Byty, 1+1 k pronájmu, Ústí nad Labem

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem, byt 1+1, 41 m2, DV, Ústí nad Labem, ul. Muchova

Pronájem, byt 1+1, 41 m2, DV, Ústí nad Labem, ul. Muchova

Severní Terasa, Ústí nad Labem

Jste mladí, začínáte život dospěláka, chcete se osamostatnit a v tuto chvíli vám k tomuto kroku chybí bydlení - tak to se díváte na tu správnou nabídku pronájmu družstevního bytu 1+1 o ploše 41 m2 v 5. patře panelového domu ve vyhledávané lokalitě Ústí nad Labem - Severní Terasa, ul. Muchova. Byt je po úpravách, udržovaný, kompletně zařízený. Veškerá občanská vybavenost v místě, škola, školka, obchody, lékař, nemocnice, park. Dům je po celkové revitalizaci, plastová okna, zateplení, nový výtah. K nájemnému je nutné připočítat zálohy na elektřinu, které si zájemce přihlásí na sebe. Kauce ve výši jednoho nájmu, provize realitní kanceláři ve výši jednoho nájmu.

7 800 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 11
Pronájem, byt 1+1, 41 m2, Ústí nad Labem, ul. J. Plachty

Pronájem, byt 1+1, 41 m2, Ústí nad Labem, ul. J. Plachty

Mojžíř, Ústí nad Labem

Chcete si být jisti, že v novém pronájmu, máte záruku dlouhodobého bydlení, tak námi nabízený byt 1+1 vám vaše požadavky splní. Byt o ploše 41 m2 jehož prioritou je prostorná lodžie, šatna a osobní vlastnictví v lokalitě s dostupnou občanskou vybaveností a přesto na dosah přírodě se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem v Ústí nad Labem – Mojžíř, ul. Jindřicha Plachty a je v udržovaném a čistém stavu, vhodný pro 1 až 2 osoby. Uvedené nájemné je včetně záloh na veškeré zúčtovatelné energie jako je teplo, teplá a studená voda, plyn a elektřina. Kauce je ve výši 2 nájmů. Bližší informace vám podá makléř realitní kanceláře. Výhodné dlouhodobé bydlení za přijatelnou cenu.

7 400 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 14
Pronájem, Byt 1+1, 35 m2, Ústí nad Labem, ul. Thomayerova

Pronájem, Byt 1+1, 35 m2, Ústí nad Labem, ul. Thomayerova

Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem menšího bytu 1+1 o výměře 35 m2 v centru města Ústí nad Labem, ul. Thomayerova, který se nachází ve zvýšeném přízemí. Byt je plně vybaven kuchyňskou linkou, sedací soupravou, postelí, skříní, židlemi, stoly, TV, lednicí, pračkou, sprchovým koutem a toaletou. Veškerá občanská vybavenost v dosahu (školy, obchod, pošta, Ústecká poliklinika i zastávka MHD). Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK je ve výši 1 nájmu. Více informací u makléře.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 7

Doporučené realitní kanceláře