Domy chaty na prodej, Děčín

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej, chata, Děčín - Chrochvice

Prodej, chata, Děčín - Chrochvice

Děčín VII-Chrochvice, Děčín

Nabízíme k prodeji chatu se zahradou v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii Nová Osada v Děčín - Chrochvice. Chata o zastavěné ploše 26 m2 má zděné základy a je částečně podsklepená. Celý pozemek je oplocený. Zahrada v současné době slouží jako ovocná, nachází se zde výběr ovocných stromů. Na zahradě můžeme najít také skleník a domácí udírnu. Užitková voda je k dispozici na pozemku. Pro více informací volejte makléře.

170 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, chata, Veselé

Prodej, chata, Veselé

Veselé, Veselé

Prodej chaty se zahradou, která se nachází v klidné části obce Veselé. Chata je z větší části po rekonstrukci a je vhodná i pro celoroční bydlení. Jedná se o dvoupodlažní stavbu s jedním podzemním podlažím, ve kterém se nachází garáž na jedno auto a kotelna. V patře domu je veranda, chodba, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj a kuchyň s vestavěnými spotřebiči - lednice, mikrovlnná trouba kombinovaná s elektrickou troubou na vaření a myčka nádobí. Chata má obytné podkroví, kde se nachází dva pokoje. Je zde menší půda vhodná pro uskladnění věcí. Do chaty je zavedena elektřina a vodovodní řád. U chaty je kopaná studna vhodná na zalévání okrasné zahrady u domu a je zde menší pískovcový sklep. Zahrada je rozdělena do dvou částí. První část se rozléhá okolo chaty a je zde pergola s grilem a udírnou, ohniště a plocha pro bazén. Tato část nabízí velice příjemné klima a soukromí. V druhé části zahrady je rovinatý prostor s dětským hřištěm a několika vzrostlými stromy.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 33
Prodej, chata, Děčín

Prodej, chata, Děčín

Děčín III-Staré Město, Děčín

Nabízíme prodej chaty se zahradou v okrajové části města Děčín o celkové ploše 672 m2. Pozemek je svažitý, na horní rovinaté ploše postavena nová chata. Do chaty přiveden elektrický proud, topení řešeno krbovými kamny. Užitková voda na hranici pozemku při vstupu na zahradu. Z pozemku krásný výhled na město. Nabízíme ideální místo pro víkendový odpočinek a relaxaci. Celý areál oplocen, k pozemku lze přijet autem po nezpevněné komunikaci. Pro podrobnější informace a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej, chata, 148 m2, Kytlice

Prodej, chata, 148 m2, Kytlice

Falknov, Kytlice

Prodej chaty se třemi místnostmi a s pozemkem o výměře 110 m2 v obci Kytlice s krásným výhledem na Lesní rybník. Chata je po rekonstrukci, kompletně vybavená, celopodsklepená, se zastřešenou terasou, obývací místnost s kuchyní, kachlová kamna, 2 ložnice, předsíň s vestavěnou skříní, sprchový kout a WC. Na pozemku ohniště s posezením. Vynikající lokalita v soukromí, s všestrannými možnostmi.

1 170 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 27
Prodej, chata, Děčín, Hraniční

Prodej, chata, Děčín, Hraniční

Děčín XXIII-Popovice, Děčín

Prodej chaty se zahradou, která se nachází v klidné části města Děčín - Václavov. Zahrada je rovinatá a je umístěna na okraji zahrádkářské kolonie. Pozemek i chata s číslem evidenčním jsou v osobním vlastnictví. Je zde zavedena elektřina a voda. Z pozemku je nádherný výhled na Děčín a okolí. Na zahradě je skleník a okrasné dřeviny. Pro více informací volejte makléře.

270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 12

Doporučené realitní kanceláře