Byty k pronájmu, Děčín

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, byt 3+1, 62 m2, Varnsdorf

Pronájem, byt 3+1, 62 m2, Varnsdorf

Varnsdorf

Pronájem bytu o dispozici 3+1 a o celkové ploše 62 m2, který se nachází v centru města Varnsdorf. Byt je umístěn ve čtvrtém nadzemním podlaží panelového domu. Byt je vhodný pro jednotlivce nebo manželský pár s jedním dítětem. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem a požaduje kauci ve výši tří nájmů. Uvedený nájem je bez zálohy na elektřinu a maximálně pro tři osoby. Veškerá občanská vybavenost kousek od domu. Pro více informací volejte makléře.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 14
Podnájem, byt 1+kk, 42 m2, DV, Varnsdorf, ul. Kostelní

Podnájem, byt 1+kk, 42 m2, DV, Varnsdorf, ul. Kostelní

Varnsdorf

Podnájem prostorného světlého bytu 1+kk o celkové ploše 42 m2 v klidné části města Varnsdorf s klidným okolím. Byt se nachází v 2. patře bytového domu. V koupelna je zděná s keramickou dlažbou a obkladačkami. V bytě jsou plovoucí podlahy. Záloha na elektřinu bude hrazeno podnájemcem, v případě zájmu zajistíme přepis. Majitel nabízí podnájem pro pracující osoby. Pro více informací volejte makléře.

7 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 7
Pronájem, byt 2+1, 45 m2, OV, Děčín, ul.Kamenická

Pronájem, byt 2+1, 45 m2, OV, Děčín, ul.Kamenická

Děčín II-Nové Město, Děčín

Nabízíme do pronájmu pěkný slunný byt 2+1 o podlahové ploše 45 m2 v 1. NP cihlového bytového domu. Nachází se v klidné lokalitě města Děčín, ulice Kamenická. Nájemné je včetně zúčtovatelných záloh na vodu, ohřev vody, teplo. Smlouvy o dodávkách elektřiny a plynu si hradí zájemce sám na základě smlouvy s dodavatelem. S bytem je možné pronajmout si garáž za 1000,-Kč/měs. Více informací u makléře.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Pronájem, byt 2+1, 74 m2, Děčín, ul. Kamenická

Pronájem, byt 2+1, 74 m2, Děčín, ul. Kamenická

Děčín II-Nové Město, Děčín

Nabízíme Vám pronájem nově zrekonstruované bytové jednotky o velikosti 2+1 o celkové podlahové ploše 74 m2, která je umístěna v 1. NP cihlového domu v městské části Děčín II., v ulici Kamenická. Dům je v dobrém technickém stavu s udržovanými společnými prostory a možností využívat společnou terasu k posezení i grilování. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny s vanou a samostatným WC. Dále z kuchyně s novou kuchyňskou linkou, která je vybavena elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, lednicí a myčkou. V bytě jsou plastová okna. Podlahy jsou v kombinaci plovoucí podlaha a dlažba. Majitel požaduje slušné nájemníky s trvalým pracovním poměrem. Byt je volný a ihned k dispozici. Parkování je možné před domem nebo na parkovišti nedaleko domu. Doporučujeme prohlídku. Pro bližší informace volejte makléře

9 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 12
Pronájem, byt 3+1, 75 m2, Děčín IV, ul. Na Skřivance

Pronájem, byt 3+1, 75 m2, Děčín IV, ul. Na Skřivance

Děčín IV-Podmokly, Děčín

Nabízíme Vám k pronájmu přízemní byt o dispozici 3+1 v činžovním domě v centru města Děčín IV - Podmokly, ul. Na Skřivance. Celková plocha činí 75 m2. Byt je vhodný pro skupinu dělníků na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. V měsíčním nájemném je zahrnut 4x úklid, vč. výměny ložního prádla 2x v měsíci. Služby jako vodné, stočné, plyn a elektřinu si hradí nájemník sám. V bytě jsou tři pokoje s pěti lůžky, stolem a židlemi, vybavená kuchyně a koupelna. Po dohodě možno ubytovat až 7 osob. Byt ihned k dispozici. Parkování u domu - bezplatná zóna. Vratná kauce dle dohody. Výhodou tohoto pronájmu je veškerá občanská vybavenost v dosahu. Pro více informací volejte makléře.

19 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 18

Doporučené realitní kanceláře