Byty, 3+1 k pronájmu, Ústí nad Labem

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, byt 3+1, 129 m2, OV, Ústí nad Labem - Klíše

Pronájem, byt 3+1, 129 m2, OV, Ústí nad Labem - Klíše

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem luxusního bytu 3+1 o velikosti 129 m2 v centru města Ústí nad Labem - Klíše v pěkné vile. V bytě jsou velké místnosti, moderní kuchyně, koupelna s vanou, sprchový kout, menší balkon s hezkým výhledem. Nájem je včetně tepla a vody, elektřinu si nájemník hradí sám. Majitelka požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů a provize RK je ve výši jednoho nájmu. Bližší informace poskytne makléř.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 18
Podnájem, byt 3+1, Ústí nad Labem, ul. Jindřicha Plachty

Podnájem, byt 3+1, Ústí nad Labem, ul. Jindřicha Plachty

Mojžíř, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem bytu 3+1+L o celkové ploše 88 m2 v Mojžíři. Byt se nachází ve 3 podlaží panelového domu. V kuchyni je kuchyňská linka + sporák. Koupelna s vanou a WC. Obývací pokoj, ložnice s lodžií a dětský pokoj. Parkovací jsou na ulici před panelovým domem.Energie jsou na nájemníka plyn a elektrická energie. pro více informací volejte makléři.

11 800 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 6 dny 10
Pronájem, byt 3+1, 82 m2, OV, Ústí nad Labem - Všebořice

Pronájem, byt 3+1, 82 m2, OV, Ústí nad Labem - Všebořice

Bukov, Ústí nad Labem

Hledáte možnost bydlení a nejlépe by to měl být byt do pronájmu - pak tedy můžete využít naší nabídky pronájem bytu 3+1 o ploše 82 m2 v 5. patře panelového domu ve vyhledávané a klidné lokalitě Ústí nad Labem - Všebořice, ul. 17. listopadu. Pronájem je volný ihned, částečně zařízený. Dům je po celkové revitalizaci, okna jsou plastová. Koupelna a WC po rekonstrukci. K nájemnému je nutné ještě připočítat zálohu na elektřinu a plyn na vaření, které si hradí zájemce sám na sebe, Vratná kauce ve výši jednoho nájmu a provize RK ve výši jednoho nájmu. Klidné bydlení nedaleko centra s veškerou občanskou vybaveností. Pro bližší informace kontaktujte malkléře RK,

10 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 14
Pronájem, byt 3+1, 80 m2, OV, Ústí nad Labem, ul. Žukovova

Pronájem, byt 3+1, 80 m2, OV, Ústí nad Labem, ul. Žukovova

Střekov, Ústí nad Labem

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o velikosti 80 m2, který se nachází v městské části Střekov, ulice Žukovova. Byt je v přízemí cihlové vily. Je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, novou podlahou v kuchyni, sedací vanou a toaletou. V současné době se dodělává kompletní fasáda na domě. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů, provize RK je ve výši jednoho nájmu. Cena nájemného je na 1 osobu a není zde zahrnuta elektřina, kterou si nový nájemník přepisuje na sebe. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

10 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 9
Pronájem, byt 3+1, 81 m2, Trmice, ul. Žižkova

Pronájem, byt 3+1, 81 m2, Trmice, ul. Žižkova

Trmice

Nabízíme pronájem bytu 3+1 o velikosti 81 m2 v části města Ústí nad Labem, ulice Žižkova. Je vybaven kuchyňskou linkou, sporákem, vanou a toaletou. V nejbližší době dojde k dodělání rekonstrukce bytu a výměny dřevěných oken za plastová. Majitel požaduje kauci ve výši dvou nájmů, dále provize RK je ve výši jednoho nájmu. V ceně nájemného není zahrnuta elektřina. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

10 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10

Doporučené realitní kanceláře