Domy chaty na prodej, Děčín

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, chata, Děčín, Hraniční

Prodej, chata, Děčín, Hraniční

Děčín XXIII-Popovice, Děčín

Prodej chaty se zahradou, která se nachází v klidné části města Děčín - Václavov. Zahrada je rovinatá a je umístěna na okraji zahrádkářské kolonie. Pozemek i chata s číslem evidenčním jsou v osobním vlastnictví. Je zde zavedena elektřina a voda. Z pozemku je nádherný výhled na Děčín a okolí. Na zahradě je skleník a okrasné dřeviny. Pro více informací volejte makléře.

270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 12
Prodej, chata, 148 m2, Kytlice

Prodej, chata, 148 m2, Kytlice

Falknov, Kytlice

Prodej chaty se třemi místnostmi a s pozemkem o výměře 110 m2 v obci Kytlice s krásným výhledem na Lesní rybník. Chata je po rekonstrukci, kompletně vybavená, celopodsklepená, se zastřešenou terasou, obývací místnost s kuchyní, kachlová kamna, 2 ložnice, předsíň s vestavěnou skříní, sprchový kout a WC. Na pozemku ohniště s posezením. Vynikající lokalita v soukromí, s všestrannými možnostmi.

1 170 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 18
Prodej, chata, Děčín

Prodej, chata, Děčín

Děčín III-Staré Město, Děčín

Nabízíme prodej chaty se zahradou v okrajové části města Děčín o celkové ploše 672 m2. Pozemek je svažitý, na horní rovinaté ploše postavena nová chata. Do chaty přiveden elektrický proud, topení řešeno krbovými kamny. Užitková voda na hranici pozemku při vstupu na zahradu. Z pozemku krásný výhled na město. Nabízíme ideální místo pro víkendový odpočinek a relaxaci. Celý areál oplocen, k pozemku lze přijet autem po nezpevněné komunikaci. Pro podrobnější informace a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 7

Doporučené realitní kanceláře