Byty, 2+1 k pronájmu, Ústí nad Labem

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem, byt 2+1, 63 m2, OV, Ústí nad Labem - Střekov

Pronájem, byt 2+1, 63 m2, OV, Ústí nad Labem - Střekov

Střekov, Ústí nad Labem

Pronájem zařízeného bytu 2+1 s balkónem v 1. patře cihlového domu v klidné a vyhledávané lokalitě Ústí nad Labem - Střekov, ul. Na Pile. Byt je dobře udržovaný a má velmi hezkou dispozici - prostorná chodba a kuchyně, v ložnici francouzské okno s balkónem. V kuchyni nová linka. Dům po kompletní revitalizaci, plastová okna, stoupačky, nová fasáda. V nájemném jsou zahrnuty zálohy na teplo, teplou a studenou vodu. Elektřinu si nájemce hradí sám. Kauce je ve výši jednoho nájmu, provize RK ve výši jednoho nájmu.

8 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 6 hod. 11
Pronájem, Byt 2+1, 65 m2, Ústí nad Labem - Střekov

Pronájem, Byt 2+1, 65 m2, Ústí nad Labem - Střekov

Střekov, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 o výměře 65 m2 předělaného z 3+1, ve vyhledávané lokalitě Střekovské nábřeží. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. Má nově udělanou kuchyň a koupelnu, plovoucí a keramické podlahy. Samozřejmostí jsou plastová okna. Byt zůstane kompletně vybaven. Výhodou je oplocená zahrádka s množností grilování a posezení. Vytápění je elektřinou. Podél domu je cyklostezka a parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK je ve výši 1 nájmu. Veškerá občanská vybavenost v dosahu.

9 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 17
Pronájem, byt 2+1, 51 m2, OV, Ústí nad Labem, ul. K Chatám

Pronájem, byt 2+1, 51 m2, OV, Ústí nad Labem, ul. K Chatám

Skorotice, Ústí nad Labem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu slunný byt 2+1 , o ploše 51 m2 v osobním vlastnictví v klidné části města v Ústí nad Labem - Skorotice, ul. K Chatám v 1. patře cihlového domu. Byt má kuchyňskou linku a sporák se sklokeramickou deskou. Dále je v bytě elektrický bojler na ohřev teplé vody. Byt je vytápěn ústředním topením z vlastního kotle na plyn umístěného v suterénu. K měsíčnímu nájemnému je ještě potřeba připočítat zálohy na elektřinu a plyn, kterým se topí, tyto energie si napíše zájemce sám na sebe. Byt je volný od 1.12. 2018. V domě je společná sušárna. Nedaleko domu je stanice MHD. Tento byt je vhodný pro zájemce, kteří mají rádi klidné bydlení s možností procházek do nedaleké přírody. Kauce ve výši dvou nájmů, provize RK ve výši jednoho nájmu. Nájemcům bytu je možno formou podnájmu zajistit užívání zelené plochy o rozloze 40 m2 v bezprostřední blízkosti domu.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 16

Doporučené realitní kanceláře