Domy na prodej, Litoměřice

Změnit zadání Počet inzerátů: 68
Prodej, rodinný dům, 10 místností, 1360 m2, Mukařov

Prodej, rodinný dům, 10 místností, 1360 m2, Mukařov

Mukařov, Lovečkovice

Prodávaná nemovitost se nachází na pomezí Českého středohoří a Lužických hor. Zřejmě se jedná o bývalý statek, kde polosuterén tvořily hospodářské místnosti - mlat, chlévy a kuchyně, dokonce se zachovala i pec na chleba. V prvním nadzemním podlaží - směrem od jižního průčelí - se nachází čtyři obytné místnosti a zbytky toalet. Další dvě místnosti jsou vestavěny do půdy. Dům je v dosti zanedbaném stavu a nevyklizen, nutná kompletní rekonstrukce. Zachovány jsou některé původní prvky - dveře, kování, střešní konstrukce a jiné. K jižnímu průčelí domu přiléhá dvůr a zahrada o ploše 1050 m2, ze které je nádherný výhled na České středohoří (dům je v 550 m n.v). Bonusem je původní stodola s obytnou částí, rovněž k rekonstrukci, avšak nezapsaná do katastru nemovitostí. Vjezd do dvora přes bránu z obecní cesty. Přepočtená cena všech nemovitostí činí 1021,- Kč/m2. Nejbližší občanská vybavenost je v Lovečkovicích - 4 km. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše call centrum, tel. 800100446.

1 388 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 17 hod. 11
Prodej, rodinný dům 4+2, dva domy, 1120 m2, Malé Žernoseky

Prodej, rodinný dům 4+2, dva domy, 1120 m2, Malé Žernoseky

Malé Žernoseky, Malé Žernoseky

Nabízíme starší nemovitost s velkým potenciálem využití v malebné obci, obklopené vinicemi. Skládá se ze dvou rodinných domů ve skladbě 2+1 na jedné parcele o podlahových plochách 55 m2 a 63 m2. Do obou stavení se vstupuje ze dvorku s vraty přímo u cesty. Celý střed obce je v režimu pěší zóny. Inženýrské sítě - plyn, elektřina a voda - zavedeny do obou stavení. Mohou se ihned obývat, avšak k dosažení současných standardů je nutná rekonstrukce. Vhodné pro všechny účely, trvalé bydlení, rekreace, drobná řemesla, možnosti chovu drobného domácího zvířectva - tak byla stavení z předválečné doby i koncipována. V obci je běžná občanská vybavenost, vše ostatní v nedalekých Lovosicích. Obec je díky své poloze výborně dostupná pro obyvatele i návštěvníky jak po silnici a železnici, tak i sítí páteřních cyklotras, turistických tras, ale i po vodní cestě řeky Labe. S úvěrem vám může pomoci naše M&M hypotéční společnost. Bližší informace vám sdělí makléř.

2 280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 24
Prodej, chalupa, 437 m2, Srdov - Liběšice

Prodej, chalupa, 437 m2, Srdov - Liběšice

Srdov, Liběšice

Nabízíme prodej pěkného venkovského stavení, které zve k odpočinku a je o dispozici 5+1 a nachází se v obci Srdov u Liběšic v okrese Litoměřice nedaleko rybníka Chmelař u Úštěku. Chalupa má číslo popisné, je celoročně obyvatelná a prošla v minulých letech částečnou rekonstrukcí (střecha, elektrické rozvody, dveře). Chalupa je připojena na elektrický proud a veřejný vodovod, vytápění je lokální na tuhá paliva a nebo možno doplnit elektrickými přímotopy. Optimální financování Vám zajistí naše úvěrové centrum M&M Finance.

1 920 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 14
Prodej, rodinný dům, Úštěk, ul. Sídliště pionýrů

Prodej, rodinný dům, Úštěk, ul. Sídliště pionýrů

Úštěk-Českolipské Předměstí, Úštěk

V zastoupení majitelky si vám dovolujeme nabídnout prostorný, dvougenerační dům, kde přízemí tvoří byty 1+kk a 2+kk, rozdělené vstupní chodbou. V patře je v celém půdorysu domu byt 4+1. Dům pochází z padesátých let a neprošel rekonstrukcí, nutnou pro dosažení soudobých standardů, nicméně plně funkční, střecha včetně klempířských prvků je nová. Topení se zajišťuje ústředním topením s kotlem na tuhá paliva a krbovými kamny. Nachází se při západním okraji města Úštěku, s veškerou občanskou vybaveností. Úštěcko je velmi vyhledávanou rekreační oblastí v Českém středohoří a samotné město žije bohatým kulturním životem. S úvěrem vám může pomoci naše M&M hypotéční společnost. Bližší informace vám podá makléř nemovitosti.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

včera 22
Prodej, rodinný dům, 70 m2, Podsedice

Prodej, rodinný dům, 70 m2, Podsedice

Podsedice

Prodej rodinného domu 2+1 se zahradou o celkové výměře 244 m2 v klidné části obce Podsedice. Na dům navazuje stodola, kterou je možné předělat na bydlení. Na pozemku jsou chlívky, vlastní studna, veřejný vodovod a plyn jsou na hranici pozemku, elektřina zavedena. Na zahradě je možné vybudovat pergolu s posezením. Před domem je malá předzahrádka. Dům je vhodný na trvalé bydlení i jako chalupa k rekreaci. Dobrá dostupnost na D8 - cca 20 minut. Výhodné financování zajistíme.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, rodinný dům, 131 m2, Litoměřice - Jenčice

Prodej, rodinný dům, 131 m2, Litoměřice - Jenčice

Jenčice, Jenčice

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům v malebné obci Jenčice, která svou strategickou polohou nabízí dojezdovou vzdálenost 68 km do Prahy, 15 km do Litoměřic a s dálničním přivaděčem pouhé 4 km. Samotný dům Vás při vstupu uvítá zádveřím. V přízemí domu se nachází kuchyně, pokoj, koupelna s technickou místností, WC a vstup na předzahrádku a také do sklepa. V mezipatře schodiště je šikovně umístěn další pokoj s vlastní koupelnou, který je momentálně využíván jako sušárna. V horním patře na Vás čekají dva pokoje. Půda je velmi prostorná, tudíž do budoucna můžete počítat s vybudováním dalších obytných prostor. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K domu náleží další vedlejší původně zemědělské budovy – stodola, chlévy, sýpky, menší garáž pro zemědělské stroje. Dům je obklopen upravenou předzahrádkou, na které se nachází studna. Hned vedle domu máte k dispozici garáž pro jedno auto. Rádi Vás domem provedeme.

1 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 25
Prodej, rodinný dům 3+1, 3+kk, 2155 m2, Židovice

Prodej, rodinný dům 3+1, 3+kk, 2155 m2, Židovice

Židovice, Židovice

Jedinečná nabídka, krásné místo pro život v obci Židovice nedaleko řeky Labe. Na velkorysém pozemku 2155 m2 stojí dva rodinné domy a hledají zájemce o bydlení, podnikání či hospodaření. Jedná se o rozsáhlé nemovitosti s přilehlými stodolami v klidném místě, a přitom v centru obce. Přízemní RD s pergolou o velikosti 3+ kk, s dispozicí: předsíň, kuchyně s kuchyňským koutem a krbovými kamny, ložnice, obývací pokoj. Jednopatrový RD 3+1 s technickým zázemím v přízemí domu má dispozici: kuchyně s novou kuchyňskou linkou s vybavením, 2 ložnice a obývací pokoj. Oba domy jsou po rekonstrukci, nová střecha, okna, elektrika, stropní podhledy. Židovice jsou živá obec, ve které funguje mateřská školka, sportovní klub, myslivecký spolek, levandulová farma, obecní úřad. Přijďte se podívat.

4 110 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, rodinný dům, České Kopisty, Terezín

Prodej, rodinný dům, České Kopisty, Terezín

České Kopisty, Terezín

V obci České Kopisty, části města Terezín, nabízíme k prodeji samostatně stojící, přízemní, částečně podsklepený rodinný dům se zahradou. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Nové rozvody vody, elektriky, plastová okna (v r. 2016), dlažba, obklady -nová koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka. Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel a radiátory s rozvody v mědi, + krbová kamna, voda je z veřejného řádu + pitná voda z vlastní studně. Na pozemku je zbudované kryté stání pro dvě auta. V zadní části pozemku je zahrada 574 m2, kterou je možno využít jak k pěstební činnosti tak k rekreaci. Dům lze ihned obývat, nebo je též vhodný k dalším stavebním úpravám. Zejména k rozšíření obytné plochy, např. půdního prostoru nebo terasy na obytné místnosti. Součástí nabídky je možnost koupě dvoupodlažní stavby o zastavěné ploše 37 m2, která tvoří hranici pozemku a v historii byla využívána jako výměnek. Do tohoto objektu je zavedena voda, elektřina i kanalizace a je možnost rekolaudace na RD.

1 995 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 19
Prodej, bytový dům, Doksany, okr.Litoměřice

Prodej, bytový dům, Doksany, okr.Litoměřice

Doksany, Doksany

Prodej nově zrekonstruovaného bytového domu s dvěma bytovými jednotkami v Doksanech u Roudnice nad Labem. Přízemí domu tvoří vstupní chodba a garsonka s vlastním vstupem, v prvním patře je bytová jednotka 2+kk a podkroví je připraveno pro vybudování třetí bytové jednotky. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností do Prahy (30 min. po dálnici D8).

2 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 12
Prodej, rodinný dům, 252 m2, Štětí, ul. Radouňská,

Prodej, rodinný dům, 252 m2, Štětí, ul. Radouňská,

Štětí

Nabízíme prodej rodinného domu ve Štětí. Dům se zahrádkou se nachází v klidné lokalitě kousek od centra, v místě je veškerá občanská vybavenost, obchody, MŠ, škola, široké sportovní vyžití, koupaliště, kino a jiné služby. Dobré spojení do Prahy,Roudnice n/L,Mělníka a Litoměřic.V současnosti je dům o dispozici 3+1,ale je zde i možnost přebudování na větší dispozici. Podlahová plocha domu je 150 m2 a stojí na pozemku o výměře 252 m2,zastavěná plocha 89 m2 a zahrádka s dvorkem o velikosti 163 m2. Jedná se o dům se dvěma samostatnými vchody a je částečně podsklepen s kotlem na tuhá paliva.V přízemí je veranda se vstupní halou kde se dále nachází vstup na schodiště do patra a do sklepa. Dále je zde kuchyň s jídelním koutem, spíž, sociální zařízení a obývací pokoj. V mezi patře se nachází vchod na terasu a v patře jsou další 2 pokoje a malá půda. Na pozemku je zděná kůlna s možností parkování a s dílnou a další chlívek či úložný prostor. Na zahradě je vyhloubena studna.

2 599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 16

Doporučené realitní kanceláře