Domy na prodej, Děčín

Změnit zadání Počet inzerátů: 50
Prodej, rodinný dům, Veselé

Prodej, rodinný dům, Veselé

Veselé, Veselé

Prodej domu se čtyřmi byty, který se nachází v obci Veselé. Jedná se o bytový dům s dvěma nadzemními podlažími. Jsou zde dva obytné byty o dispozici 3+1 a o celkové ploše 80 m2 s vlastním topením. Dále pak dva byty o dispozici 2+1 a o celkové ploše 70 m2 určené k rekonstrukci. U domu je menší zahrada s kolnou. V domě je prostorná půda a sklep. Jedná se o nemovitost vhodnou k pronajímání bytů anebo pro velkou rodinu. Pro více informací volejte makléře.

1 595 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 hod. 19
Prodej, chata, Rumburk, ul. Ke koupališti

Prodej, chata, Rumburk, ul. Ke koupališti

Rumburk 3-Dolní Křečany, Rumburk

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu se zahradou v chatové oblasti Dolní Křečany v těsné blízkosti rybníka Racek. Je zde zaveden elektrický proud, vlastní studna, ohřev teplé vody je řešen elektrickým bojlerem, na zahradě je sklep ve kterém je studna. Chata se nachází ve velmi klidné lokalitě, na samém okraji Českého Švýcarska. Tato chata nabízí příjemný relax od všedního dne. Pro vášnivé houbaře je tato chata ideální jelikož je cca 200 m od lesa a zároveň v krátké dojezdové vzdálenosti od města Rumburk kde je veškerá občanská vybavenost. Využití - stavba pro rekreaci nebo k trvalému bydlení, 1 nadzemní podlaží + obytné podkroví. Doporučuji prohlídku. Více informací volejte makléři a objednávejte se na prohlídky . S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 050 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 24
Prodej, dům, 1615 m2, Dolní Podluží

Prodej, dům, 1615 m2, Dolní Podluží

Dolní Podluží, Dolní Podluží

Nabízíme k prodeji chalupu s pozemky o celkové rozloze 1615 m2 v obci Dolní Podluží v blízkosti hranic s Německem. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2013, nová plastová okna, rozvody elektřiny a vody, nová fasáda, hydroizolace odkopáním a chemickou injektáží. Vytápění celého objektu je zajištěno krbovými kamny s akumulační nádrží, ohřev vody el. bojlerem, případně lze použít kombinovaný plynový kotel. Pitná voda z veřejného řádu, na užitkovou vodu je u domu 1000l nádrž, kterou do domu rozvádí čerpadlo. V zatepleném podkroví se nachází obytná místnost a koupelna s toaletou. Ještě v loňském roce zde byl provoz restaurace, tak že v přízemí se nachází velká společenská místnost s krbovými kamny a barem, kuchyně, dva pokoje, sociální zařízení a technické zázemí. V blízkosti ski areál Horní Podluží a Jedlová, spousta běžeckých stop, v létě cyklostezky, houbaření, turistika. Pomůžeme s financováním, pro více informací volejte makléře.

2 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 22
Prodej, rodinný dům, Jetřichovice

Prodej, rodinný dům, Jetřichovice

Jetřichovice

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný rodinný dům o dispozici 4+kk, který se nachází v Jetřichovicích - Vysoké Lípě. Jde o cihlový zateplený dům s obytným podkrovím. V přízemí se nachází rozlehlý obytný prostor, kuchyně a sociální zařízení, v podkroví jsou tři ložnice. K dispozici je balkon a prostorná terasa vhodná k venkovnímu stolování. Na upraveném rozlehlém pozemku můžete si užívat bazén a jsou zde připravena dvě parkovací místa. Nabízí se několik možných využití, od rodinného domu k trvalému bydlení, přes rekreační chalupu a nebo zajímavý příjem z pronájmu k rekreačním účelům. K užívání domu není potřeba dalších investic, vše je dokončené. S financováním koupě vám pomůže náš hypoteční specialista.

5 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 33
Prodej, rodinný dům, Česká Kamenice, Líska

Prodej, rodinný dům, Česká Kamenice, Líska

Líska, Česká Kamenice

Nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemky o celkové rozloze 1482 m2, bytovou jednotkou o velikosti 5+1 a lokálem, který není v současné době v provozu. Nachází se v malebné vesnici Líska, ta je součástí České Kamenice, vzdálené cca 20 km od Děčína. Dům je napojen na vodu z veřejného řádu, odpadní vody svedeny do septiku, vytápění kotlem na pevná paliva s rozvodem do radiátorů. V celém objektu došlo k výměně oken za eurookna s trojsklem. Dům je vhodný jak pro rodinné bydlení, tak pro podnikání. Pro další informace volejte makléře. V případě zájmu pomůžeme s financováním.

1 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 22
Prodej, rodinný dům, Mikulášovice

Prodej, rodinný dům, Mikulášovice

Mikulášovice, Mikulášovice

Prodej rodinného domu se zahradou v centru obce Mikulášovice. Tento prostorný dům s udržovanou zahradou je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. V přízemí se nachází kuchyň, koupelna, obývací pokoj, kde jsou kachlová kamna, dále pak ložnice a prostorná chodba, ze které se dostaneme do sklepa domu i do garáže. V patře jsou 2 pokoje po rekonstrukci a 2 pokoje před rekonstrukcí. Topení je plynové. Velice nízké náklady na bydlení. Na domě je udělaná nová střecha.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 16
Prodej, chalupa, Jiříkov, ul. Teplická

Prodej, chalupa, Jiříkov, ul. Teplická

Starý Jiříkov, Jiříkov

Nabízíme k prodej krásnou chalupu v příhraničním městě Jiříkov. Chalupa je ve velmi klidné lokalitě na okraji města. Jsou zde původní dřevěné stropy a dveře ve velmi dobrém stavu. Vše je udržováno v duchu staré doby. Voda je z veřejného vodovodního řádu a je v plastu, možné je využít i studnu, která je osm metrů hluboká. V obytné části je byt pro majitele 4+1. Na zahradě je možnost využití venkovního posezení. Střecha je po rekonstrukci, která proběhla v roce 2014. Jsou zde 3 hostinské pokoje, a z půdy je možnost vybudovat další hostinské pokoje. Tato nemovitost je velmi vhodná pro velkou rodinu nebo na vybudování malého rodinného penzionu. Díky své poloze by zde nebyla nouze o zahraniční hosty. Okna jsou dřevěná. V hostinských pokojích jsou dělaná na zakázku od truhláře. Polovina domu je podsklepena, i sklep lze přebudovat na vinný sklípek. Pro více informací volejte makléře.

5 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 17
Prodej, rodinný dům, Jiříkov, ul. Teplická

Prodej, rodinný dům, Jiříkov, ul. Teplická

Starý Jiříkov, Jiříkov

Nabízíme k prodej krásný dům v příhraničním městě Jiříkov. Dům je ve velmi klidné lokalitě na okraji města. Jsou zde původní dřevěné stropy a dveře ve velmi dobrém stavu. Vše je udržováno v duchu staré doby. Voda je z veřejného vodovodního řádu a je v plastu, možné je využít i studnu, která je osm metrů hluboká. V obytné části je byt pro majitele 4+1. Na zahradě je možnost využití venkovního posezení. Střecha je po rekonstrukci, která proběhla v roce 2014. Jsou zde 3 hostinské pokoje a z půdy je možnost vybudovat další hostinské pokoje. Tato nemovitost je velmi vhodná pro velkou rodinu nebo na vybudování malého rodinného penzionu. Díky své poloze by zde nebyla nouze o zahraniční hosty. Okna jsou dřevěná. V hostinských pokojích jsou dělaná na zakázku od truhláře. Polovina domu je podsklepena, sklep lze přebudovat na vinný sklípek. Pro více informací volejte makléře.

5 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 19
Prodej, rodinný dům, Česká Kamenice - Víska pod Lesy

Prodej, rodinný dům, Česká Kamenice - Víska pod Lesy

Víska pod Lesy, Česká Kamenice

Prodej rodinného domu se zahradou, který se nachází v obci Víska pod Lesy. Byla zde výměna dřevěná okna za plastová. Dům je napojený na elektrický proud a voda je z veřejného řádu. U domu je zahrada o celkové ploše 2372 m2. Součástí dispozice domu je garáž využívaná jako dílna a sklad. V podkroví byl vybudován pokoj. Pro více informací volejte makléře.

880 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 14
Prodej, rodinný dům, Dobrná, okr. Děčín

Prodej, rodinný dům, Dobrná, okr. Děčín

Dobrná

Nabízíme rodinný dům se třemi byty, velkou stodolou s garážemi a s pozemky o celkové výměře 6445 m2 v klidné části obce Dobrná, okr. Děčín. V přízemí se nachází byt o dispozici 5+1, v patře byt 4+1 (lodžie) a v podkroví byt 2+1 (lodžie). Byty prošly větší i menší rekonstrukcí. O vytápění se stará centrální kotel na tuhá paliva, ohřev vody zajištěn bojlery. Voda z vlastní studny. Dům je kompletně podsklepený, v podkroví velký půdní prostor na zbudování dalších pokojů. Stodola má také obrovský půdní prostor, skladové prostory a tři garáže, z toho jedna menší se servisní jámou a jedna velká vhodná pro servis velké techniky (lze domluvit i odprodej vybavení). Dům lze využít jak pro vícegenerační bydlení, tak i na investici - je zde možnost jednoduše vytvořit celkem 5 bytů a ty následně pronajímat s garážemi se zajímavým výnosem nebo přebudovat na ubytování s dalším servisem. Na pozemcích lze zažádat o povolení k výstavbě. Pro více informací volejte makléře. S financováním rádi pomůžeme.

4 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 50

Doporučené realitní kanceláře