Byty, 1+1 k pronájmu, Louny

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem, byt 1+1, Žatec, ul. U Jezu

Pronájem, byt 1+1, Žatec, ul. U Jezu

Žatec

Byt k pronájmu o dispozici 1+1 v OV, a celkové ploše 49 m2, který je situován ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. Bytová jednotka je ve velmi pěkném stavu a náleží k ní zasklená lodžie a sklep. Dům je po celkové revitalizaci s bezbariérovým vstupem. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Ihned k nastěhování. Nájem včetně služeb je 9.300,-Kč, nájemce si navíc hradí elektřinu sám smluvně s dodavateli, doporučuji ve výši 500,-Kč. Více informací získáte na prohlídce.

9 300 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 8
Pronájem bytu 1+1, 36 m², Žatec, ul. Volyňských Čechů

Pronájem bytu 1+1, 36 m², Žatec, ul. Volyňských Čechů

Žatec

Byt k pronájmu o dispozici 1+1 v OV, a celkové ploše 36m2 je situován ve druhém patře panelového domu s výtahem. Bytová jednotka je ve velmi dobrém stavu a náleží k ní lodžie a sklep. Dům je po celkové revitalizaci s bezbariérovým vstupem. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Ihned k nastěhování. Nájem pro jednu osobu činí 7.000,-Kč + zálohy na energie a služby. Elektřinu a plyn si hradí nájemce sám. Více informací u realitního makléře.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Pronájem bytu 1+1, 38 m², Žatec, ul. Pražská

Pronájem bytu 1+1, 38 m², Žatec, ul. Pražská

Žatec

Byt k pronájmu o dispozici 1+1 v OV, a celkové ploše 38m2 je situován ve třetím patře panelového domu s výtahem. Bytová jednotka je ve velmi dobrém stavu a náleží k ní lodžie a sklep. Dům je po celkové revitalizaci s bezbariérovým vstupem. Nájem pro jednu osobu činí 8.000,-kč a je včetně zálohy na energie a služby. Více informací u realitního makléře. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Ihned k nastěhování.

8 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 6

Doporučené realitní kanceláře

-->