoj a ložnice. Všechny tyto pokoje jsou s výhledem do zahrady. Dále v přízemí najdeme kuchyni se samostatnou komorou a prostornou koupelnu spojenou s toaletou, je zde kombinovaný plynový kotel. Podkroví domu se nyní nevyužívá a je vhodné k rekonstrukci a vytvoření dalších obytných pokojů. U domu je několik vedlejších zděných prostor k uložení zahradního nábytku. Rozlehlá zahrada s okrasnou skalkou je vhodná k posezení a odpočinku. V případě zájmu zajistíme vhodné financování. Doporučujeme osobní prohlídku.

2 049 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 21
Prodej, rodinný dům, 79m2, Vysoká Pec,Slunečné sady

Prodej, rodinný dům, 79m2, Vysoká Pec,Slunečné sady

Drmaly, Vysoká Pec

Nabízíme k prodeji rodinný dům v nově vznikající lokalitě Slunečné sady nedaleko Vysoké Pece. Pokud toužíte po bydlení v luxusní čtvrti, nadstandardních možnostech relaxace, s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst v pohodlné blízkosti, je možné si vybrat i z několika desítek dalších typů dřevostaveb v závislosti na velikosti pozemku v dané lokalitě a dle vlastního uvážení. Více informací u makléře. Financování Vám zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií je v rámci servisu.

3 709 700 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 7

Doporučené realitní kanceláře