Domy na prodej, Most

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Prodej, rodinný dům, 236 m2, Louka u Litvínova, ul. Husova

Prodej, rodinný dům, 236 m2, Louka u Litvínova, ul. Husova

Louka u Litvínova, Louka u Litvínova

Nabízíme rodinný dům v dosahu města Litvínov o velikosti 6+1. V přízemí se nachází 2 místnosti s velkou koupelnou, kuchyň, v 1. patře jsou 3 místnosti. Půda je je vhodná k dalšímu využití. Dům je celý podsklepený a je k celkové rekonstrukci. Součástí je okrasná zahrada, pozemek je oplocený. Občanská dostupnost v místě. Financování vyřídíme naším hypocentrem. Více informací u makléře.

770 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 9
Prodej, rodinný dům, 453 m2, Hora sv. Kateřiny, ul. Dlouhá

Prodej, rodinný dům, 453 m2, Hora sv. Kateřiny, ul. Dlouhá

Hora Svaté Kateřiny, Hora Svaté Kateřiny

Nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází ve středu obce Hora Svaté Kateřiny. Dům je ve špatném technickém stavu, určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Je možno dům zrekonstruovat k účelu bydlení či k podnikání. Nabízíme pomocí vizualizace náhled, jak by dům mohl vypadat po rekonstrukci. Součástí ceny je vypracovaný projekt na rodinný dům se třemi bytovými jednotkami. Jedná o vyhledávanou turistickou lokalitu, proto je vizualizace pojata jako penzion s recepcí. Více informací poskytneme v RK, nebo u makléře. Financování na koupi i na rekonstrukci pomůžeme zajistit.

439 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 16
Prodej, rodinný dům 5+kk, Most, ul. Pod Hrází

Prodej, rodinný dům 5+kk, Most, ul. Pod Hrází

Vtelno, Most

Nabízíme k prodeji rodinný dům s podlahovou plochou 140 m2 a 759 m2 zahrady v klidné části města Mostu-Vtelno v nové zástavbě. Dům je dvoupodlažní s garáží, krytým bazénem a zahradou. Vytápění je plynovým kotlem, nebo krbovými kamny s výměníkem včetně ohřevu teplé vodu. Přízemí má podlahové vytápění a v patře jsou radiátory.Nízké náklady na bydlení. Na pozemku je umístěna 9 m3 nádrž na zachytávání dešťové vody pro zalévání. V případě zájmu kontaktujte makléře, na Vaše přání Vám zajistíme nejvýhodnější financování

5 775 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 38
Prodej, rodinný dům, Most, ul. Alej Boženy Němcové

Prodej, rodinný dům, Most, ul. Alej Boženy Němcové

Most

Předmětem nabídky je prodej rodinného domu o velikosti 3+1 v Mostě. Jsou zde plastová okna, jinak je dům v zachovalém původním stavu. Nachází se ve vyhledávané části města, zvané Zahražany. Kolem domu je udržovaná zahrada s venkovním posezením a grilem. Celý je podsklepený, suchý. Součástí je i garáž. Zahrada je ze všech stran oplocena. V případě zájmu zajistíme financování.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 19
Prodej, rodinný dům, 180 m2, Litvínov, ul. Chudeřínská

Prodej, rodinný dům, 180 m2, Litvínov, ul. Chudeřínská

Chudeřín, Litvínov

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané části města Litvínova. Dům je velmi variabilní, může sloužit jako vícegenerační, nebo komfortně poskytne domov jedné rodině. Krásné prostorné chodby. Dům má tři komfortní koupelny, v přízemí býval zavedený obchůdek s dárkovým zbožím, můžete jej tedy využít i k podnikání, poloha domu je pro tento účel ideální. S financováním Vám poradíme a také následně zajistíme. Prohlídku vřele doporučujeme, více info u makléře.

3 799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 21
Prodej, rodinný dům, Mníšek v Krušných horách

Prodej, rodinný dům, Mníšek v Krušných horách

Mníšek, Nová Ves v Horách

Předmětem prodeje je rodinný dům s restaurací a ubytováním na Mníšku v Krušných horách. V přízemí se nachází vybavená restaurace s kuchyní a salonkem (cca 55 míst), sociální zařízení pro hosty, krb. V patře se nachází pokoje s vlastním sociálním zařízením (20 lůžek). Možno pořádat firemní akce, hostiny a oslavy, kdy lze využít venkovní terasu s grilem na přilehlé zahradě. Parkování na vlastním pozemku u objektu. Nedaleko lyžařský vlek na Klínech a hraniční přechod do Německa. S financováním koupě vám pomůže náš hypoteční makléř úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před rokem 20

Doporučené realitní kanceláře