Domy chaty na prodej Chomutov

Změnit zadání Počet inzerátů: 10
Prodej, chata, 452 m2, Klášterec nad Ohří, Mikulovice

Prodej, chata, 452 m2, Klášterec nad Ohří, Mikulovice

Miřetice u Klášterce nad Ohří, Klášterec nad Ohří

Nabízíme k prodeji chatu k celoročnímu užívání v blízkosti řeky Ohře kompletně vybavenou. V přízemí chaty nalezneme předsíň, obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň a koupelnu s WC. V patře chaty jsou dva pokoje. Do chaty je přivedena vody z vlastní studně, teplou vodu zajišťuje bojler. K vytápění celé chaty slouží krbová kachlová kamna. Na zahradě nalezneme pergolu s venkovním posezením a grilem, kůlnu a studnu. Chata je podsklepená. Více informací u makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií nabízíme zdarma.

1 920 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 24
Prodej, chata, 318 m2, OV, Klášterec nad Ohří

Prodej, chata, 318 m2, OV, Klášterec nad Ohří

Miřetice u Klášterce nad Ohří, Klášterec nad Ohří

Nabízíme rekreační chatu s pozemkem v chatařské oblasti Mariánské údolí přímo u řeky Ohře, která prošla z větší části rekonstrukcí. Větší část je nově vyzděná, má dřevěná okna a novou střechu z lehké střešní krytiny. V přízemí se nachází dílna, kuchyň, sklad na potraviny a prostor připravený pro nové schodiště do prvního patra. V prvním patře nalezneme větší obývací prostor, který lze rozdělit příčkami na další místnosti, dále koupelna a ložnice. V ceně chaty je i připravený materiál - písek, dřevěné palubky na obklad, kameny atd. Chata je plně vybavená a lze ji ihned využívat. Ohře nabízí možnost koupání, rybolovu a vodních sportů. Součástí prodeje, je i pramice. Více informací u makléře. Daň z nabytí 4% není součástí ceny a platí ji kupující. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem.

749 000 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 22
Prodej, chata, 351 m2, Měděnec - Venkov

Prodej, chata, 351 m2, Měděnec - Venkov

Měděnec

Nabízíme chatu na vlastním pozemku s podílem na příjezdové cestě nacházející se v pěší vzdálenosti sjezdovky Alšovka, nedaleko Měděnce v Krušných horách. Chata se skládá ze zádveří, přes které se dostaneme do sklepa, na WC a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji se nalézá mlynářské schodiště, kterým se vchází do podkroví upraveného pro spaní asi šesti osob. Chata má vlastní zdroj elektrické energie, žumpu a vodu je možné odebírat z nedaleké studánky, kde není zaručena její kvalita, nebo dovážet vlastní v kanystrech. V letním období chata skýtá klid a možnost turistického vyžití ať už s využitím značených tras, nebo cyklostezek, či houbaření. V zimním období se nacházíme v pěší dostupnosti spodní stanice vleku sjezdovky Alšovka (cca 300m). Volné k převzetí od ledna 2019. Pro více informací nebo prohlídku neváhejte kontaktovat našeho makléře. Financování rádi zajistíme vlastním hypotečním specialistou.

899 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 12
Prodej, zahrada, 481 m2, Klášterec nad Ohří, Mikulovice

Prodej, zahrada, 481 m2, Klášterec nad Ohří, Mikulovice

Mikulovice, Klášterec nad Ohří

Nabízíme zahradu se dvěma chatkami, dílnou, pergolou a skleníkem ve výborném stavu. K jedné chatce náleží terasa a uvnitř nalezneme pokoj sloužící k obývání a relaxaci, k vytápění slouží krbová kamna. Ve druhé chatce se nachází kuchyně a sklad nářadí s chemickým WC. Skleník je vybaven automatickým zaléváním a regály. V dílně je též zavedena elektřina. Na zahradě nalezneme ovocné stromy, pískoviště, gril, pergolu s posezením. Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho makléře. Financování rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií Vám zařídíme zdarma.

510 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 15
Prodej, chalupa 8+2, 294 m2, Výsluní - Třebíška

Prodej, chalupa 8+2, 294 m2, Výsluní - Třebíška

Výsluní

Nabízíme na prodej chalupu v nádherném prostředí Krušných hor na samotě, poblíž královského města Kadaň v dojezdu 13 km. Chalupa je na pozemku o rozloze 294 m2. Dům je rozdělen na dvě identické poloviny, které jsou obě zvlášť nezávisle vytápěné. Přízemí tvoří pokoje a dvě samostatné kuchyně. V horním patře je pět útulných pokojů. Prostorné sklepení též součástí. Topení je zajištěno krbovými kamny a kotlem na tuhá paliva, který rozvádí teplo do radiátorů ostatních pokojů. Elektrocentrála jako zdroj elektřiny. Díky uspořádání a počtu pokojů je tato nemovitost vhodná např. pro dvě rodiny. Doporučujeme prohlídku nemovitosti a rádi pomůžeme i se zajištěním financování.

1 699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 19
Prodej, chata, OV, Chomutov - Suchdol u Křimova

Prodej, chata, OV, Chomutov - Suchdol u Křimova

Křimov

Exkluzivně Vám nabízíme chatu v osobním vlastnictví v obci Suchdol, nedaleko okresního města Chomutova. Celková plocha pozemku je 942 m2. V přízemí najdeme dva pokoje, kuchyň a neobvykle prostornou koupelnu s WC a rohovou vanou, dále chodbu, ze které vcházíme po schodech do prvního patra, kde po stranách najdeme dvě komory a následně pokoj s balkonem. Vytápění chaty je kamny na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. Na podlahách je položena dřevěná podlaha, keramická dlažba a PVC. K chatě náleží prosklená veranda a venkovní posezení vytvořené vysokou opěrnou zdí s kamenným obkladem. Na zahradě je i jezírko a kůlna na nářadí. Daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% hrají kupující. Vřele doporučujeme prohlídku, kterou Vás provede makléř realitní kanceláře.

1 099 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 39
Prodej, zahrada, 215 m2, Chbany - Poláky

Prodej, zahrada, 215 m2, Chbany - Poláky

Poláky, Chbany

Nabízíme zahradu nacházející se v katastru obce Poláky na které se nachází chata k rozebrání z důvodu sesuvu v r. 2015. S největší pravděpodobností nebude možné na pozemku nově stavět. Na stránkách obce Chbany je k dohledání (zájemci zašleme k posouzení) jak je možné pozemek využívat - aktuálně se doporučuje vysázet tzv. meliorační dřeviny: například dub zimní/letní, buk lesní, lípa velkolistá/malolistá, javor mléč/kle, modřín opadavý, olše lepkavá, jasan ztepilý, jedle bělokorá, třešeň ptačí, jilm horský/habrolistý/vaz, jeřáb ptačí atd. Pro více informací, nebo prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

60 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 týdny 7
Prodej, chata, 404 m2, Klášterec nad Ohří - Mikulovice

Prodej, chata, 404 m2, Klášterec nad Ohří - Mikulovice

Klášterec nad Ohří

Nabízíme chatu v krásném prostředí poblíž řeky Ohře. Zahrada je udržovaná s několika ovocnými stromy. Uvnitř nalezneme předsíň, kuchyňku, jídelnu, obývací část a ložnici, koupelnu a chemické WC. Je napojena na elektřinu a vodovodní řád užitkové vody, pitná voda je odebírána z nedaleké obecní studny. Zahrada je udržovaná s několika ovocnými stromy. Více informací u makléře. Daň z nabytí 4% není součástí ceny a platí ji kupující. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem.

859 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 9
Prodej, chata, 16 m2, Perštejn - Lužný

Prodej, chata, 16 m2, Perštejn - Lužný

Perštejn

Prodej podsklepené chaty na vlastním pozemku o rozloze 1555 m2 , která se nachází v zahrádkářské kolonii části obce Perštejn - Lužný. Elektřina přivedena na pozemek. Kanalizace není zavedena. Velikost pozemku je nadprůměrná, zaručuje tedy naprosté soukromí a možnost realizace úprav zahrady k budoucímu relaxu a rekreaci. Na pozemku dále možnost parkování pro cca 5 aut. Vhodné financování zajistíme prostřednictvím našeho hypocentra.

1 159 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 7
Prodej, chata 3+1, 100 m2, Tušimice

Prodej, chata 3+1, 100 m2, Tušimice

Tušimice, Kadaň

Prodej patrové zděné chaty 3+1 s pozemkem o celkové výměře 295 m2 v klidné lokalitě obce Tušimice u Nechranické přehrady. Chata je podsklepená s prostornou dílnou, v přízemí je obývací pokoj, kuchyně, koupelna a vchod na terasu s posezením, v patře jsou 2 pokoje. Zaveden veřejný vodovod, elektřina 220/380 V, septik, ústřední topení na pevná paliva. Z terasy je pěkný výhled na řeku. Před chatou je venkovní posezení s grilem, na pozemku je pergola pro parkování auta. Zahrada je okrasná s několika stromy, vlastní čerpadlo na zalévání vodou z řeky. Pod je chatou je místo na kotvení loďky. Pozemek je oplocen živým plotem. Výhodné financování zajistíme.

1 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 31

Doporučené realitní kanceláře