Byty, 1+kk na prodej, Ústí nad Labem

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, byt 1+kk, Ústí nad Labem, ul. Rozcestí

Prodej, byt 1+kk, Ústí nad Labem, ul. Rozcestí

Krásné Březno, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 25 m2, který se nachází v 6. nadzemním podlaží. Je v původní, avšak ve velmi dobře udržovaném stavu a jeho součástí je kuchyňská linka. Koupelna, která je oddělena od toalety, skýtá umyvadlo, zrcadlo a sedací vanu se závěsem. Dům a jeho vnitřní prostory jsou po revitalizaci, vstupní vchod je na čip, zateplení pláště domu a střechy, plastová okna, nové osobní a nákladní výtahy. Vnitřní prostory jsou pod kamerovým systémem, což zabezpečuje klid a pořádek v domě. Byt je v tuto chvíli pronajat a je vhodný na investici. Veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti 10 min osobním vozidlem v centru města nebo dopravou MHD, jejíž zastávka je přímo u domu. Bližší informace vám poskytne realitní makléř.

329 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 18
Prodej, byt 1+kk, 25 m2, Ústí nad Labem, ul. Rozcestí

Prodej, byt 1+kk, 25 m2, Ústí nad Labem, ul. Rozcestí

Krásné Březno, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 25 m2, který se nachází v posledním patře domu. Je v původní, avšak ve velmi dobře udržovaném stavu a jeho součástí je kuchyňská linka. Koupelna, která je oddělena od toalety, skýtá umyvadlo, zrcadlo a sedací vanu se závěsem. Dům a jeho vnitřní prostory jsou po revitalizaci, vstupní vchod je na čip, zateplení pláště domu a střechy, plastová okna, nové osobní a nákladní výtahy. Vnitřní prostory jsou pod kamerovým systémem, což zabezpečuje klid a pořádek v domě. Byt je v tuto chvíli pronajat a slouží k investici. Veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti 10 min osobním vozidlem v centru města nebo dopravou MHD, jejíž zastávka je přímo u domu. Bližší informace vám poskytne realitní makléř.

329 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, byt 1+kk, 32 m2, Ústí nad Labem, ul. Vojanova

Prodej, byt 1+kk, 32 m2, Ústí nad Labem, ul. Vojanova

Krásné Březno, Ústí nad Labem

Nabízíme vám k prodeji byt 1+kk o celkové rozloze 32 m2 v obci Krásné Březno. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Elektřina je původním, odpady a voda v plastu. Byt je vhodný jako investice, k rekonstrukci nebo k okamžitému bydlení. Bezbariérový přístup do domu je ze zadní části. V domě je výtah, sklepní koje a parkování před domem. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku

380 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 11

Doporučené realitní kanceláře